Jump to content

Moto Zajednica

FZS 1000 Fazer 2003

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Bas sam postao popularan za  veoma kratko vreme na forumu. :lol3:
Sve sto covek treba da uradi je da kaze nesto sto vecina ne misli i jos ako ih malo pecne...
 


Quote @štampar

Grešiš sinko, silno grešiš. :)



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Da bi bio popularan, za početak moraš da naučiš da FZR i Fazer nisu dva ista motora, na primer... Mada se slično piše :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
24 minutes ago, punisa 16 said:

Nego FZR ekipo i ostale nindze koliko Vas je jutros otislo bajkom na posao. Ja jesam ali moj motor moze to meni da priusti i ako je hladno ;)

 

A ja sam jutros otišao na posao peške; u bade-mantilu. Prošetao od spavaće do radne sobe. Moj posao može to meni da priušti :P

A i vozio sam motor po gradu. U dva navrata danas ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Krace mi da pisem fzr. Pa lepo "drs" danas si bolji :) Savane salio sam se,nije mi vazna reputacija na internet forumu.

Ima dosta dece u zrelim godinama na ovom forumu. Posto sam postao dovoljno omrazen red je da se povucem, sledeci put kad mi bude dosadno napisacu nesto slicno za VFR recimo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
pre 5 minuta, punisa 16 je napisao:

Krace mi da pisem fzr. Pa lepo "drs" danas si bolji :) Savane salio sam se,nije mi vazna reputacija na internet forumu.

Ima dosta dece u zrelim godinama na ovom forumu. Posto sam postao dovoljno omrazen red je da se povucem, sledeci put kad mi bude dosadno napisacu nesto slicno za VFR recimo. :D

Lako ti je da pljuješ po Japancima. 'Ajd' pipni BMW, ako smeš :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
pre 3 minuta, Šumadinac je napisao:

Lako ti je da pljuješ po Japancima. 'Ajd' pipni BMW, ako smeš :jee:

Imas pravo :) nego skacem sebi u nedra al ajde. 

BMW je nadasve ruzan motor sem poslednjih godina kada sve serije postaju lepse. K serija je uvek lepa ,a R...R boxeri su meni najlepsi motori oduvek.

BMW ima kod starijih modela veoma mlak zvuk nesto poput secka ili "nutri buleta"  ; kod novijih je poboljsan dosta, osciliranje boxer masine u radu je  za novog bmw vozaca kao da si seo na pokvaren bajk. I to je to ,sve ostalo je extra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Prodajem Yamahu Fazer FZS 1000.puno opreme .Slajderi,ralica,podmazivač lanca,rizoma migavci,MRA vizir,Tri kofera,podešavajuće ručice,,,,

3450e

0641433382

jul_17_1.jpg

jul_17_10.jpg

jul_17_11.jpg

jul_17_12.jpg

jul_17_13.jpg

jul_17_14.jpg

jul_17_15.jpg

jul_17_16.jpg

jul_17_17.jpg

jul_17_2.jpg

jul_17_3.jpg

jul_17_4.jpg

jul_17_5.jpg

jul_17_6.jpg

jul_17_7.jpg

jul_17_8.jpg

jul_17_9.jpg

 

Nemaš akrapovic auspuh? :D

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Meni ne treba ako nema akrap ali se javio neko u onoj drugoj temi da voli bez akrapa znaci da ima nade :)

(Šalimo se malo, dizao se onaj drugi fazer na vrh juče a ovaj se zapostavio pa rek’o da malo pomognem) :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
4 hours ago, JevtaNS said:

I meni je lep i jeste skup ali za manje ga neću prodati nego ja voziti

Niti ja mislim da treba bez razloga ispod cene da ide. Dobar motor, uvek ce pruziti zadovoljstvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer
On 1-11-2017 at 21:50, punisa 16 je napisao:

Bas sam postao popularan za  veoma kratko vreme na forumu. :lol3:

Sve sto covek treba da uradi je da kaze nesto sto vecina ne misli i jos ako ih malo pecne... Mora da se ovako postaje internet zvezda ,bloger ili sta vec. Samo treba da prenesem ovo na neki visi nivo.

Nego FZR ekipo i ostale nindze koliko Vas je jutros otislo bajkom na posao. Ja jesam ali moj motor moze to meni da priusti i ako je hladno ;)

 

Grijesis i provaljujes se. Samo si pokazao kakav papak znas da budes. Sto se tice voznje na posao, slobodno na crtu. Imam 85k home/work kilometara na Fazeru i vozim cijelu godinu. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 2 sati, forshizzle je napisao:

Grijesis i provaljujes se. Samo si pokazao kakav papak znas da budes. Sto se tice voznje na posao, slobodno na crtu. Imam 85k home/work kilometara na Fazeru i vozim cijelu godinu. 

Najjaci si. A vidim i pametan si ,znas da kombinujes engleski sa ijekavicom. Nemam ja sta da trazim u raspravi sa takavim kapacitetom. A vise i necu da se smaram sa ovom temom ;) zabavio sam se malo i meni dosta. Ovo sad prelazi u deo gde neki shvataju ozbiljno i raspravu i sve ostalo. Pa te pozdravljam ovom prilikom kolega clanu sa 1000 i vise postova. :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5728 postova

A brate sad ga preterujes. Covek zivi u Holandiji koliko se secam i vrlo moguce da se odselio sa prostora gde se govori ijekavicom. Sto, jel da je ekavica sa engleskim bilo bi prihvatljivije? Kakve veze ima 1000+ postova?

 

 

Za ostalo me zaboli patka ali ovo stvarno nema potrebe potencirati pogotovo na forumu gde ima ljudi iz BiH, HR, SLO... Nismo se ovde sastali po nacijonalnoj ili dijalektickoj pripadnosti

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
1 hour ago, punisa 16 said:

Najjaci si. A vidim i pametan si ,znas da kombinujes engleski sa ijekavicom. Nemam ja sta da trazim u raspravi sa takavim kapacitetom. A vise i necu da se smaram sa ovom temom ;) zabavio sam se malo i meni dosta. Ovo sad prelazi u deo gde neki shvataju ozbiljno i raspravu i sve ostalo. Pa te pozdravljam ovom prilikom kolega clanu sa 1000 i vise postova. :)

Preterujes. Ako je zajebancija onda je zajebancija, a ovo vec nije. 

I ne znam cemu cudjenje u vezi Fazera, kao da je jedini motocikl takvih karakteristika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

I meni je ovaj Fazer, sa pocetka oglasa veoma gotivan, ali i trenutno finansijski nedostizan. Ali, mogu da ponudim svog Z750s iz 2006.god i skoro 30.000km predjenih, i adekvatnu doplatu, pa da se djoramo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Nisam citao par dana,pa da se objasnim. To sa ijekavicim je pogresno shvaceno,posto sam i ja poreklim iz CG a ziveo sam u PG 12 god, tako da bi to bilo tek idiotski od mene. Nisam hteo da kazem da mesa srpski i engleski posto je mozda covek iz neke druge ex yu zemlje pa sam to u tom smislu rekao "ijekavica". * Dakle mesanje "srpskog" ili bilo kog jezika sa engleskim.* mada sve ovo je glupiranje i ja sam se pre svega zezao al neki to shvatise kao da sam ih licno vredjao. Evo izvinite kolege vozaci motora pa i fazera :) namera da budem bezobrazan nije postojala.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer
Pre 20 sati, punisa 16 je napisao:

Nisam citao par dana,pa da se objasnim. To sa ijekavicim je pogresno shvaceno,posto sam i ja poreklim iz CG a ziveo sam u PG 12 god, tako da bi to bilo tek idiotski od mene. Nisam hteo da kazem da mesa srpski i engleski posto je mozda covek iz neke druge ex yu zemlje pa sam to u tom smislu rekao "ijekavica". * Dakle mesanje "srpskog" ili bilo kog jezika sa engleskim.* mada sve ovo je glupiranje i ja sam se pre svega zezao al neki to shvatise kao da sam ih licno vredjao. Evo izvinite kolege vozaci motora pa i fazera :) namera da budem bezobrazan nije postojala.

:takoje:

Ako nekad neki put navede u Holandiju, javi se da idemo na pivo. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja