Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki freewind XF 650

Recommended Posts

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Suzuki Freewind XF 650-prva reg. 2004 godine ( inače je '99 god.,stajao u salonu kao izložbeni model ) u odličnom stanju,ne može biti nov ali skoro  kao nov...uvezen iz Švajcarske 2014 g...reg. do 01.11.2018.,znači celu godinu...prešao oko 52000 pravih km...motor ekstra,ne troši ulje,pre oko 500km. zamenjeno uje Motul 5100 10w40,fiter za ulje Mahle tako da se ne mora menjati tokom zime...gume nove Continental deutsche technik,preko 200€...od opreme stender,nosač mobilnog ili navigacije,povišen vizir...kofer Givi,oko 52l,stanu dve kacige...štitnici ruku sa led svetlom,utičnica 12v sa usb punjačem,led dodatna svetla sa prekidačem ( ovo je naručeno,plaćeno i u putu je,kad stigne montiram,a može i kupac,sve u svemu ide uz motor )...uz motor dajem i Crivit flip-up kacigu M veličine sa rezervnim vizirom i unutrašnjim uloškom S veličine,znači kaciga je M i S po želji,ima i sunčane naočare...uglavnom to je to,na kraju slike sve govore...takav je i uživo...mogla bi i neka zamena ali da se vode do 35 kw motor...u ovoj vrednosti...cena 2150€...tel. 069-780 113 Milan-Shoyyka

može Viber,sms...

IMG_20170910_123537.jpg

IMG_20170910_123420.jpg

IMG_20170908_123420.jpg

IMG_20171031_152106.jpg

IMG_20171031_152251.jpg

IMG_20171031_152345.jpg

IMG_20171031_152230.jpg

IMG_20171021_173347.jpg

IMG_20171031_152321.jpg

IMG_20171031_152414.jpg

IMG_20171107_205219.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8376 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ima li vibracija izmedju 80/100kmh? Kako ti se cini voznja magistralnim putevima, zamara li vozaca, moras li menjati cesto polozaj zadnjice? Sediste mi deluje usko pa pitam...

Imam oko 110kg, moze li se komotno smestiti iza mene (vozaca) omanji suvozac... Izvinjavam se zbog ovoliko pitanja, imam par interesenata za hondu koju prodajem pa gledam ovakav neki tip motora, gde se sedi uspravno, zezaju me ledja :D

Hvala, Nenad.

 

P.S. Stanje mi se bas svidja, jos da ima onaj blatobran po tocku nazad... 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Vibracije minimalne,postoje ali sa obzirom da je jednocilindraš zanemarive...sedište udobno,barem meni,ja mršav,ja i žena komotno sedimo čak ima mesta izmedju...ali moraš probati,tako je najbolje...što se tiče vožnje vozi se lako,kao APN 6...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Imaš temu o freewindu,Vasa93 išao do Grčke ove godine,kaže nije odmarao do granice Grčke,doduše on je iz Niša...ja iskreno ne bih bez pauze...nisam ni mlad toliko....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 4 sati, N.F.S. je napisao:

Ima li vibracija izmedju 80/100kmh? Kako ti se cini voznja magistralnim putevima, zamara li vozaca, moras li menjati cesto polozaj zadnjice? Sediste mi deluje usko pa pitam...

Imam oko 110kg, moze li se komotno smestiti iza mene (vozaca) omanji suvozac... Izvinjavam se zbog ovoliko pitanja, imam par interesenata za hondu koju prodajem pa gledam ovakav neki tip motora, gde se sedi uspravno, zezaju me ledja :D

Hvala, Nenad.

 

P.S. Stanje mi se bas svidja, jos da ima onaj blatobran po tocku nazad... 

 

Sediste jeste usko,zato nas ima bagster sediste.Ako imas problem sa ledjima i tu kilazu,to nikako nije motor za tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Neće ti ni na TDM-u biti mnogo udobnije sedište, a sada se to reši za male pare.

Bar ti je Aranđelovac blizu, šteta da ne pogledaš (i javiš utiske :takoje:).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 3 sati, shoyyka je napisao:

TDM,GS,a možda Kawu ZR7s( svidja mi se linija)..svakako Fazera ...gde me vetrovi nanesu...

Fazera?:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
On 11/22/2017 at 6:44 PM, N.F.S. said:

Ima li vibracija izmedju 80/100kmh? Kako ti se cini voznja magistralnim putevima, zamara li vozaca, moras li menjati cesto polozaj zadnjice? Sediste mi deluje usko pa pitam...

Imam oko 110kg, moze li se komotno smestiti iza mene (vozaca) omanji suvozac... Izvinjavam se zbog ovoliko pitanja, imam par interesenata za hondu koju prodajem pa gledam ovakav neki tip motora, gde se sedi uspravno, zezaju me ledja :D

Hvala, Nenad.

 

P.S. Stanje mi se bas svidja, jos da ima onaj blatobran po tocku nazad... 

 

Za vibracije ne umem da odgovorim, meni je ovo prvi motor koji vozim, pa nemam sa čim da uporedim. Po pričama ljudi, ima i znatno mirnijih motora, mada ja nisam imao nikakvih problema, a navozao sam se samo tako. Što sam, što sa suvozačem (pa hajd', ne baš omanjim, ali recimo osrednjim, a ja sam otprilike tvojih 'dimenzija'). Vozio sam i kraće i duže ture, nekada i po 300-400km u jednom dahu, i hvala Bogu nije bilo nikakvih problema sa sedištem. Izgleda da mom dupetu sedište odgovara fino. :D

 

A inače, moj ima zadnji blatobran, a i ja ponekad merkam neko drugo sokoćalo...nego da ne preotimam oglas sada. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Svi motori tog tipa bez stitnika ruku su k'o zena bez dupeta,moz' biti lepa al fali nesto :P

A tvoji su tj stoje mu  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 2 sati, bdada je napisao:

Svi motori tog tipa bez stitnika ruku su k'o zena bez dupeta,moz' biti lepa al fali nesto :P

A tvoji su tj stoje mu  :takoje:

U pravu si,mnogo je lepši sad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 25 minuta, shoyyka je napisao:

U pravu si,mnogo je lepši sad...

Mi se odlucismo za acerbis malko suptilnije.Ali stvarno drugi motor kad se stave...:takoje:

Screenshot_10.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja