Jump to content

Moto Zajednica

Pločice za stazu

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5764 postova

Pazi em poznajem Aresa odlicno em s shvatio za ovo vreme nacin razmisljanja i razlike u istom kod nas amatera koji smo (bar ja) sa 40+ godina osetili stazu i onih koji su "od malih nogu" u trkama i na stazama. To ne znaci da iko od njih nipodastava tvoj ili moj rezultat vec samo da oni vise vladaju motorom a nama vise vlada motor. Iz tog razloga mi da bi smo se osecali "sigurno" dajemo mnogo vise para od njih za skromnije rezultate. Ako ces da se uvredis kada ti se ucini da neko nije podrzao tvoje misljenje nemoj ga ni iznositi na forumu ovo mislim kao drugarski savet.

 

Ja sam isto to sve pitao Aresa pre par godina i iste odgovore sam dobio. Neke sam poslusao neke nisam ali mi je ovaj savet koji mi je dao sigurno pomogao. Savet je bio parafraziram, ako želiš da budes brzi i sigurniji moras da imas krugova i krugova i kilometara i kilometara na stazi. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
Just now, dvlns said:

Pazi em poznajem Aresa odlicno em s shvatio za ovo vreme nacin razmisljanja i razlike u istom kod nas amatera koji smo (bar ja) sa 40+ godina osetili stazu i onih koji su "od malih nogu" u trkama i na stazama. To ne znaci da iko od njih nipodastava tvoj ili moj rezultat vec samo da oni vise vladaju motorom a nama vise vlada motor. Iz tog razloga mi da bi smo se osecali "sigurno" dajemo mnogo vise para od njih za skromnije rezultate. Ako ces da se uvredis kada ti se ucini da neko nije podrzao tvoje misljenje nemoj ga ni iznositi na forumu ovo mislim kao drugarski savet.

 

Ja sam isto to sve pitao Aresa pre par godina i iste odgovore sam dobio. Neke sam poslusao neke nisam ali mi je ovaj savet koji mi je dao sigurno pomogao. Savet je bio parafraziram, ako želiš da budes brzi i sigurniji moras da imas krugova i krugova i kilometara i kilometara na stazi. 

Nije problem ako vise vas ima drugacije misljenje, ali ako jedan isti sta god da kazem napise na nacin da se osetim ko govno, onda fefinitivno nisam za forum. Recenica za neki stil i vreme me stavlja u neki los stav. Prosli put mu je smetalo sto sam napisao da napredujem kad pratim ... Svaka cast Aresu nekom ko je mladji od mene ali iskusniji u motociklizmu, verujem da rezultati govore za njega. U ostalom ja se izvinjavam svima vama koji ste na forumu, sto nesto i mislim, ne bih voleo da dodjem u situaciju da mi se zameri i voznja na stazi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Brate sad si se uvredio i za ovo sto sam napisao. 

 

Ok evo ja ti se izvinjavam i necu vise komentarisati jer zaista ni jedan komentar nisam pisao da bi se ti lose osecao. Mozda ne umemo da se razumemo pisanim putem.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
Just now, dvlns said:

Brate sad si se uvredio i za ovo sto sam napisao. 

 

Ok evo ja ti se izvinjavam i necu vise komentarisati jer zaista ni jedan komentar nisam pisao da bi se ti lose osecao. Mozda ne umemo da se razumemo pisanim putem.

 

 

Na tebe se nikad necu naljutiti jer sam te licno upoznao i razgovarao. Cenim te i postujem jer svaki tvoj komentar i sugestija su uvek bili na mestu. 

Da zavrsim ovo gonjenje. Moja tema je bila moji i Vase iskustvo koje su plocice najbolje po Vasem misljenju i iskustvu, a ne da se vodi polemika sta je za mene najbolje. Za neme je najskuplje najbolje. Sve ostalo je kompromis. Jos jednom izvinite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2299 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Savet koji si dobio "za tvoju voznju" je nesto najkvalitetnije sto mozes dobiti.

Prihvatanje realne situacije kako bi napredovao je najveca usluga koju mozes sebi da priustis, ja to dan danas radim. Ne trazim izgovore za nesto sto nije potrebno. 

Ne smeta meni sto ti hoces u crvenu, vec sto se iz tvojih tema i postova zakljucuje da moras da pratis nekog da bi naucio da vozis, da moras da vozis gp racera ili d212 da bi bio napredovao i da vozis race plocice da bi isao brzo i slicno. 

Neko ko bude sutra ovo citao moze sve pogresno da shvati, e to mi smeta najvise.  

Ako postavis temu i trazis savet, meni je logicno da trazis optimalno resenje za sebe i druge a na kraju se nekako svaka tema zavrsi kupovinom najskuplje stavke sto idalje ne mislim nuznim.

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Onda da rezimiram i ja :) kupio si dobre plocice i prvi put i sad drugi put. Vozio sam na Navaku i Gold fren koji je nasao jedan nas drugar i kostaju smesno vozio sam i TRW i sad Galfer i sve su kocile dok ih ima. Razliku neku veliku nisam osetio nikad osim sada kad sam i diskove zamenio ali i to nije sigurno tolika razlika koliko sam ja sebe ubedio i koliko sam u glavi miran da imam dobre kocnice.

 

Zato sam ti i napisao sve sto ce ti izbaciti gremlime iz glave vredi da kupis da bi se fokusirao samo na voznju. Vrede dobre gume iako mozda mi nemamo potrebe za njima ali ja nisam sebi postavio pitanje hoce guma izdrzati odavno a na ulicnim sam se stalno pitao, vrede plocice ako ti sada vise neces razmisljati hoce li motor stati, vredi sve sto imas para da kupis a donosi ti mir. Samo su ti hteli reci da to ne donosi rezultat njega ces i dalje sam morati da napravis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
2 minutes ago, ARES said:

Savet koji si dobio "za tvoju voznju" je nesto najkvalitetnije sto mozes dobiti.

Prihvatanje realne situacije kako bi napredovao je najveca usluga koju mozes sebi da priustis, ja to dan danas radim. Ne trazim izgovore za nesto sto nije potrebno. 

Ne smeta meni sto ti hoces u crvenu, vec sto se iz tvojih tema i postova zakljucuje da moras da pratis nekog da bi naucio da vozis, da moras da vozis gp racera ili d212 da bi bio napredovao i da vozis race plocice da bi isao brzo i slicno. 

Neko ko bude sutra ovo citao moze sve pogresno da shvati, e to mi smeta najvise.  

Ako postavis temu i trazis savet, meni je logicno da trazis optimalno resenje za sebe i druge a na kraju se nekako svaka tema zavrsi kupovinom najskuplje stavke sto idalje ne mislim nuznim.

 

Hvala ti puno na brizi i iskrenom savetu ... Voleo bih da se ispricamo licno kad za to dodje vreme, imam jos mnogo pitanja koja me muce a vezano za moj stil voznje i vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
8 minutes ago, dvlns said:

Onda da rezimiram i ja :) kupio si dobre plocice i prvi put i sad drugi put. Vozio sam na Navaku i Gold fren koji je nasao jedan nas drugar i kostaju smesno vozio sam i TRW i sad Galfer i sve su kocile dok ih ima. Razliku neku veliku nisam osetio nikad osim sada kad sam i diskove zamenio ali i to nije sigurno tolika razlika koliko sam ja sebe ubedio i koliko sam u glavi miran da imam dobre kocnice.

 

Zato sam ti i napisao sve sto ce ti izbaciti gremlime iz glave vredi da kupis da bi se fokusirao samo na voznju. Vrede dobre gume iako mozda mi nemamo potrebe za njima ali ja nisam sebi postavio pitanje hoce guma izdrzati odavno a na ulicnim sam se stalno pitao, vrede plocice ako ti sada vise neces razmisljati hoce li motor stati, vredi sve sto imas para da kupis a donosi ti mir. Samo su ti hteli reci da to ne donosi rezultat njega ces i dalje sam morati da napravis

Eto nije tesko biti fin. Zato te cenim i postujem. Slazem se sa svime sto si ikad rekao kao i sad. Ja rezultate pravim priznali ili ne. Bezbroj puta hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
16 hours ago, ShoneGood said:

Gume smo rešili, sad imam sledeću nedoumicu koju bih raspravio sa svima koji znaju ili ne znaju ...

Dakle, interesuje me mišljenje koji proizvodjač pravi kvalitetnije i dugovečnije pločice.

Ima brdo marki, ali na sreću nas siročića možemo naći Galfer, Brembo, Nissin i druge slabijeg kvaliteta. Interesuje me top ponuda, sta radi na stazi? Da li EBC i SBS valjaju ... carbon lorane itd.

Ove godine sam na početku sezone stavio Nissin sinter st pločice, i trajale su do ... danas. Tj 10 track daya, 1000 km Avale i koji metar oko zgrade. Dok su radile radile su po meni fenomenalno i nisu gubile na snazi kočenja tokom trke. 

Da preciziram, tema su pločice, ne creva, cilindri itd. jer ok znamo da ako cilindar i crevo nisu koji trebaju da budu, nista od kocenja. 

Kažu ljudi da ne postoje glupa pitanje, već samo glupi odgovori ... :stabre: ... vrlo često sam bio u prilici da se s tom tvrdnjom jednostavno ne mogu složiti ... :grr:

Reci ti meni jel bolji IMT359 ili panigale 1198 ? .... ako razumiješ šta pitam .. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
25 minutes ago, strasilo said:

Kažu ljudi da ne postoje glupa pitanje, već samo glupi odgovori ... :stabre: ... vrlo često sam bio u prilici da se s tom tvrdnjom jednostavno ne mogu složiti ... :grr:

Reci ti meni jel bolji IMT359 ili panigale 1198 ? .... ako razumiješ šta pitam .. ;)

Bravo, pitanje je bilo koji je proizvodjac bolji u istoj klasi, ciji sinter bolje koci i duze traje .. ali sve jedno u pravu si panigale v4 pretpostavljam.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Nissin st 9900,00

brembo sinter 9400,00

Galfer sinter 9400,00

Ove plocice su za ulicu nisu za trke, znaci nisu previse za mene i moj motor, te idu po katalogu ne na TD. 

Koje su bolje? Glupo pitam ... 

Da sam pitao a ne bih, koje su bolje organske ili sinter nekako bih razumeo da sam glup, pitao sam koje su bolje od top ponude, a ne da li ja kocim ili ne vozim ili ne ...

A ima i onih koje interesuju i druge plocice ali ne mogu da dodju na red. Razgovarao sam sa vise ljudi koji su ozbiljni vozaci, trkaci i niko nije znao da mi objasni koje su od ove tri marke i modela. olje jer nisu imali prilike da ih sve probaju. Zato sam postavio glupo pitanje da veci broj vas iznese svoje misljenje pa da na kraju zakljucimo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
1 hour ago, ShoneGood said:

Ok kao i sa gumama, dilemu sam resio nakon 3 seta u 5 Navaka i kao sto kazu, skola se placa, a ja sam kako vidim Na Sorboni. Tako da sam sad kupio Galfer Sinter sport za 150€ da vidim sto je to duplo skuplje od nissinovih. 

Moj stil voznje ... pa za 10 td koliko sam bio sa 1.47 na 1.34 neki bi rekli da nisam retardiran. Da sam slusao savete drugih koji kazu, da za moje vreme koje vozim trebam da vozim ss2 ja bih i dalje bio na 1.45. 

Negde vidim preponu svaki put kad povedem temu o nekom napretku tj, ulaganje u osecaj sigurnosti, bezbednosti i opustenosti. 

Za ovih godinu dana naucio sam da podesim motor do te mere da su gume u fabrickom stanju nakon trke, ogibljenje mi ne zvace, ne trza, ne bezi, znaci pegla, vremena koja vozim su solidna od nas 194 ja sam 78 sto je meni u redu, jer vozim za sebe a ne za baklave. Hocu da kazem, sve sto mi je motor bolji ja sam bolji. 

Zadnji put sam bio u crvenoj grupi u kojoj su po sudu drugih, trebali da me pojedu ... Nije bas tako, bio sam sigurniji i imao sam bolji kontinuitet voznje jer sam pratio, a uz to video gde gresim. Cak sam i prihvatio sugestije iskusnijih, i na kraju nisam bio najsporiji ;).

Mislim da je glup komentar da za vreme vreme koje vozim i stil voznje je nesto dovoljno. Negde se osedim kako ne zelim a onda se naljutim :). Recimo moj motor je najlepsi i yamaha je, pa ne objasnjavam onom sa nekim drugim motorom slabijim i losijim da je zalutao. Imati i zeleti dovoljno je stvar licne prirode, ako je nekom nesto dovoljno mozda meni , sigurno nije :) Hvala 

Nemoj me krivo shvatiti ... jer mi nije namjera omalovažavati bilo koga na bilo koji način .. :takoje: ... i istini za volju, vrlo je vjerovatno da voziš daleko bolje od mene i da bih na bilo kakvim trkama vrlo vjerovatno bio daleko iza tebe, ali to ne znači da ne smijem reći nešto na tu temu ... :)

Ako si bio 78 od 194 vozača, to je daleko ispod bilo kakvog prosjeka i ne dokazuje apsolutno ništa .. :takoje: .... kad od 194 vozača budeš u prvih 10 ... i to ponoviš najmanje 5 puta za redom, onda možeš pričati o nečemu na taj način i smatrati se boljim vozačem od ostalih 150 .. do tad si jednostavno u prosjeku sa ostalih 150 :takoje: (time zaista ne mislim ništa loše ili negativno ... :takoje: )

 

Silom prilike sam imao srecu (ili nesreću .. ;) ) biti neko duže vrijeme prisutan u "boxu" višestrukog prvaka u SBK (one bivše države), pa samim tim sam se naslušao i "lovačkih priča" tadašnje elite moto sporta, pa iako su svi oni bili u samom vrhu tadašnjeg moto sporta, svaki od njih je imao svoju teoriju koju je manje ili više dokazivao u praksi ina stazi .. i nemožeš vjerovati koliko su te teorije bile različite od vozača do vozača, a ipak je svaki od njih bio poprilično uspješan na stazi ..:) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
31 minutes ago, ShoneGood said:

Bravo, pitanje je bilo koji je proizvodjac bolji u istoj klasi, ciji sinter bolje koci i duze traje .. ali sve jedno u pravu si panigale v4 pretpostavljam.

 

Nisi me shvatio (kako sam i pretpostavio :( ) .... krivo pretpostavljaš ... :takoje:

 

Sa panigaleon ne možeš poorati njivu i posijati kukuruz, a sa "fercem" možeš ... :takoje: .. ali sa fercem ne možeš odvesti krug na stazi i pobijetiti, a sa panigaleom možeš ... ;) ... razumiješ li sad šta želim reći .. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova
7 minutes ago, ShoneGood said:

Nissin st 9900,00

brembo sinter 9400,00

Galfer sinter 9400,00

Ove plocice su za ulicu nisu za trke, znaci nisu previse za mene i moj motor, te idu po katalogu ne na TD. 

Koje su bolje? Glupo pitam ... 

Da sam pitao a ne bih, koje su bolje organske ili sinter nekako bih razumeo da sam glup, pitao sam koje su bolje od top ponude, a ne da li ja kocim ili ne vozim ili ne ...

A ima i onih koje interesuju i druge plocice ali ne mogu da dodju na red. Razgovarao sam sa vise ljudi koji su ozbiljni vozaci, trkaci i niko nije znao da mi objasni koje su od ove tri marke i modela. olje jer nisu imali prilike da ih sve probaju. Zato sam postavio glupo pitanje da veci broj vas iznese svoje misljenje pa da na kraju zakljucimo. 

Galfer imas sinter street, sinter sport i sinter race (ili GP ili kako se zovu), Nissin sinter imas u mislim 5 varijanti, Brembo sinter u nekoliko varijanti i sve imaju svoju prvenstvenu namenu. Meni i tebi su sve dobre ali sam ti napisao sinter sport jer su klasifikovane za ulicu i stazu. Znaci nisu trkacke ali moze i to. Razlike su uglavnom u temperaturnom opsegu odnosno od koje do koje tacke ugrejanosti pruzaju najbolje performanse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
9 minutes ago, strasilo said:

Nemoj me krivo shvatiti ... jer mi nije namjera omalovažavati bilo koga na bilo koji način .. :takoje: ... i istini za volju, vrlo je vjerovatno da voziš daleko bolje od mene i da bih na bilo kakvim trkama vrlo vjerovatno bio daleko iza tebe, ali to ne znači da ne smijem reći nešto na tu temu ... :)

Ako si bio 78 od 194 vozača, to je daleko ispod bilo kakvog prosjeka i ne dokazuje apsolutno ništa .. :takoje: .... kad od 194 vozača budeš u prvih 10 ... i to ponoviš najmanje 5 puta za redom, onda možeš pričati o nečemu na taj način i smatrati se boljim vozačem od ostalih 150 .. do tad si jednostavno u prosjeku sa ostalih 150 :takoje: (time zaista ne mislim ništa loše ili negativno ... :takoje: )

 

Silom prilike sam imao srecu (ili nesreću .. ;) ) biti neko duže vrijeme prisutan u "boxu" višestrukog prvaka u SBK (one bivše države), pa samim tim sam se naslušao i "lovačkih priča" tadašnje elite moto sporta, pa iako su svi oni bili u samom vrhu tadašnjeg moto sporta, svaki od njih je imao svoju teoriju koju je manje ili više dokazivao u praksi ina stazi .. i nemožeš vjerovati koliko su te teorije bile različite od vozača do vozača, a ipak je svaki od njih bio poprilično uspješan na stazi ..:) 

Dolazim na stazu da dokazem sebi. Dokazao sam sebi da mogu biti brzi svaki put kad dodjem. Dokazao sam da zadnjih 5 navaka vrtim u proseku isto vreme 1.35 i 1.34. Nije mi bitno rangiranje ali necu da zanemarim svoj trud i stres da bih to vreme postigao. Zelim da bude jasno da svi imaju pravo da daju misljenje ali na fin nacin bez omalovazavanja ikog. 

Zeleo sam tu diskusiju o tim teorijama jer niko od nas nije vrstan znalac moto sporta.

Zeleo sam da poredimo slicne plocice za istu svrhu a to je track day. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
2 minutes ago, dvlns said:

Galfer imas sinter street, sinter sport i sinter race (ili GP ili kako se zovu), Nissin sinter imas u mislim 5 varijanti, Brembo sinter u nekoliko varijanti i sve imaju svoju prvenstvenu namenu. Meni i tebi su sve dobre ali sam ti napisao sinter sport jer su klasifikovane za ulicu i stazu. Znaci nisu trkacke ali moze i to. Razlike su uglavnom u temperaturnom opsegu odnosno od koje do koje tacke ugrejanosti pruzaju najbolje performanse.

To sam zeleo da procitam, poslusao sam tvoj savet i kupio Galfer sinter sport. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88
4 minutes ago, ShoneGood said:

Dolazim na stazu da dokazem sebi. Dokazao sam sebi da mogu biti brzi svaki put kad dodjem. Dokazao sam da zadnjih 5 navaka vrtim u proseku isto vreme 1.35 i 1.34. Nije mi bitno rangiranje ali necu da zanemarim svoj trud i stres da bih to vreme postigao. Zelim da bude jasno da svi imaju pravo da daju misljenje ali na fin nacin bez omalovazavanja ikog. 

Zeleo sam tu diskusiju o tim teorijama jer niko od nas nije vrstan znalac moto sporta.

Zeleo sam da poredimo slicne plocice za istu svrhu a to je track day. 

 

Evo recimo, taj višestruki prvak (iz onog vremena) je uvijek koristio samo originalne pločice koje je propisao proizvođač za taj serijski model motora ... sve druge pločice koje je probao nisu mu bile po volji ... a neke od probanih su kočile i bolje od originalnih, ali njemu to u vožnji na stazi nije pasalo i radio bi lošije vrijeme nego sa originalnim pločicama... sve je to individualno .. 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SC22, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
5 minutes ago, strasilo said:

Evo recimo, taj višestruki prvak (iz onog vremena) je uvijek koristio samo originalne pločice koje je propisao proizvođač za taj serijski model motora ... sve druge pločice koje je probao nisu mu bile po volji ... a neke od probanih su kočile i bolje od originalnih, ali njemu to u vožnji na stazi nije pasalo i radio bi lošije vrijeme nego sa originalnim pločicama... sve je to individualno .. 

 

 

:takoje: jedno iskustvo vise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Meni je ova sezona prva na Navaku i sljustio sam fabricke plocice na Traceru... Pred kraj sezone sam uzeo polovnu Kawu zx6r i plocice su jos malo pa gotove. Ima li neko preporuku sta bi bilo pristojno staviti u kontekstu da mi traje celu sledecu sezonu i da cu motor voziti na stazi 90% vremena? Bio sam poprilicno spor ove sezone sa 1:47... Mislim prvenstveno na tip plocica jer kontam da marka ne igra toliko veliku ulogu jos uvek sa mojom brzinom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Ja sam celu sezonu izgurao sa Galfer sinter GP pločicama. 

Vožnja samo na stazi (Serres jednom, Euroring jednom, Hungaroring 3 puta, Navak 4-5 puta)

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Ma idi begaj pa to novo :)

 

Jel ide 8 plocica?

 

U svakom slucaju u odnosu na tracera ce kociti i bez plocica a uzmi bilo koje sinter street ili sport ili kako ih vec krste i nemas da brines

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory
Ma idi begaj pa to novo
 
Jel ide 8 plocica?
 
U svakom slucaju u odnosu na tracera ce kociti i bez plocica a uzmi bilo koje sinter street ili sport ili kako ih vec krste i nemas da brines


kocice bez plocica

E pa super vec mi preporucuju sinter street/sport pa mi se cini kao izbor

ps- motor stvarno kao nov bas lepo cuvan
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja