Jump to content

Moto Zajednica

17. Moto GP - Sepang 2017

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

E, ali zamislite samo ludnicu ako Dovi postane sampion, i to na 10-godisnjicu Dukatijeve titule sa Stonerom :D :jee1::jee3:

italijani ce biti u vecem transu nego kad je Rossi pobedio :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Isto mislim, znaci ganjace sigurno, verovatno ne do daske, ali ganjace, tako da kontam jedino u slucaju da Markez padne, Dovi ima sansu, inace kurton....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova
33 minutes ago, JankelA said:

Markez na domacem terenu da se zadovolji 11. mestom, nesto nisam siguran :stabre:

Tako gledano on malo malo pa ima domaci teren sto za njega sto za Hondu plus ima Texas kao jedini ikad pobednik... Pa onda ima da pobedi na Rosijevom terenu... Osim toga pita se nesto i tim za koji vozi sigurno

 

Nije to Markez koji ne ume da sabira vise. Ne kazem da ce da se zadovolji ali sigurno nece ici glavom kroz zid

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi
Pre 2 sati, Biker-Boy je napisao:

E, ali zamislite samo ludnicu ako Dovi postane sampion, i to na 10-godisnjicu Dukatijeve titule sa Stonerom :D :jee1::jee3:

italijani ce biti u vecem transu nego kad je Rossi pobedio :D

Evo trudim se da zamislim i nešto mi ne ide. Što kaže Vlada, nije to više onaj markez koji ne zna da sabira.

Što se mene tiče, nešto opasno loše mora da se desi pa da markez ne osvoji titulu. On sam svojom glupošću to da ugrozi - neće sigurno.

 

 

Pre 2 sati, dvlns je napisao:

Ne znam ja nesto ne mislim da Italijani vise vole Ducati i Dovicioza od Rosija ali mozda gresim

Vidiš, upoznao sam neke Italijane koji su mi rekli da ustvari veliki deo italijanske publike i ne voli Rosija. On im je više mainstream. Doduše, u pitanju su bili južnjaci koji ne mirišu sever i tada im je (kada sam pričao sa njima) glavna faca bio Bjađi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

I ja sam siguran da MM neće dozvoliti sebi nepromišljenost. Jedina je Dovijeva šansa da Marku otkaže agregat. 

A i tada bi, siguran sam, otrčao po rezervni i opet bio među prvih 10.

Pošteno, zaslužio je  u potpunosti titulu.

Iskreno, više bih voleo da Dovi osvoji titulu, pitanje je da li će joj ikada više biti ovako blizu, vozio je odlično, dao sve od sebe, ali malo toga sada zavisi od njega, sve je  u Markovim rukama. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja