Jump to content

Moto Zajednica

Presvlacenje sedista

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ovo sve lepo izgleda, ali mi deluje nekako previše ravno i dugačko prema nazad, u vozačkom delu, a na račun suvozačkog.

Šta mislite o ovom Corbin Canyon? Više mi liči na sedlo oblik, sa udubljenjima i boljom raspodelom napred nazad.

Na drugoj slici je poređenje Gel, Sargent i Corbin.add66023e2c63a9782b63b835487127d.jpg1e5614e4d2725feb86aa88950f319ec6.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Super je , makar sto se tice vizuelnog izgleda


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nijesam pratio, kod koga je radjeno ?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 371 postova
  • Lokacija: Ravni Banat

Nevidim ovde ništa nejasno, Boban svojim radom, trudom, marketingom uspeo da napravi nešto od svog malog biznisa čemu mi mali preduzetnici težimo. Napravio čovek brend od svog imena, pa sad ima prostora da diktira cene koje njemu odgovaraju a shodno tome i klijentelu koja to može da plati. 

Majstor iz Niša nezaostaje sa kvalitetom tu je negde, i on pokušava isto kao Boban i želim mu od sveg srce da uspe, a logično posle toga dolaze slični majstori i sve ide dalje svojim tokom. Uvek će biti majstora za svačiji džep, a na nama je da odmerimo odnos cene i kvaliteta. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

:BMW2:Onli Boban Zemun....Master za sedišta...šta dalje reći rad govori sve a

             cena je nebitna ako se dobija MNOGO......

            ps: 060 /1323 938

IMG_20140215_151301.jpg

IMG_20140215_151313.jpg

IMG_20140215_151320.jpg

IMG_20140215_151327.jpg

IMG_20150317_163444.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 12/2/2017 at 8:18 PM, Kowalski said:

:BMW2:Onli Boban Zemun....Master za sedišta...šta dalje reći rad govori sve a

             cena je nebitna ako se dobija MNOGO......

            ps: 060 /1323 938

IMG_20140215_151301.jpg

IMG_20140215_151313.jpg

IMG_20140215_151320.jpg

IMG_20140215_151327.jpg

IMG_20150317_163444.jpg

Cena je veoma bitna ako je razlika u istoj osetna, a i na drugom mestu se dobija MNOGO.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

I još jedna bitna stvar.

Izbor i kvalitet materijala.

Ja sam kod Bobana izabrao materijal kojim se tapaciraju fabrička sedišta, evo već treća godina i sve je isto kao i prvog dana.

Materijal je bruka ali i jača cena. Menjao oblik sedišta i stavio novi kvalitetniji sunđer.

Ta jača cena je za taj materijal.

Imao sam i mogućnost od neke kvalitetnije eko kože i cena je bila niža. Ne sećam se koliko je bila varijanta sa ovim lošijim materijalom.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Znači li to da Stiv koristi lošiji materijal? Lično mislim da ne, već da je niži sa cenom jer je noviji u poslu. Uskoro mu šaljem svoje sedište na preradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda rd 04, Vespa px 200e

Meni Ivica, Stiv design iz Niša uradio presvlačenje i prepravku mog sedišta na africi i ja prezadovoljan kako radom tako i cenom. Slike govore za sebe a osećaj sedenja na ovom novom kao nebo i zemlja u odnosu na staro. 

image.thumb.jpeg.e2c5322d0864abf92ca90e4ce0dbd015.jpegeimage.thumb.jpeg.6666da630277701ef4de26e504500fd7.jpegimage.thumb.jpeg.a7fbb3f56123c55c0b3e6467f2957daa.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: suzuki v strom DL 650
Pre 15 sati, Lunja je napisao:

Meni Ivica, Stiv design iz Niša uradio presvlačenje i prepravku mog sedišta na africi i ja prezadovoljan kako radom tako i cenom. Slike govore za sebe a osećaj sedenja na ovom novom kao nebo i zemlja u odnosu na staro. 

image.thumb.jpeg.e2c5322d0864abf92ca90e4ce0dbd015.jpegeimage.thumb.jpeg.6666da630277701ef4de26e504500fd7.jpegimage.thumb.jpeg.a7fbb3f56123c55c0b3e6467f2957daa.jpeg

Ja stvarno ne znam zbog cega bi se dizale tenzije oko toga. Ja sam kod Stiva radio i zadovoljan sam. On je bio moj izbor, odgovarala mi je i cijena, para nemam za bacanje, a i kod Stiva nadam se postoji reklamacija ako se pokaze nesto lose. Svaka cast svima a ja sam izabrao njega.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ovih dana saljem sediste i naslon kod Stiva, pa kada bude gotovo javljam rezultate i postavljam slike. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
10 hours ago, Zlatko LA said:

Ovih dana saljem sediste i naslon kod Stiva, pa kada bude gotovo javljam rezultate i postavljam slike. 

Da, ali ti nisi iz Zemuna...  :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2486 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155
On 1/2/2018 at 15:57, jboban je napisao:

Znači li to da Stiv koristi lošiji materijal? Lično mislim da ne, već da je niži sa cenom jer je noviji u poslu. Uskoro mu šaljem svoje sedište na preradu.

Na slici ne mogu da ocenim kvalitet materijala ali vidim da ni jedno sedište nije rađeno sa materijalom kojim je meni Boban radio. Original materijal koji koriste fabrike. Svi su gladki. Rekao mi je Boban cenu tog a i ovih drugih. Sećam se da nije bila mala razlika.

Bobanovo sedište sam postavio 2015. Evo prođe treća sezona i isto je kao i prvog dana.

Nema potreba da pravim Bobanu reklamu jer njemu reklama nije potrebna, to znaju oni koji ga pozovu i čuju kolika je lista čekanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Stvarno mi nije jasno ovo kad moram da kazem nadjebavanje, ljudi mi ovde treba da kazemo ko sta radi od majstora samim tim da pomognemo jedni drugima (ovaj mi je blizi ovaj dalji, ovaj jeftiniji), a sto da ne i cenu stavimo pa ko sta voli neka izvoli a ne da mi nekome dizemo ili spustamo cenu!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Uopšte je problem da se neki "južnjak" svojim proizvodima ili uslugama probije do Beograda ili do Vojvodine. 

Dok sam imao proizvodno preduzeće (industrijska-energetska elektronika) uspeo sam da svoje proizvode plasiram u južnoj i istočnoj Srbiji, Makedoniji, Hrvatskoj, Sloveniji, Slovačkoj, ...!

A u Beogradu i Vojvodini nikada nisam uspeo ni da prismrdim. Ta su tržišta zatvorena i rezervisana za ponuđače koji su iz tog okruženja.

I sada se bavim nekom proizvodnjom (u vezi sa moto elektrikom), ali i sada mogu da se "dobacim" eventualno samo do Jagodine. Dalje odatle na sever ne biva.

Isto važi i za ono što radi "Stiv dizajn" i vrlo mali uticaj tu imaju i cena i kvalitet.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Stiv se itekako probio u Vojvodinu...znam vise ljudi mog okruzenja koji su radili kod njega, i koji su ga preporucili dalje kao sto sam i ja...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja