Jump to content

Moto Zajednica

Epiphone Les Paul special ll ebony black

Recommended Posts

  • Drug član, 1039 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

         Prodajem električnu gitaru - Epiphon-ov Les Paul special 2. Gitara kupljena pre 3-4 godine sa namerom da ću naći vremena da na njoj sviram . Na akustičnoj sam naučio par akorda i par hvatova pa sam se zanosio da ću tako da savladam i elektriku. Medjutim, od kupovine do današnjeg dana neka bude da sam je 5 puta uzeo u ruke da na njoj trznem koju žicu-jednostavno nisam se našao u tome, vremena je bivalo sve manje, obaveze kao i porodica rasle, a gitara je čučala u uglu pored akustične koju sam takodje gotovo batalio da sviram. Karakteristike gitare su sledeće (da ne kucam sve posebno ide copy-paste), a i ne razumem se baš mnogo u sve ovo: 

  • Mahogany body
  • Bolt-on neck mahogany neck
  • 1960's SlimTaper D neck profile
  • 22-fret rosewood fingerboard with dot inlays
  • 24-3/4" scale
  • 1-5/8" nut width
  • Epiphone 700T/650R open-coil humbuckers
  • Nickel hardware
  • LockTone Tune-O-Matic bridge and stopbar tailpiece add more sustain and easier string changing
  • Tone, volume, and 3-way pickup switch
  • Covered 14:1 ratio tuners

Gitara je kupljena u Mitrosu plaćena na nekom sniženju oko 200e. Sada je dajem za 150e i uz nju ide i gigbag i pojačalo. Stanje gitare je kao nova, što se vidi i sa priloženih slika. Pojačalo je epiphonov studio 10s. Šaljem postexpresom, a može i lično preuzimanje i proba u Nišu. kontakt ovde na forumu ili putem mob tel od 8-20h.  Nikola 0641319195 (u slučaju da se u momentu poziva ne javim zbog karaktera posla (lekar u HMP) pustite sms i zovem čim se ukaže prilika . Zamene me ne interesuju

IMG_0204.JPG

IMG_0205.JPG

IMG_0207.JPG

IMG_0208.JPG

IMG_0209.JPG

IMG_0210.JPG

IMG_0211.JPG

IMG_0213.JPG

IMG_0214.JPG

IMG_0215.JPG

IMG_0216.JPG

IMG_0217.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja