Jump to content

Moto Zajednica

Presvlacenje sedista

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 40 minuta, PremieRacing je napisao:

mnogima ovo čudno i nije lepo

Meni je ovo super :takoje:

Licno ne volim kada "fotelja" izlazi iz kontura motocikla.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
14 hours ago, jboban said:

I Stiv je postao prezauzet. Upravo mi je javio da nema vremena ni da se dopisuje i da mu se javim početkom aprila emoji26.png
Šta sad?

moje sediste takodje stoji 2meseca iako je prvobitni dogovor bio da ce biti gotovo za 1mesec. Apsolutno nisam zadovoljan ni sa komunikacijom ni sa ozbiljnoscu posla. Vise o tome cu pisati kad mi stigne sediste ili ako mu kazem da ne radi nista i da mi vrati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 7 sati, zlig0r je napisao:

super je. da li je njegov materijal ili si ti donosio? ako nije tajna, koliko kosta ovo?

Njegov materijal, o ceni ne bih zato sto mislim da je malo preterao ali sam svesno platio zato sto je bilo gotovo sad i odmah i nisam slao nigde, nema troskova postarine i nema cekanja. 

 

Pre 4 sati, hard_rock je napisao:

Meni se svidja. Koliko te je izaslo ako se sme znati? Ima li neki cenovnik?

Nema konkretan cenovnik, sve u dogovoru sa majstorom. Zavisi sta radi, koliko modelira, koji materijal koristi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Važno je da si u potpunosti zadovoljan sa rezultatom. Onda ta razlika izmedju ocekivane cene i koliko si zaista platio nije toliko ni bitna.
A po meni izgleda dosta bolje i deluje mi jako udobno.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Pa ne bih se bas slozio sa tobom da nije cena bitna, naravno najbitniji je kvalitet, ali i cena igra vrlo vaznu ulogu. E sada i jedan moj prikaz Daca iz Lacarka vrlo korektno napravio naslon na koferu i po korektnoj ceni.

IMG_20180314_151713.jpg

IMG_20180314_151724.jpg

IMG_20180314_151704.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

Kontaktirao sam Ivicu par puta preko vibera,izgleda je covek bas,ali bas zauzet...zadnjih 10-15 dana pokusavam sa njim da zakazem termin za sediste ali nisam uspeo,covek jednosttavno zaboravi da me pozove,ali razumem ga...

Posto sam vec jedno sediste radio kod Bobana za Hondu NC 700s 2012god,i bio sam veoma zadovoljan 18mm gel i najjkvalitetniji materijal sam izabrao-odlucio sam se da i ovoga puta pozovem Bobana

-sa ovim sedistem sam vozio u jednom cugu do Lefkade (1050km) !!! 

 

kazete vi da je cena jako bitna i jeste,ne znam kako Ivica radi,ali na slikama vidim da to izgleda super,samo Boban ima daleko bolju komunikaciju sa ljudima ( moje misljenje)

Igrom slucaja imam dvojicu kolega koji su radili sediste na Traceru jedna kod Bobana drugi kod Ivice-u pitanju je isti rad,presvlaka sedista sa sundjerom bez gela-- razlika u ceni je 50e,e sad ako hocete gel koji itekako znaci (odabir debljine gela zavisi od debljine guzice :) kao i konstrukcije sedista) naravno da ce sediste biti skuplje i do 100e a mozda cak i vise... 

Honda koja je trenutno u vlasnistvu mog druga i dalje ima sediste kao da je juce uradjeno :)

 

mozda bih sediste radio kod Ivice ali nisam mogao vise da cekam jer su i jedan i drugi u strasnoj guzvi,ako Boban ne moze da mi uradi naslon uradice Ivica :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

I ja mislim da je cena bitan faktor (ne odlucujuci) ali bas zbog ovih iskustava koja ste vas nekoliko gore naveli ja nisam bio spreman da se natezem sa Bobanom i Ivicom... Probao sam, nije da nisam, procenio sam iz razgovora da od toga nema nista bas zato sto su prezauzeti a meni je vreme dragoceno posto sam se posle par godina pauze vratio na motor, i nisam hteo da cekam i da treniram zivce sa nepostovanjem rokova. 

 

Tika je primio sediste odmah, rekao da ce me zvati za dva dana a nazvao me odmah sutra (u roku od 20h) i rekao "Gotovo. Dodji da vidis." Jbg, platio sam vise nego sto bi voleo a manje nego sto bi platio kod Ivice, ali sam prezadovoljan rezultatom.

 

Da napomenem da smo i mi sami malo krivi, motori nam stoje mesecima preko zime a onda kad pridje sezona mi bi sve sad i odmah. Jbg  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: kawasaki er-5

Ja sam radio sediste kod Stiva ! Dogovorio se sa njim jos pocsetkom decembra , komunikacija na nivou, slike sugestije, predlog sve u roku od par sati . Dogovor pada da sediste saljem 15.01 i da bude gotovo za 10-15 dana . sve ispostovano ! Bobana iskreno sam kontaktirao i na tome se zavrsilo ! pitanje da mi posalje slike je pricitao i odgovorio da ih nema na telefonu ali da ce mi poslati sa racunara , ok, posle recimo 4 dana eto pitah da nije mozda zaboravio , odgovora nema. 6. dana posle toga pitah da mi kaze cenu okvirno jer mozda nece ni morati da trazi slike ako to bude nadmasilo moj budzet ali ni tu ne dobih odgovor ! desetog dana od tog ili dvadesetog od prve poruke sam se zahvalio ninacem ! Tako da ta komunikacija izgleda zavisi od mesecevih mena .
Svaka pohvala za stiva sediste top onako kako sam trazio kao na slici koju sam poslao !8373716edc6121f6d840e311a001e94f.jpg3ea1515ce72e0b438936d261aaad133f.jpg9617ef559ab94e58099e59015605ef2c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Rekao bih odličan odnos prednjeg i zadnjeg dela. Da li je i na originalu tako?
Na većini prerada čini mi se da je zadnji deo premali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd,Knjazevac
  • Motocikl: Yamaha MT09 Tracer 2017

Stiv ne radi sa gelom,zato i ne moze da se ocekuje ista cena...ali sa potpuno istim radom razlika u ceni je mala,ali i sam rad nije isti...Boban je imao ponudu da izlozi svoje prozovode u Milanu
ljudi Wunderlcht-a su bilo licno kod njega...mislim da to govori o kvalitetu izrade a ne cena,cena je uvek bila takva...
Koliko vidim i Stiv ako ovako nastavi bice ozbiljna prica :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Sa 'malo' boljim alatom i uz savet kolege @Slammer -a dosao sam do ovog rezultata :D

DSC_8961.jpg
DSC_8962.jpg
DSC_8965.jpg
DSC_8964.jpgDSC_8967.jpgDSC_8968.jpg

Alat :D
DSC_8969.jpg


Za prednje sediste nije bilo nikakvih problema, ali zadnje me je mnogo mucilo, postavio sam prvo liniju koju je kolega oznacio, ali sam morao da ostavim 2-3 dana da se malo rastegne materijal i da dobije oblik sedista, posle toga je sve islo bez problema :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Kontaktirao sam Ivicu za sedište od TDMa 900, prvi put krajem januara, i tada naglasio da sam tek uzeo motor i da neću da šaljem sedište pa da mi stoji kod njega mesec dana, nego da mi javi termin pa da to bude gotovo u 7-10 dana. 

Tada mi rekao da se čujemo polovinom februara...potom mi zakazao termin za 10.03. ali da se čujemo 06.03. da potvrdimo. Tada mi rekao da pošaljem 19.03. i da će dogovor biti ispoštovan, tj 7-10 dana. 

20.03. sedište stiglo kod njega, 28.03. počeo izdradu, 30.03. poslato i sutra stiže. 

 

Tako da u osnovi, jesam dugo čekao na termin, ali sam mu 5x insistirao da mi ne odugovlači dok bude kod njega i to je ispoštovano, tako da sam zadovoljan, a kasnije će se videti i sa izradom kakva je situacija. 

Evo par slika:

IMG-556a718e1282dfb40cb229ad2e83facd-V.thumb.jpg.0de94637b91cab61594c5b70830049d4.jpgIMG-80f9e942d5682bd48721416fa1582628-V.thumb.jpg.213bfdf178360f1b08a67b6b30f97978.jpgIMG-339bd7a668620d5b9218a09ea5b8f366-V.thumb.jpg.a166b0b48fbb9eb438bd075d8510eed0.jpgIMG-9674582a446965f6bc22026a0e86804b-V.thumb.jpg.fed517ec99efb60004024add1b68ebba.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Izgleda dobro, ali...


Ne samo kod njega nego uopšteno kod većine majstora, ali kad već pričamo o njemu, sto još u januaru nije mogao da ubode datum taj isti u martu, umesto još 2x da zivkaš? Nije majstor početnik pa da ne zna koliko mu treba za jedno sedište.

Ali dobro, ja sam možda previše zahtevan :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
41 minutes ago, nikvuksa said:

Kontaktirao sam Ivicu za sedište od TDMa 900, prvi put krajem januara, i tada naglasio da sam tek uzeo motor i da neću da šaljem sedište pa da mi stoji kod njega mesec dana, nego da mi javi termin pa da to bude gotovo u 7-10 dana. 

Tada mi rekao da se čujemo polovinom februara...potom mi zakazao termin za 10.03. ali da se čujemo 06.03. da potvrdimo. Tada mi rekao da pošaljem 19.03. i da će dogovor biti ispoštovan, tj 7-10 dana. 

20.03. sedište stiglo kod njega, 28.03. počeo izdradu, 30.03. poslato i sutra stiže. 

 

Tako da u osnovi, jesam dugo čekao na termin, ali sam mu 5x insistirao da mi ne odugovlači dok bude kod njega i to je ispoštovano, tako da sam zadovoljan, a kasnije će se videti i sa izradom kakva je situacija. 

Evo par slika:

IMG-556a718e1282dfb40cb229ad2e83facd-V.thumb.jpg.0de94637b91cab61594c5b70830049d4.jpgIMG-80f9e942d5682bd48721416fa1582628-V.thumb.jpg.213bfdf178360f1b08a67b6b30f97978.jpgIMG-339bd7a668620d5b9218a09ea5b8f366-V.thumb.jpg.a166b0b48fbb9eb438bd075d8510eed0.jpgIMG-9674582a446965f6bc22026a0e86804b-V.thumb.jpg.fed517ec99efb60004024add1b68ebba.jpg

I ja sam tako trazio isto :D

 

IMG-c7711d095f46089f10a284ea5b990ac7-V.jpg

Imamo ista sedista sad .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

@Savan Slažem se, ali mora se i prilagoditi situaciji. Ne opravdavam njega, ali već sam čuo u 80% slučajeva da kasni, zato sam i tražio 5x tačan termin i rok od 10 dana da mi se vrati sedište. Nije mi bilo bitno da li će to biti februar ili april, samo da se sedište vrati u roku od 07-10 dana. Uspeo je on i ja u tome, tako da s zadovoljan. 

 

@Astral Da, video sam i tvoje sedište pre neki dan. Ne volim konac u boji, a ni vezeni grb, tako da sam odabrao ovu varijantu. 

 

Ostaje zadnjica da kaže svoj utisak, tj trtica koja je umela da boli i trni već posle 200km... :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
pre 16 minuta, Astral je napisao:

I ja sam tako trazio isto :D

 

IMG-c7711d095f46089f10a284ea5b990ac7-V.jpg

Imamo ista sedista sad .

 

Sjediste sjedistem , a ne sarena kicerica. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

koliko sam drzao stranu Stivu, i na kraju isplivao! :D sredili smo scrambler projekat, sve se sto se plastificira zavrsheno, do kraja nedelje majstor farba tank i josh par sitnica, ostaje nam samo sediste pa da sklapamo, al ne lezi vraze, do Stiva ne moze da se dodje...Zvali i Bobana prosle nedelje, i on u guzvi... zvacu sad ovog majstora iz NSa sto je @PremieRacing radio kod njega da vidim da li je rad za rad...

edit:

Nazvao majstora iz ns, rekao mi da dodjem u radionicu da vidi, i posle 45min se javlja Stiv sa terminom za nas! :D:D:D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja