Jump to content

Moto Zajednica

Uljara streatfighter

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
Pre 12 sati, Maxmax je napisao:

To ima extra da bude sami mi kazi sto ukrajas vizir dal nemas dovoljno prostara izmedju guvernala i njega il hoces da ti bude povisen zbog vetra

Evo snimka gde se vidi koliko moram "ukopati" vizir, negda na 8:15 je prikazano... Sve probe cu raditi sa fabrickim vizirom koji skidoh pa konacno resenje saljem Ivanu da mi po uzorku uradi i povisi koliko bude potrebno... Ovaj (vizir) koji je sada na motoru necu dirati, mozda zatreba ako heblove vracam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

@Zlatko LA

Od srca hvala na lepim recima, nalepnice necu stavljati, bar ne one ogromne... Sto se prodaje tice stvarno sam hteo da sebi uzmem nekog TDM-a ali u ceni koja je meni dostupana (oko2000e sam racunao da prodam Hondu pa da dodam npr. jos 500e za kupovinu) svi su losiji od ovog sto prodajem! Da dam 2500e za kupovinu, na gledanja tamo/amo vec otislo 150, pa dok prevedem, zamenim gume i resto potrosnog materijala izadje na oko 3300/3400eura a motor vredi 2000!

Tako sam sa ovom Hondom uradio, sve sto sam zamislio, kada je novca ponestalo prodao sam Leonarda 250 i nastavio sa radovima... Ljudi koji nisu kupovali ne veruju da filter vazduha (BMC) i komplet iridium svecica kosta 15000dinara! Gde su kocione plocice, gume, ulja, filteri... Plastificirao sam felne dva puta zato sto mi se nijansa nije svidela, lezajevi tockova koyo prosle godine stavljeni, valjkasti lezaj vrata... Preko 3000eura dadoh, nudio racune na uvid ali nisam uspeo da prodam za 2300.

Dobijao sam 2000 od nekog sa oglasa i 2400 od klinca iz Kragujevca, imao sam svoje razloge zasto ni jednom ne prodadoh...

Hvala jos jednom, pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja