Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto GP, Valensija 2017

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Rossi feels better on 2016 chassis, but it is worse for rear tyre wear. As he thought... Lots of back to back testing likely for this week's test.

Vinales: I was feeling great with the 2016 chassis in warm-up but pushed too much and fell. Then in race we had issues with rear tyre. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4870 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Gigi Dall’Igna “for sure I’m not happy [but] on the technical point of view I’m really happy..both riders ready to win..Andrea did a fantastic job.. we suggest something to him (Lorenzo) but he’s on the bike” Jorge told him he was trying to carry Dovi up to front group.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Just now, dvlns said:

Ma sve je to zabarska predstava. Kao morali su da salju istu poruku mapping 8 nisu mogli drugacije da izdaju "naredbu" da je uopste to i bila naredba.

Ma da bre. 

Stavili su bili i strelicu na dole na tablu... 

 

Ali Dovi nije ni probao da ga pretekne, nije imao kad ni zašto da ga pušta. Nisu mu trebali bodovi, nije imao tempo ni da stigne trećpozicioniranig a trebalo mu je da bude  prvi uz Marquezovo ispadanje... 

BUDALAŠTINE!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5729 postova

Sad ne znam jel se zesas ili si ozbiljan ali ja zaista mislim da su se malo sprdali i sa strelicom i sa porukom. Jasno je svima bilo da nema sanse da MM ispusti titulu pogotovo sto su "naredbe" krenule kada su videli da MM pusta Zarka da ga obidje a da iza njega vozi Pedrosa. Ako je u tom momentu neko verovao da Doviciozo moze do titule ja onda ne znam sta da kazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Tralalallalalala samo nagadjate i jedni i drugi i nemate pojma sta je i kako zaista bilo. To znaju samo oni i to je to.

 

A kad smo kod nagadjanja :)

 

Povlacim sta sam ranije napisao za lorenca...nije ispao nikakav timski igrac...ispao je seronja. U ovakvim situacijama nije tj nebi trebalo da je na njemu da procenjuje situaciju jer realno ni ne moze biti njegova procena u zaru trkanja. Bilo je jasno da je Dovi brzi ali ja mislim da se Dovi niju previse usudjivao da rizikuje gresku pri obilazenju jer bi bilokakvom borbom i greskom pri obilazenju izgubio i to malo sansi za titulu. Pa skoro do pred kraj je vozio na tocku lorencu i vozio je brze krugove. Lorenco ga je cuo iza sebe pa ga je zabolelo dupe da se pomeri...mnogo mu je stalo do 2 poena vise. Da nisu isti tim pa ajde ali timske kolege itekako treba da se pomazu. To proseravanje da nemora da se pomazu izgleda vole da forsiraju oni koji su i sami vrlo timski orijentisani. Realno.

Psiha profi sportiste ili bilo kojeg coveka u situaciji ovog tipa je ista...vidis da ti sanse nestaju a da ti i ta jedna osoba koja bi ti mogla pomoci ne pomaze i onda se skenjas...postanes malo sporiji, dekoncenteisaniji. A kad je video da je tresnuo lorenco i da je Markez pogresio, mozda i da je pao jer on je video da izlece sa staze, tu je nastao haos u glavi...sad je ponovo imao sansu i krenula je jos veca frka...i eto greske.

Ja sam ubedjen da se lorenco sklonio, da bi ih Dovi sustigao...mozda bi i tako pao, titulu svakako nebi uzeo, ali bi timski duh opstao, lorenco bi vaskrsao u kul lika a hejteri bi nasli drugog lika za hejtovanje.

Ovako, realno, lorenco zasluzuje svaki hejt pa i jos vise. Doviju svaka cast na sezoni a Markezu svaka cast na spasavanju, opet, kao i na tituli, opet.

 

E da....Forza Vale :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Sad ne znam jel se zesas ili si ozbiljan ali ja zaista mislim da su se malo sprdali i sa strelicom i sa porukom. Jasno je svima bilo da nema sanse da MM ispusti titulu pogotovo sto su "naredbe" krenule kada su videli da MM pusta Zarka da ga obidje a da iza njega vozi Pedrosa. Ako je u tom momentu neko verovao da Doviciozo moze do titule ja onda ne znam sta da kazem
Ozbiljmo mislim da su zbog Lorenzovog imidža hteli da pusti Dovia ispred da danekažemkakvaekipa ne bi generisala hejt po medijima. I onako nije popularan, svaka sitnica raspaljuje paranoična proseravanj*. Imidž tima i fabrike je delimično uslovljen imidžom vozača.
Otprilike:
"pusti ga ispred u pizd* materinu vidiš da će baba kurane da ispiraju usta i s tobom i s nama."

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
12 minutes ago, Milky said:

A Rins 4 ? To kao da niko nije primetio , obisao i Rossija i Iannone-a i Reddinga

:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5729 postova
11 minutes ago, to crank said:

Ozbiljmo mislim da su zbog Lorenzovog imidža hteli da pusti Dovia ispred da danekažemkakvaekipa ne bi generisala hejt po medijima. I onako nije popularan, svaka sitnica raspaljuje paranoična proseravanj*. Imidž tima i fabrike je delimično uslovljen imidžom vozača.
Otprilike:
"pusti ga ispred u pizd* materinu vidiš da će baba kurane da ispiraju usta i s tobom i s nama."

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Pa ja bas zbog ugleda tima i mislim da je sprdnja 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Pa ja bas zbog ugleda tima i mislim da je sprdnja 
Tako ispalo na kraju.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
pre 10 minuta, to crank je napisao:

Otprilike:
"pusti ga ispred u pizd* materinu vidiš da će baba kurane da ispiraju usta i s tobom i s nama."

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

Jeste ja video na pola trke Gigi cita BJB i salje mapping 08 na Dukca 99. Video je da ce se dici velika prasina na BJB 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 361 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR250

Bravo za Markeza. Navijah za Zarka, al svaka čast Pedrosi na poslednjih par krugova (verujem da je Zarka stigla soft prednja guma).

Ipak, tokom GP-a ćerkica je nacrtala ovo:c07b4c70a7f8b32935f725722e2be301.jpg

Sent from my mobile device using Tapatalk

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
Bravo za Markeza. Navijah za Zarka, al svaka čast Pedrosi na poslednjih par krugova (verujem da je Zarka stigla soft prednja guma).

Ipak, tokom GP-a ćerkica je nacrtala ovo:c07b4c70a7f8b32935f725722e2be301.jpg

Sent from my mobile device using Tapatalk


Hahahaha.. tako i kod men na gajbi
Ja vadim mast Rossistima a deca pitaju gde je Rossi? :D

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
41 minutes ago, Djeneral said:

"... lorenco bi vaskrsao u kul lika a hejteri bi nasli drugog lika za hejtovanje.

Ovako, realno, lorenco zasluzuje svaki hejt pa i jos vise. 

Ko što rekoh - ne ume strateški da razmišlja!  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja