Jump to content

Moto Zajednica

Presvlacenje sedista

Recommended Posts

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
2 hours ago, -Viper- said:

Ovo je radio moj komšija, moj material cena bila 500 dingera. b950dfcf5359961a3d9f6a219c13847f.jpg

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 

Eto, pristedeo si na sedistu (pametno), pa si se otvorio za lep auspuh (ponovo pametno). I ja sledim tu logiku, i ne volim da placam imena, niti vise  sto bih morao. Nekada upali, nekada ne, ali sam u proseku dobar.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Da li znate nekog u NS-u ko radi sedišta po ovakvim cenama?
По којим?

Бобановим? Стивовим? Мајстор комшијиним?

Ове треће и по тим ценама верујем да има свако место.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

I ima jedan majstor na Telepu, neznam mu ime, ali je majstor . . . kad saznam javim . . . uglavnom, ima takvih majstora u Novom Sadu da ne treba dalje ići . . . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
On 11.1.2018. at 16:48, Vesko Budva je napisao:

Ako nekog interesuje , prodajem prvobitni kofer sa nosacem...

Ugradjene led sijalice, razlika je prevelika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125
12 hours ago, Svaler said:

По којим?

Бобановим? Стивовим? Мајстор комшијиним?

Ове треће и по тим ценама верујем да има свако место.

Pa do 2 crvene? Ako neko ima broj majstora u NS-u neka mi pusti u inbox ako nije problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Zašto se uvek neko nađe svađalački raspoložen? Kad sam spomenuo američki kvalitet, nisam mislio na ljude koji tamo žive, niti na klipnjače made in serbia kako neko spomenu ovde. A da imaju kvalitet imaju i to niko ne može da ospori. Uzmimo samo hrom koji traje godinama bo bilo kojim uslovima (vremenskim) a meni hromirani delovi zarđaše nakon šest meseci (hromirano u bgd) Uostalom, izlišno je menjati tuđa mišljenja

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa ta guvernala je odlična, ništa ja tu ne bi kromiro :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r
Zašto se uvek neko nađe svađalački raspoložen? Kad sam spomenuo američki kvalitet, nisam mislio na ljude koji tamo žive, niti na klipnjače made in serbia kako neko spomenu ovde. A da imaju kvalitet imaju i to niko ne može da ospori. Uzmimo samo hrom koji traje godinama bo bilo kojim uslovima (vremenskim) a meni hromirani delovi zarđaše nakon šest meseci (hromirano u bgd) Uostalom, izlišno je menjati tuđa mišljenja
Pozdrav

Ja sam taj koji ti je napisao i niko ne ide na to da se svadja druze nego manite te usrane price americko pa americko
Kazem ti bio sam tamo, ziveo , prosao 30 njihovih drzava, realnu ameriku i oni mi nisu nikakav reper nizasta. Da mi je bilo dobro nebi ostavio nesto sto verovatno 1000 ljudi ne mogu da zarade za 10 zivota u srbiji...
Jedino sto mogu da skinem kapu tamo to je da ucine nesto sasvim normalno sto kod nas ni jedna budala nece, za meth ako te zanima tu stvarno imaju kvalitet , ja ga nisam probao niti bih ga ikad probao ali vidim da su ludi za njim.
To je sto oni imaju od proizvodnje , ako ne znas sta je meth , googlaj



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja sam nekad mislio da je HD oličenje kvaliteta i dugotrajnosti. Kad vidiš te stare HD mislio sam da su takvi izasli iz fabrike i da je u medjuvremenu bilo samo peri-deri.

I onda pričam sa kolegom koji ima HD i on mi otvori oči. Kaže, njegov HD kad ga je isterao iz salona pa dok je došao kući izgubio je jedan oslonac za noge. A inače svakih mesec dana cacka oko njega, ne preventivno već obavezno, da proveri jesu li svi sarafi još uvek stegnuti. Kanta nad kantama koja je zanimljiva onim koji vole da ključaraju jer je lako prici svemu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1024 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

HD uz Coca-Colu izmislili marketing eto što su toliko popularni, iskreno sumnjam da su zbog vanserijskog kvaliteta ... Iskreno, jedina marka koju zaista ne gotivim.. Predstavljaju sve ono što ne volim..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 8.1.2018. at 9:45, Miloš A je napisao:

Tako jeeeeee idemoooo vile i baklje, katran i perje za Bobana, ima da radi za džabeee, živeo el komandante iz Niša, Robin hud tapacirerski

Meni je Boban radio sediste za Hondu i zadovoljan sam . Ovde na forumu sam video samo navijacku atmosferu pa sam zato postavio takvo pitanje jer mislim da vecina nije ni reparirala  sedista.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 17.1.2018. at 9:47, Savan je napisao:

Ja sam nekad mislio da je HD oličenje kvaliteta i dugotrajnosti. Kad vidiš te stare HD mislio sam da su takvi izasli iz fabrike i da je u medjuvremenu bilo samo peri-deri.

I onda pričam sa kolegom koji ima HD i on mi otvori oči. Kaže, njegov HD kad ga je isterao iz salona pa dok je došao kući izgubio je jedan oslonac za noge. A inače svakih mesec dana cacka oko njega, ne preventivno već obavezno, da proveri jesu li svi sarafi još uvek stegnuti. Kanta nad kantama koja je zanimljiva onim koji vole da ključaraju jer je lako prici svemu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Interesantan podatak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
On 16.1.2018. at 19:45, štampar je napisao:

 

Хм...а мени донеше данас једну ''гуверналу'' од ХД-а да никлујем ...прорђала...власник сам обрусио да бих ја имао што мање посла(није морао)...новији ХД(мислим да је то модел Softail Heritage 1600)....некада давнооооо се пазило на квалитет,данас има прорачунат век трајања(не предуг:D)....не веруј пуно никоме:D:D

 

овако сад изгледа

DSCN2738.jpg

Aftermarket nije OEM 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Amerikanci su na Gebelsovom izumu - propagandi i reklami napravili državu.... prodali bi i od "govana pitu..."

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 1/17/2018 at 9:47 AM, Savan said:

Ja sam nekad mislio da je HD oličenje kvaliteta i dugotrajnosti. Kad vidiš te stare HD mislio sam da su takvi izasli iz fabrike i da je u medjuvremenu bilo samo peri-deri.

I onda pričam sa kolegom koji ima HD i on mi otvori oči. Kaže, njegov HD kad ga je isterao iz salona pa dok je došao kući izgubio je jedan oslonac za noge. A inače svakih mesec dana cacka oko njega, ne preventivno već obavezno, da proveri jesu li svi sarafi još uvek stegnuti. Kanta nad kantama koja je zanimljiva onim koji vole da ključaraju jer je lako prici svemu.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Moj burazer zivi u Americi vec 20+ godina. Kolega je motociklista, a i ovde je povremeno prisutan, na bjb. Kao svoj prvi motocikl tamo kupio je HD, jel'te...? NOV HD, iz salona, da ne bude zabune. Sa njime je prosao skoro kao nekada vlasnici Skoda 1000MB (1000 malih briga  :-D). Curenje ulja na vecini sastava, i ono sto je radio u garantnom roku cesto nije bilo pokriveno garancijom niti besplatno, motor fabricki dolazi go kao pistolj, a svaki komad opreme je kao zlatom optocen, po ceni. Kada je, na kraju odlucio da zameni motocikl, diler HD-a mu je za gotovo nov motocikl odrzavan u ovlascenom servisu (servisima na raznim lokacijama, kako su se na putu pojavljivali problemi) ponudio bezobrazno nisku cenu u kombinaciji staro-za-novo, naravno ponovo za HD motocikl.

Ozlojedjen zbog te "poslovnosti", presao je bulevar, usao u Yamahin prodajni salon, dobio je bolju ponudu za njegov, dotadasnji HD, dobio je snizenje za Yamahu koju je tada pazario, i u standardnom paketu je dobio gomilu opreme, koju bi kod HD trebao platiti dva brda zelenih shushki. Vec nekoliko godina vozi Yamahu, gotovo je zaboravio sta je  to OPRAVKA, samo redovno servisiranje, i iako je poodavno vise Amer nego Srbin, ne kune se u HD, vec u jednog od onih "obicnih" Japanaca.

Jedina stvar koju Ameri bez greske rade je punjenje dzepova, kasa i budzeta, sve je podredjeno tome, a sve osim toga, racunajuci i zivu raju je potrosno, zamenjivo, i u slucaju gubitka se, verovatno objasnjava kao KOLATERALNA STETA.

Ali zato imaju prelepo odradjena sedista, da se vratimo na temu...  :-P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

A el može.... negde na kraju ... ili početku foruma.. rečnik izraza pošto pola od tekstova ne razumem : offtopic? šta znači, pa avtomarket, pa OEM? pa.... brate mili jel može malo da pišete na srpskom a? :moto2:Ovo je odgovor na ono "smorili ste...." ..... pa i mene smara kad ljudi ne govore svojim nego tudjim jezikom pa ćutim...:P

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 17 minuta, dragan d je napisao:

 ..... pa i mene smara kad ljudi ne govore svojim nego tudjim jezikom pa ćutim...:P

offtopic, čini mi se da ne ćutiš! ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja