Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Skipper 125

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Na prodaju Piaggio skipper 125cc 2T. 1999god.
Skuter je u korektnom stanju.
Sto se tice masine,masina je u dobrom stanju,ima odlicnu kompresiju,pali i na kurblu i na anaser. Motor ide kao metak,veoma startan.
Sto se tice estetike,fino ocuvan motor,vidi se na slikama,treba malo plastike da se dotegnu,nista specijalno.
Treba drugi akumlator da se stavi,i da se zamene prednje plocice na disku,zadnja guma. (motor ima prednji branik koji ide uz motor)
Motor se vodi na mene,kupljen od drugara koji je bio vlasnik 10god.
Jedini razlog prodaje je manjak vremena za voznju,ove sezone nije predjeno ni 300km.

Cena: 450e

Kontakt: 064-334-87-94

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 11/9/2017 at 3:14 PM, LuckyVladano said:

Za ovaj model sam prosle godine imao fabricki kofer. Imam negde jos 2 drske viska

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Kakve drske su u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 11/9/2017 at 3:10 PM, Savic019 said:

Na prodaju Piaggio skipper 125cc 2T. 1999god.
Skuter je u korektnom stanju.
Sto se tice masine,masina je u dobrom stanju,ima odlicnu kompresiju,pali i na kurblu i na anaser. Motor ide kao metak,veoma startan.
Sto se tice estetike,fino ocuvan motor,vidi se na slikama,treba malo plastike da se dotegnu,nista specijalno.
Treba drugi akumlator da se stavi,i da se zamene prednje plocice na disku,zadnja guma. (motor ima prednji branik koji ide uz motor)
Motor se vodi na mene,kupljen od drugara koji je bio vlasnik 10god.
Jedini razlog prodaje je manjak vremena za voznju,ove sezone nije predjeno ni 300km.

Cena: 450e

Kontakt: 064-334-87-94

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

A popust za forumase?  :-D

Sta konkretno podrazumevas pod tim da plastike treba utegnuti? Zainteresovan sam za skuterce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500
On 12.11.2017. at 21:57, SHOKLA je napisao:

A popust za forumase?  :-D

Sta konkretno podrazumevas pod tim da plastike treba utegnuti? Zainteresovan sam za skuterce.

MA moze i popust,

Vidim da si iz kladova,ako svracas u Negotin zovni me da ga pogledas. Prednja plastika kod km sata treba da se malo dotegne tipa,kad vozis motor sve je normalno al kad oduzmes gas i kad spusta obrtaje ona krene da vibrira - zvecka, u sustini to je 2T motor,svi 2T motori su zujalice,i mnogo je veca vibracija nego na 4t. U sustini to nije nista strasno,nego ja da navedem sve lepo da ne bude posle sto nisam rekao.

Ako svratis u NEgotin imas br. telefona zovni kad god slobodno,dodji da ga pogledas i pravo ce da vidis sve :)

P.s. Izvini na malo zakasnjenom odgovoru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja