Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto GP, Valensija 2017

Recommended Posts

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ja sam uživao u oproštajnom prenosu Nick Harrisa, i u dobroj trci.

Kada bi Sport Klub poslao svoj dvojac u penziju, bio bi nam to veliki poklon za predstojeću 2018.

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07

Marc zasluzeno skroz.. i def pokazao da je najbolji.. Lorenzo mi nije jasan uopste, oicgledno je smrad u dusi :D Zarca bih voleo da vidim u fabrickom timu... mislim da bi npr od vinjalesa kidao.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Ducati je ispao smešan sa ovim timskim naredbama. Lorenco je vozio svoju trku i svaka mu čast na tome. Da je dozvolio Doviju da ga obidje zauvek bi mi potonuo u očima.

Inače, Dovi se držao u grupi samo jer je pratio Lorenca. Iz aviona se videlo da nema ritam, ni brzinu da se bori za podijum.

Bravo za Marqueza. NADCOVEK! Išao je na pobedu, iako nije morao. Pravi šampion.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Gledao sam kratak intervju sa Rossiem od juče ili prekjuče na BT sportu, esencija iskaza:  ''ispravili smo neke stvari od prošle godine a za uzvrat sjebali neke druge''

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5750 postova
1 hour ago, Milanče019 said:

Osećam da će Zarco sledeće sezone igrati ozbiljnu igru u trci za titulu.emoji848.png

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

Znas kad ce to da se desi kada kao u F1 gledanost padne na ispod minimuma pa dozvole da neki Button osvoji titulu na motoru bez sponzora

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
15 minutes ago, BRACO said:

Jlo je trebao da ga pusti i onda oduva ili saceka da otrese.

Ne ume strateški da razmišlja :)

Ovo danas nema veze s mozgom,  kakvo puštanje koji kura*... da je Dovi imao ikakve šanse da stigne Pedrosu ,  izgurao bi Lorenza u šljunak u onoj duploj desnoj ko ništa... nije mu ni jednom ni točak pokazao. 

Ovi kauč hejteri da pogledaju Dovijev interview.. Nikakve šanse nisu imali destinku brže da idu, čim su probali obojica su pali. Sem toga i da ga je pustio Lorenzo pa onda i Pedrosa a na kraju i Zarco sve jedno bi mu bilo. 

Lorenzo je jedino zbog Bjbikers hejt ekipe trebalo da propusti Dovi-a... s obzirom da ga boli jučašnje govno dal ce BJ hejteri da žive ili da mru - opredelio se da vozi svoju trku. 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1432 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Nije baš kako je 93 mislio da završi Valensiju ali je malo "neiskusno" kočio u prvoj krivini bez obzira što zna da mu je pozadio bio "Sony Playstation Zarco"

Deluje mi da ga je to uplašilo, svejedno i da je pljusno ishod bi bio isti

Što se 99 tiče čovek lepo rekao nema team orders osim ako bude računica prosta ko pasulj, ja prvi a Dovi drugi a pri tome 93 DNF ili na mestu 12, izvolte Dovi vašu titulu ali je sve bilo na granici science-fiction pa se ništa od toga nije dogodilo

99 vozio čovek svoju trku za svoj rezultat u Španiji i pokušaj svoje pobede na crvenom motoru

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
17 minutes ago, dvlns said:

Osećam da će Zarco sledeće sezone igrati ozbiljnu igru u trci za titulu.emoji848.png

Znas kad ce to da se desi kada kao u F1 gledanost padne na ispod minimuma pa dozvole da neki Button osvoji titulu na motoru bez sponzora

 

 

Zarko sledece godine dobija ovogodisnju M1-cu i mislim da ce gorko plakati ko sad sto kukaju Rosi i Vinjales

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
1 minute ago, stilgar said:

Zarko sledece godine dobija ovogodisnju M1-cu i mislim da ce gorko plakati ko sad sto kukaju Rosi i Vinjales

Ne mora da je uzme ako neće. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
1 minute ago, to crank said:

Ne mora da je uzme ako neće. 

da naravno yamaha drzi Tech3 team da rade sta hoce il da testiraju i poboljsavaju fabricki motor. Ima da vozi sta mu se da. Pronadji na netu negde intervju sa Cal-om sve novine za honda fabricki team je vozao prvo on pa u jednoj trci ide ko zmaj u sledecoj problema kolko hoces. Sateliti zato sluze.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
3 minutes ago, GixxerK6 said:

Nije baš kako je 93 mislio da završi Valensiju ali je malo "neiskusno" kočio u prvoj krivini 

 

Kaže da se defokusirao  i promašio tačku kočenja. Ako je, malo je začinio kraj trke. Još jednom je izleteo na istom mestu nakon što su Dukci pali. Manje dramatično, samo se provozao  po onom ofarbanom delu proširenja.   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 3 minuta, to crank je napisao:

Ne ume strateški da razmišlja :)

Ovo danas nema veze s mozgom,  kakvo puštanje koji kura*... da je Dovi imao ikakve šanse da stigne Pedrosu ,  izgurao bi Lorenza u šljunak u onoj duploj desnoj ko ništa... nije mu ni jednom ni točak pokazao. 

Ovi kauč hejteri da pogledaju Dovijev interview.. Nikakve šanse nisu imali destinku brže da idu, čim su probali obojica su pali. Sem toga i da ga je pustio Lorenzo pa onda i Pedrosa a na kraju i Zarco sve jedno bi mu bilo. 

Lorenzo je jedino zbog Bjbikers hejt ekipe trebalo da propusti Dovi-a... s obzirom da ga boli jučašnje govno dal ce BJ hejteri da žive ili da mru - opredelio se da vozi svoju trku. 

Njegov odnos prema timu je stvar njegove percepcije. Da li je kolegijalno, timski prihvatljivo, ili ne, to je stvar njegovog shvatanja. On je u ovoj trci (a i u celoj sezoni) potpuno nebitan. 

 

:yamaha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
9 minutes ago, stilgar said:

da naravno yamaha drzi Tech3 team da rade sta hoce il da testiraju i poboljsavaju fabricki motor. Ima da vozi sta mu se da. Pronadji na netu negde intervju sa Cal-om sve novine za honda fabricki team je vozao prvo on pa u jednoj trci ide ko zmaj u sledecoj problema kolko hoces. Sateliti zato sluze.

Tech3 ne testira fabrički motor. Dobijaju upgrades nakon što ih fabricki timovi isprobaju bez obaveze da ih koriste ako im ne odgovaraju. Neke upgrades nikad ni ne dobiju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
7 minutes ago, Šumadinac said:

Povraća mi se od timskih naređenja!! 

Ne mora da ga skrlja u dog fight ko Pedrosa Hayden-a ali da se puštaju naokolo ko buljaši - užas!! 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
 

Paolo Ciabatti said Ducati were fine with Lorenzo not letting Dovizioso past. Message was a suggestion, but up to rider to act. In the end, Lorenzo helped Dovi catch Pedrosa, but they were on the limit, then crashed.

 

Dovizioso said Lorenzo was helping him ride more smoothly. He wasn't really any faster than Lorenzo.

 

Ciabatti also said Ducati will have to change the message about Mapping 8 now, because we all know what it means...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5224 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Jasno da je Jlo brzi i da zahvaljujuci njemu dovi ima prikljucak ali mi nije jsano sta su oni htjeli sa tom naredbom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
6 minutes ago, BRACO said:

Jasno da je Jlo brzi i da zahvaljujuci njemu dovi ima prikljucak ali mi nije jsano sta su oni htjeli sa tom naredbom.

Da ga spasu hejtovanja na Bjbikers.com

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
2 minutes ago, Milky said:


Svi znamo ko baca najmasniji hate (hejt) na ovom forumu....



Sent from my Z00D using Tapatalk
 

Hejt za hejt! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja