Jump to content

Moto Zajednica

BMW 1100 GS na prodaju

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

       Što bi rekli ovde na forumu, postavljam uslužno oglas za prodaju motora mog druga Slobe iz Boleča :) Ima nalog ali je zaboravio lozinku itd. pa dok se ne snadje.... Slobin telefon je : 060 026 44 15. Danas kad slikamo, postaviću još slika :moto2:.

     Elem. Motor je BMW 1100 GS u odličnom stanju. Godište je 1998. Registrovan pre mesec dana. Vozi se non stop :). Uz motor idu i tri original BMW kofera. 

Dotatna oprema:

- maglenke (dva para)

- ksenon svetla

- grejači ručica

- ABS

- Rol bar

        Akumulator odličan, gume dobre. Za ostalo, pitajte. Motor može da se vidi kod Slobe u Boleču non-stop (0 do 24) :) (Trenutno nema poljoprivrednih radova pa lenštari ;))

Cena: 2.800 evra

Evo i slika:

 

    

viber image.jpeg

viber image 2.jpeg

viber image 3.jpeg

viber 4.jpeg

Promenio član dragan d
pogrešna kubikaža

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Dajte jos slika da vidimo motor ko svet...ove fotke su kao za temu "Kako izgledamo":)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Motor imam, ali mi se svidjaju te bocne torbice.

Ako se prodaju posebno javi za marku i cenu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Predjena kilometraža je 96.000.

Torbice su radjene i šivene od nepropusnog platna koje se koristi i za originalne za motor ali nisu markirane ;) već ih je radio zanatlija po uzorku i prilagodio kačenje za rol bar GS-a  i za sad nisu na prodaju :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne komentarišem oglase ni + ni -, međutim, došao mi je aber da je u opisnom vrednovanju motora navedeno da je on održavan kod mene. To jednostavno nije tako, motor nisam ni video, osim možda slučajno, a nisam siguran da sam i vlasnika upoznao. 

 

Ne učestvujem u bilo kom vidu u pri kupoprodajama motora i delova, ne vršim nikakve preglede, procene i vrednovanja , a takođe ni ne iznosim ništa o onome što prođe kroz moj tretman, u ovom smislu, odnosno svrhu. Za svaki motor, ili neki deo,  koji prođe moje servisiranje, postoji puna dokumentacija, moja interna i sa fotgrafijama, a svaki vlasnik dobije skraćenu ali dovoljno informativnu i obostrano podpisanu. U svakom trenutku  se može dobiti kopija ali isključivo vlasniku uručena i potencijalnom kupacu kad  postane to. Svako ko ima bilo kakvu neodoumicu o mojoj umešanosti u svakom trenutku će od mene dobiti kratak odgovor, da ili ne i ništa više od dva slova.

 

Želim srećnu prodaju i još bolju kupovinu nekom, svaki BMW je dobar.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

    

pre 24 minuta, đunta je napisao:

Ne komentarišem oglase ni + ni -, međutim, došao mi je aber da je u opisnom vrednovanju motora navedeno da je on održavan kod mene. To jednostavno nije tako, motor nisam ni video, osim možda slučajno, a nisam siguran da sam i vlasnika upoznao. 

 

Ne učestvujem u bilo kom vidu u pri kupoprodajama motora i delova, ne vršim nikakve preglede, procene i vrednovanja , a takođe ni ne iznosim ništa o onome što prođe kroz moj tretman, u ovom smislu, odnosno svrhu. Za svaki motor, ili neki deo,  koji prođe moje servisiranje, postoji puna dokumentacija, moja interna i sa fotgrafijama, a svaki vlasnik dobije skraćenu ali dovoljno informativnu i obostrano podpisanu. U svakom trenutku  se može dobiti kopija ali isključivo vlasniku uručena i potencijalnom kupacu kad  postane to. Svako ko ima bilo kakvu neodoumicu o mojoj umešanosti u svakom trenutku će od mene dobiti kratak odgovor, da ili ne i ništa više od dva slova.

 

Želim srećnu prodaju i još bolju kupovinu nekom, svaki BMW je dobar.

  Gde ti vide da si pominjan? Pročitaj sve od početka... nigde nisam ni pomenuo tvoje ime ???? Ne razumem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
Upravo sada, dragan d je napisao:

    

  Gde ti vide da si pominjan? Pročitaj sve od početka... nigde nisam ni pomenuo tvoje ime ???? Ne razumem....

 

pre 26 minuta, đunta je napisao:

 došao mi je aber

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Ok. Ali kontaktirao sam sad mog drugara, koji prodaje ovaj motor, kaže da ni on nema pojma o čemu pričam, ni sa kim nije ni razgovarao. Možda je neko hteo samo da proveri da li je kod tebe održavan motor, pa lažno rekao da mu je to vlasnik preneo. Ali nema veze.... Ili neko namerno sabotira oglas. Ali opet nema veze... prodaće se svakako.. ovde ili negde drugde:moto2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački
pre 1 minut, dragan d je napisao:

Ok. Ali kontaktirao sam sad mog drugara, koji prodaje ovaj motor, kaže da ni on nema pojma o čemu pričam, ni sa kim nije ni razgovarao. Možda je neko hteo samo da proveri da li je kod tebe održavan motor, pa lažno rekao da mu je to vlasnik preneo. Ali nema veze.... Ili neko namerno sabotira oglas. Ali opet nema veze... prodaće se svakako.. ovde ili negde drugde:moto2:

Ja se izvinjavam ako je bilo kakav nesporazum po sredi, nije prvi put da se neko poziva a da nit znam nit poznajem. Čisto sam iskoristio aber kao šlagvort da skrenem pažnju i izuzmem sebe bilo kakve eventalnosti, nije intencija sabotiranja. Svakako ko će se prodati, GS 1.1 se smatra poslednjim i naj bolje ikad proizvedenim BMW-om, tako da nema brige. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ne znam zašto  misliš da će se motor prodati za tri dana ??? Znam par dobrih motora (nisu BMW) koji po pristojnim cenama stoje u oglasima mesecima. 

BMW ima svoj krug obožavalaca a postoje i ljudi koji ga ni u najgorim stadiumima pijanstva nebi ni uzeli u obzir ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Hahaha tu si upravu :)...... Ja moju Hondu... ne bi ni stavio u oglase u kojima je BMW :P pu...pu... nedaj bože... kad bi pao meteorit negde u okolinu Grocke ... e tad bi Honda možda došla u oglas :moto2:. Nego čisto da podignem oglas..... Da ne kaže drugar da neću da se trudim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja