Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto GP, Valensija 2017

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
1 hour ago, GixxerK6 said:

Mislim da je trik u stazi i njenom layoutu koji ne lezi ili Ducatiju ili Ducatiju sa Dovijem na njemu

Dovi je loš na ovoj stazi, bez obzira na mašinu. Po meni 1000 x je veća verovatnoća da MM pase travu, nego da Dovi dobije trku (mada bi bilo super).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8138 postova

Odgledah snimak Q. Očekivano, osim možda suzukija. Dovi slab, sutra će proći sve rutinski za mm. Mislim da potpuno kontroliše svoj pace, zna šta je rizik (prednja guma i promena strane u turn4), startuje iz prvog reda, taman da izbegne tombolu prvog kruga... Titulu samo može markez da izgubi, nikako dovi da je osvoji... 

 

Edit: mada kada dva puta razmislim :) , biti u prvom redu uz zarka i janonea i nije najsigurnije mesto na svetu... :D

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-09 2018, Yamaha MT-07
2 hours ago, severian said:

Odgledah snimak Q. Očekivano, osim možda suzukija. Dovi slab, sutra će proći sve rutinski za mm. Mislim da potpuno kontroliše svoj pace, zna šta je rizik (prednja guma i promena strane u turn4), startuje iz prvog reda, taman da izbegne tombolu prvog kruga... Titulu samo može markez da izgubi, nikako dovi da je osvoji... 

 

Edit: mada kada dva puta razmislim :) , biti u prvom redu uz zarka i janonea i nije najsigurnije mesto na svetu... :D

 

 

 

Hahahaha isto je meni palo na pamet za Zarca i i Ianonnea ali realno gledano mislimda svi vise prizelljkujemo neko cuda da se desi da bi bilo interesatno samo, nego sto je to realnost da bude :)  Za razliku od prethodnih MM je ove godine zasluzeno osvojio prvensto.. sa taktitkom i spremnoscu koju je imao sa svojim timom plus kako je vozio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Markez jeste zasluzio titulu, ali je cinjenica i da je Dovi uzeo 6 pobeda. Tog prvog reda se malo jezim kao sto sam i napisao, ali verujem da nece ni Zarco ni Ianone praviti rizicne poteze. 

Voleo bih da Dovi uzme titulu jer jeste realno jedini zasluzio.... sem MMa koji je ipak bio cele sezone hebeno odlican i pokazao ponovo da je vrhunski vozac u svakom smislu! Inace nisam njegov fan, ali mh skidam kapu na svemu. Ja sam tipovao na pocetku sezone da ce Ianone i Vinjales da budu uz MM i VR u borbi, ali grdno omasih. Sreca ne igram kladionicu! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Markez je klasa za sebe i jedino on sam moze izgubiti titulu...

Suzukiji iznenadjujuce dobri.

Nije mi jasno sta je sa fabrickim Jamahama...ceo drugi deo sezone se manje-vise muce i deluju blago uzasno. 

Lorenco kao da je drugi covek...trudi se da pomogne timskim kolegama, smeska se, ofarbao kosu...neka teska droga na delu?! :) (mada mislim da ce sve da se vrati na staro kad opet bude konkurentan).

Interesantno mi je ovo Markezovo prikupljanje novih navijaca (ne samo na ovom forumu nego uopste). OK...vole ljudi da navijaju za najjace ali me to jako podseca na politiku...prelecu ljudi iz stranke u stranku cim se neka pokaze kao jaca...nema tu nidje veze sa ideologijom. Isto i u sportu...izuzev fudbala i kosarke...a posebno u ovom slucaju u MotoGP. MM uzima titule i gle cuda osvaja sve vise navijaca preletaca. Novi navijaci su OK...ali preletaci mi se malko...pa....gade. Sta, ovaj moj debil vise ne pobedjuje pa cu sad da navijam za novog...dok i on malo ne posustane?! E jebem vas u ideologiju... (da ne bude zabune, ne radi se ovde samo o Rosiju. A Rosijevi navijaci su uglavnom grupa za sebe...jer on ipak nije najjaci vec 8 sezona pa i dalje ima najvise navijaca).

Mogu razumeti npr navijace Sajksa...posto je covek poceo da vozi kao poplasen pa je razocarao svoje navijace. Ali jedan je Sajks....ne mogu se setiti jos slicnih njemu.

 

I da...Forza Vale :)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12746 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750
9 minutes ago, Djeneral said:

'' OK...vole ljudi da navijaju za najjace ali me to jako podseca na politiku...prelecu ljudi iz stranke u stranku cim se neka pokaze kao jaca...nema tu nidje veze sa ideologijom. Isto i u sportu...izuzev fudbala i kosarke...a posebno u ovom slucaju u MotoGP. MM uzima titule i gle cuda osvaja sve vise navijaca preletaca. Novi navijaci su OK...ali preletaci mi se malko...pa....gade. Sta, ovaj moj debil vise ne pobedjuje pa cu sad da navijam za novog...dok i on malo ne posustane?! E jebem vas u ideologiju... '' 

 

:D

Jebo ih Marquez!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000
pre 2 minuta, to crank je napisao:

:D

Jebo ih Marquez!! 

Trenutno je Markez....sutra ce biti neko drugi. A zamisli situaciju da Rosi uzme tu desetu titulu...pa ljudi bi se pogubili...kuda sada...sta raditi...gde sad pljunuti!?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5226 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Većina mm navijača su oni što su na početku ove sezone navijali za vinjalesa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Odlican KTM u Moto2.

 

Apropo ovih preletaca, nisam nesto primetio da Rossijevi navijaci prelaze u MM tabor. Koliko dugo Rossi nije osvojio titulu pa i dalje navijam za njega. Covek je klasa sam za sebe, posle svih ovih godina, kao sto je i MM sada. Zarco pokazuje sampionski potencijal, ali jos tu fali nesto, hrabrosti i zelje ne manjka, ali ima nesto malo da nadje i to je to. Videcemo kako ce Morbideli da se snadje.

 

Yamaha se celu drugu polovinu sezone muci sa motorom, ne mogu da skontaju sta je, bar tako Rossi kaze. Imaju par stvari da isprobaju kad pocne zimski test, nadam se da ce se vratiti u top formu.

 

Honda i Ducati imaju ocigledno bolje izbalansirane motocikle, pogotovo na mokrom.

 

Ne ocekujem ni ovu trku da Yamaha uradi nesto spektakularno, ali ko zna, desavalo se ranije x puta da za vikend jako lose rade a u nedelju sve proradi kako treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

'Ajmo Deda, za ispis. Pa sledeće godine deseta :sampion:

Zaista bi čudo trebalo da se dogodi, pa da Mark ne osvoji, potpuno zasluženo, šampionat.

Ali, ćeraćemo se još, narednih sezona. ;) 

Žao mi malo Dovija, ne verujem da će imati više ovakvu priliku. Vozio je odlično, trudio se, ali pored ovog monstruma očigledno nije mogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja