Jump to content

Moto Zajednica

Asiawing LX450 2016

Recommended Posts

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Interesuje me da li neko od vas poseduje Asiawing LX450 2016 motor, planiram da pazarim pa me interesuje misljenje. Da li ga preporucujete ima li mane sta mu prvo otkazuje :D.

 

Ja bi uzeo odma i SM gume posto vise vozim po gradu nego off, ali svakako i off nekad isteram. Meni je najbitnije da je pouzdan na neke duze ture tipa 500km-1000km jedna voznja. Ali opet sa druge strane da izdrzi stunt :D.

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
Pre 4 sati, MileM je napisao:

Interesuje me da li neko od vas poseduje Asiawing LX450 2016 motor, planiram da pazarim pa me interesuje misljenje. Da li ga preporucujete ima li mane sta mu prvo otkazuje :D.

 

Ja bi uzeo odma i SM gume posto vise vozim po gradu nego off, ali svakako i off nekad isteram. Meni je najbitnije da je pouzdan na neke duze ture tipa 500km-1000km jedna voznja. Ali opet sa druge strane da izdrzi stunt :D.

 

 

 

evo te teme... rečeno je po nešto :D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Hvala, ali sam na zalost citao temu i tamo nema niko ko je kupio motor samo neki pisali od prilike iz pasulja i kugle sta su vidli :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
pre 1 minut, MileM je napisao:

Hvala, ali sam na zalost citao temu i tamo nema niko ko je kupio motor samo neki pisali od prilike iz pasulja i kugle sta su vidli :D

Hahahha krš tema što bi rekao :lol3::lol3::lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

U poredjenju sa ovima: http://www.borossi.com/Asiawing-Enduro-SuperMoto/ kod nas su jos kao i povoljni ovi motori :D

 

Vidim u onoj drugoj temi da zameraju mali hod ogibljenja pozadi, ali podatak koji je dat u specifikaciji je hod zadnjeg amortizera, a ne zadnjeg tocka. Da je hod zadnjeg amortizera 30cm zadnji tocak bi imao metar hoda :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

O ovom motoru se slabo prica iz razloga sto je verovatno malo ljudi kod nas kupilo taj motor. A postoji neka skepticnost prema kinezima, a jos upitanju hard enduro motor. Mozda da pitas prodavca koliko ih je prodao i ako hoce da te poveze sa vlasnicima i da dodjes do pouzdane informacije.

2016. godine na enduro Raska ovaj motor je promotivno vozio lik iz Arilja(zaboravio sam mu ime) dosta ljudi ga zna jel ozbiljno vozi hard enduro, pricao sam sa njim i imao je pozitivna i neko negativno misljenje. Posle Ktm-a sigurno da ce ga imati.

To sto ti planiras sa ovim motorom da vozis 500-1000km dnevno, to je kilometraza za godinu dana za ovaj tip motora. Tako da odmah odustani od ovog modela i trazi nesto drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Mnogo je to para za motor koji kad izadje iz prodavnice vredi duplo manje ( bar kod nas ).  Po meni je bolje kupiti za taj novac polovan exc450 ili wr 450f , TE 450, koji će itekako dobro služiti ili mozda drz400, a neće izgubiti mnogo vrednost.

To je moje mišljenje. Sa srećom kupovina !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 380 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Vstrom 650

Svakako bolji izbor! Ovo je ok motor za te pare moze da se koristi kao hard enduro ali nisam siguran da je za duza putovanja i to sto si ti naveo. Jednostavno nije namenjen za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...
Pre 3 sati, SALE_CA je napisao:

Svakako bolji izbor! Ovo je ok motor za te pare moze da se koristi kao hard enduro ali nisam siguran da je za duza putovanja i to sto si ti naveo. Jednostavno nije namenjen za to.

To mu i ja pričam, ali Mile ne odustaje nikako od SM klase :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja