Jump to content

Moto Zajednica

FZS 1000 Fazer 2003

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Jevto motor ti je lep,oprema dobra, cena je korektna. Oni koji bi ga rado kupili nemaju para,mogu samo da gledaju i jbg. Naici ce valjda bar jedan koji ima parice.. A mi ostali cemo da gledamo kako odlazi. Tako to ide. Lep motorin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2808 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

:moto2:Biće ovo zanimljiv oglas za zimsku razbibrigu.

Ako se ne proda nema veze voziću se ja po Tatrama dogodine Fazerom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 10 minuta, JevtaNS je napisao:

:moto2:Biće ovo zanimljiv oglas za zimsku razbibrigu.

Ako se ne proda nema veze voziću se ja po Tatrama dogodine Fazerom

Dovatimo Bruna pa na neku dobru turu...:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
On 10/29/2017 at 10:11 PM, punisa 16 said:

To je motor hibrid / mutant.

Nedovrseni turing,degenerisani sportak. Ko hoce nesto takvo treba da kupi FJR ,ovo je neko resenje za lozace koji bi i malo komfora

Ne govorim nista lose o datom primerku vec o samom  modelu.

Sve si ispravno rekao, samo si zaboravio da dodaš da je R1150RT neko rešenje za dede koji bi i malo da voze motor :)

 

Bolje biti pijan, nego star   :zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Upravo sada, drs je napisao:

Sve si ispravno rekao, samo si zaboravio da dodaš da je R1150RT neko rešenje za dede koji bi i malo da voze motor :)

 

Bolje biti pijan, nego star   :zvizduk:

Jeste upravu si. Bas jutros sam u Briselu video paramedics na gs-u i RT-u. Policiju u belgiji na FJR i RT. Mada sta oni znaju sta je motor. Oni to voze ne bi li okasnili ,treba da im objasnite vi sa Fazerima sta je pravi motor. Evo ja sam shvatio i povlacim se,covek se uci dok je ziv. A ja kao penzos nemam jos puno godina za ucenje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Napravismo Jefti lepu reklamu za oglas  . Poseceniji je nego sto bi bio bez mog provokatorskog komentara s pocetka ove teme. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
13 minutes ago, punisa 16 said:

Jeste upravu si. Bas jutros sam u Briselu video paramedics na gs-u i RT-u. Policiju u belgiji na FJR i RT. Mada sta oni znaju sta je motor. Oni to voze ne bi li okasnili ,treba da im objasnite vi sa Fazerima sta je pravi motor. Evo ja sam shvatio i povlacim se,covek se uci dok je ziv. A ja kao penzos nemam jos puno godina za ucenje ;)

Argument sa Belgijskom policijom ti je vrhunski   :bljak:.

Lepo je da si nam se pohvalio putovanjem. Drago mi je zbog tebe - i ja volim da putujem.

Ali ne moraš uvek da putuješ da bi nešto video ili saznao. Probaš, recimo u Google da otkucaš "Yamaha Fazer Police" - i saznaš (naučiš ?) kako postoje razne policije sveta koje se mogu okarakterisati kao ložači ;).

 

P.S.  I ja sam započeo kavgu iz čiste dosade :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Jeste ali ti imas primesu podrugljivosti u svojim komentarima,dok ja iznosim misljenje bez potcenjivanja iznoseci iskljucivo svoje misljenje i zapazanje. Al dobro ti si ipak dosta brzi sa svojih 150 ks ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

BMW ima 2 problema sa vecinom motocikala, koji nisu veliki ali nekome i jesu :D

1. Boxer motor zvuci sranje. Svaka konfiguracija motora zvuci bolje od boxera. 

2. Mnogi modeli imaju problema sa jednim okom. Jos uvek furaju taj ogavni fazon

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
On 29.10.2017. at 22:11, punisa 16 je napisao:

Nedovrseni turing,degenerisani sportak. Ko hoce nesto takvo treba da kupi FJR ,ovo je neko resenje za lozace koji bi i malo komfora

 

Pre sat vremena, punisa 16 je napisao:

Jeste ali ti imas primesu podrugljivosti u svojim komentarima,dok ja iznosim misljenje bez potcenjivanja iznoseci iskljucivo svoje misljenje i zapazanje. Al dobro ti si ipak dosta brzi sa svojih 150 ks ;)

:stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Džaba se ti češkaš po glavi. Čovek je zapazio tu karakternu osobinu (ložači, jer to karakterna osobina ili ... ?) - kako god, TU osobinu vozača Fazera i to je to. Ne možeš ti argumentovati protivu takve moći zapažanja kojoj ni najmanji detalj ne promiče (Al dobro ti si ipak dosta brzi sa svojih 150 ks:lol2:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa brzi sa svojih 150ks u smislu nalozeniji. A neki se primaju kad im diras motor kao sa si pomenuo nekog iz porodice. Ja moj motor BMW volim i smatram "ugladjenijim" (da ne idem dalje )  od vaseg,ali da imam vremena i para sutra bih ga prodao i probao nesto drugo FJR,GTR,ZZR,K, a voleo bih i RT-a novog itd da ne mastam dalje. Nego super stvar sa forumom je sto covek moze u nekom trenutku da se iskljuci i ignorise temu nadalje. Moje misljenje ce svakako biti u manjini jer je vas sa Fazerom mnogo vise . Zvuk je super stvar ali u krajnjol liniji ipak sluzi da se covek nalozi. Ja to dobijam i bez zvuka samo u manjoj meri i na drugi nacin.

Jefto prodaces ga brzo vidis koliko ljudi voli fzr .  A sada dovidjenja poklonici Fazera vidimo se u vasem retrovizoru :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 14 minuta, punisa 16 je napisao:

Pa brzi sa svojih 150ks u smislu nalozeniji. A neki se primaju kad im diras motor kao sa si pomenuo nekog iz porodice. Ja moj motor BMW volim i smatram "ugladjenijim" (da ne idem dalje )  od vaseg,ali da imam vremena i para sutra bih ga prodao i probao nesto drugo FJR,GTR,ZZR,K, a voleo bih i RT-a novog itd da ne mastam dalje. Nego super stvar sa forumom je sto covek moze u nekom trenutku da se iskljuci i ignorise temu nadalje. Moje misljenje ce svakako biti u manjini jer je vas sa Fazerom mnogo vise . Zvuk je super stvar ali u krajnjol liniji ipak sluzi da se covek nalozi. Ja to dobijam i bez zvuka samo u manjoj meri i na drugi nacin.

Jefto prodaces ga brzo vidis koliko ljudi voli fzr .  A sada dovidjenja poklonici Fazera vidimo se u vasem retrovizoru :P

Punisa brate nas,ne primaj sve ovo k srcu toliko.Vozices i ti fazera jednom...:P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Punisa neko se lozi na zvuk,neko se lozi na udobnost, miris dvotaktola, jeftinu eksploataciju,terenske sposobnosti.. dakle razlog ovolikih kategorija motocikala i jeste taj sto se razliciti ljudi loze na razlicite stvari. Generalizacija i kategorisanje vlasnika Fazera u "lozace" mislim da nije na mestu. Spadam u grupu koja voli ovaj motor i rado bih ga vozio, a eto vidis, slabije grejem , nisam nesto nalozen,samo mi se dopada motor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
pre 39 minuta, sashac je napisao:

Punisa brate nas,ne primaj sve ovo k srcu toliko.Vozices i ti fazera jednom...:P

Pa mozda i hocu :) Jefto os da se djoramo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

P.S. iz ugla policije RT/FJR su radni konji ni po čemu savršeni već prosto služe svrsi kao što je američka policija godinama koristila Harley Davidson a brazliska koristi Yamahu XT (mislim) a li sam 1000% siguran da se radi o nekom "malom" enduru ... MUP RS u Novom Sadu ima par RT 850, Motoguzzi Stelivio (mislim da se tako zove) koji je zbog pouzdanosti i potrošnje najmanje na ulici, par GS 650 i 800, par Aprilia Mana i veću količinu skutera. I hoćeš da ti kažem šta najbolje odrađuje posao? SKUTER.   

 

P.S. izvinjavam se Jefto za offovanje oglasa ali mi teoretičati jako idu na živce. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • slàinte mhath, 1071 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: FZS1000 Fazer
On 29-10-2017 at 22:11, punisa 16 je napisao:

To je motor hibrid / mutant.

Nedovrseni turing,degenerisani sportak. Ko hoce nesto takvo treba da kupi FJR ,ovo je neko resenje za lozace koji bi i malo komfora. 

Ne govorim nista lose o datom primerku vec o samom  modelu.

Vise gluposti o jednom motoru u jednom postu na ovom 4umu do sad nisam vidio. Ovo treba pinovati na vr'stranice da se vidi koliko mozak zna da zakaze samo da se upljuje u neki topik. 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Što duže vozim Fazera, to sam sigurniji da cu završiti na nekom

GS-u ili slično ... :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Bas sam postao popularan za  veoma kratko vreme na forumu. :lol3:

Sve sto covek treba da uradi je da kaze nesto sto vecina ne misli i jos ako ih malo pecne... Mora da se ovako postaje internet zvezda ,bloger ili sta vec. Samo treba da prenesem ovo na neki visi nivo.

Nego FZR ekipo i ostale nindze koliko Vas je jutros otislo bajkom na posao. Ja jesam ali moj motor moze to meni da priusti i ako je hladno ;)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja