Jump to content

Moto Zajednica

Presvlacenje sedista

Recommended Posts

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 999 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 2 sati, dragan d je napisao:

A el može.... negde na kraju ... ili početku foruma.. rečnik izraza pošto pola od tekstova ne razumem : offtopic? šta znači, pa avtomarket, pa OEM? pa.... brate mili jel može malo da pišete na srpskom a? :moto2:Ovo je odgovor na ono "smorili ste...." ..... pa i mene smara kad ljudi ne govore svojim nego tudjim jezikom pa ćutim...:P

Izvini, podrzavam tvoj komentar, to je bilo za ove strucnjake za HD, OEM -originalni rezerni deo koje pravi  proizvodjac motocikla , aftermarket svi drugi proizvodjaci koji mogu da imaju losiji ali i bolji kvalitet od fabrickog.A offtopic i ja ne znam sta znaci. Ispade da kad kupis Harlija od radnje do kuce pola ne pretekne.A ta tvoja st 1100 bice moj sledeci motor .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

off-topic = izvan teme

znaci skretanje sa teme...konkretno,sve ovo pri kraju sto smo ispisali, a nema nikakve veze sa temom presvlacenja sedista je off-topic

 

 ili npr, u ovoj temi (topic-u) o presvlacenju sedista postavis sliku motora na kome je tvoje novo presvuceno sediste...i onda neko vidi sliku i napise " uuuu dobre su ti gume, i ja planiram da uzmem iste, jel dobro drze asfalt?"...i tema ode u drugu stranu...

 

i da...ovo je offtopic, pa ko moze nek obrise malo ovo sve... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Pa jes..... kad se  vozimo motorom i promašimo put...ja viknem Žiki: " Žiko ... pi...... ti materina u off-topiku smo..."

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
pre 4 minuta, DraganNS je napisao:

Al' ga kitiš - k'o đevojku! :takoje:

...hahahahaha, nisam nego hocu da osvane u prolece kako treba, svidjaju mi se ovi cetvrtasti koferi, i mislim da su ljepsi nekako . Sa druge strane lakse je torbu staviti odozgo... Teze mi je bilo osposobiti kofer, nego da sam radio trapove na autobus. Kupio ga bez kljuca i nosaca, srecom Bojan Aleksic sredio kljuc a kolega nosac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Evo jednog predloga, nesto sto cu uraditi kad dodje vreme za to. 

 

Narucicu Gel za sediste i Grejace, kad padne prepravka, guzzci ce bas biti potaman :).....bice slika radova kao i cena celog posla, svih dadzbina (zaboravih reci, kontaktiracu Bobana, Stiva i komsu tapetara.... videcemo)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
On 16.1.2018. at 14:38, Duško K. je napisao:
Адреса: 8 ŠAJKAŠKA, 21000, Novi Sad, Južno-bački okrug
 

Dao si coveku nepostojeci broj, a i mislim da oni vise ne rade presvlacenje. Zadnji put sam kod njih presvlacio sedista  1998g i tada su bili extra,ima da odem jedan dan da vidim (to je kod bivse autuvojvodine, gde su se prala kola).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Zna li neko gde ima da se kupi tvrdi sundjer za sediste,ali na male kolicine? Znaci ne cela tabla,vec parče dovoljno za sediste. Mozda bi neko sam pravio,ali sta ce mu tabla od dva kvadrata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
11 minutes ago, Dane Deda said:

Dao si coveku nepostojeci broj, a i mislim da oni vise ne rade presvlacenje. Zadnji put sam kod njih presvlacio sedista  1998g i tada su bili extra,ima da odem jedan dan da vidim (to je kod bivse autuvojvodine, gde su se prala kola).

Ja sam čoveku pomogao, za razliku od nekih, poslao sam mu i drugi broj ( malo sam se potrudio i našao), a Titika još uvek radi presvlačenje sedišta . . . i stavio sam adresu ovde da svi vide, smatram da sam dao svoj skromni doprinos i pomogao . . . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 2 sati, Duško K. je napisao:

Ja sam čoveku pomogao, za razliku od nekih, poslao sam mu i drugi broj ( malo sam se potrudio i našao), a Titika još uvek radi presvlačenje sedišta . . . i stavio sam adresu ovde da svi vide, smatram da sam dao svoj skromni doprinos i pomogao . . . 

Svaka cast, nisam mislio nista lose, a za trud imas plus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 2 sati, stari roker je napisao:

Zna li neko gde ima da se kupi tvrdi sundjer za sediste,ali na male kolicine? Znaci ne cela tabla,vec parče dovoljno za sediste. Mozda bi neko sam pravio,ali sta ce mu tabla od dva kvadrata...

Lokalni tapetar mi je obecao doneti (nikad ispunio a vise ne ide) iz firme u Bg gde je uzimao na veliko,reslova tih sundjera,kaze da ima komada lepe velicine ali ih ne prodaju nego vracaju na reciklazu,ko pazari kod njih kao on sto je isao cesto hoce da daju,za dz.

Ako znas nekog tapetara mogao bi ti doneti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Sunđere (svakakve, meke, tvrde, memorijske pene, itd.) imate u Novom Sadu na uglu Ćirpanove i B. Nušića, i na Podbari, mislim da je Jovana Cvijića ulica . . . seku na meru ( ovi sa Podbare) . . . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V
On ‎20‎.‎1‎.‎2018‎. at 14:21, stari roker je napisao:

Zna li neko gde ima da se kupi tvrdi sundjer za sediste,ali na male kolicine? Znaci ne cela tabla,vec parče dovoljno za sediste. Mozda bi neko sam pravio,ali sta ce mu tabla od dva kvadrata...

http://www.dapsiline-sundjeri.co.rs/kontakt.html

Ja sam kod njih radio dosta toga, korektni su a imaju bas raznih sundjera u ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja