Jump to content

Moto Zajednica

FZS 1000 Fazer 2003

Recommended Posts

  • Drug član, 2821 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Prodajem Yamahu Fazer FZS 1000.puno opreme .Slajderi,ralica,podmazivač lanca,rizoma migavci,MRA vizir,Tri kofera,podešavajuće ručice,,,,

3450e

0641433382

jul_17_1.jpg

jul_17_10.jpg

jul_17_11.jpg

jul_17_12.jpg

jul_17_13.jpg

jul_17_14.jpg

jul_17_15.jpg

jul_17_16.jpg

jul_17_17.jpg

jul_17_2.jpg

jul_17_3.jpg

jul_17_4.jpg

jul_17_5.jpg

jul_17_6.jpg

jul_17_7.jpg

jul_17_8.jpg

jul_17_9.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 855 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

To je motor hibrid / mutant.

Nedovrseni turing,degenerisani sportak. Ko hoce nesto takvo treba da kupi FJR ,ovo je neko resenje za lozace koji bi i malo komfora. 

Ne govorim nista lose o datom primerku vec o samom  modelu.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2
Pre 1 sat, punisa 16 je napisao:

To je motor hibrid / mutant.

Nedovrseni turing,degenerisani sportak. Ko hoce nesto takvo treba da kupi FJR ,ovo je neko resenje za lozace koji bi i malo komfora. 

Ne govorim nista lose o datom primerku vec o samom  modelu.

Uh brate koliko gresis. :))

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 855 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa verovatno da gresim sa aspekta vas koji ga imate ,volite i koji zelite bas takvu masinu. Siguran sam da ima dobru ciklistiku,beskonaco snage,solidnu zastitu od vetra,dobar polozaj za voznju. Ja sa aspekta vozaca potpuno drugacije masine ga tako vidim. Voleo bih da ga imam ali  kao drugi motor. Ovo nije povlacenje prethodnog stava,samo  imam drugaciji pogled na vasu makinu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Vidiš Puniša ja sam juče sa FZS 1000 napravio nekih 100km i oduševio se i kako ide i kako leži i kako koči, primerak koji sam vozio nažalist nema kao ovaj otvoreni izduv i mra vizir pa su mi to jedine dve zamerke. A vozio sam i BMW-a više komada i nebih ga posedovao NIKADA. Zvuk boksera u mojim očima je katastrofa, gledanje kroz vizir na put kao da sam u autu takođe ....pa da sam hteo da gledam kroz staklo seo bih u auto, upalio klimu/grejanje, muziku.... motor je ipak nešto drugo... Ne sumnjam da je RT udoban kao i LT koji sam imao prilike da vozim ali je kao kamion težak. 

FJR ispada iz svih kombinacija kada želiš da brzo provezeš neku deonicu sa puno krivina zbog mase koju je prosto teško kostantno pri velikoj brzini prebacivati. 

Sa druge strane FZS u odnosu na R ima mekše podešeno ogibljenje (a opet ne premekano) pa se po srpskim putevima sa rupama i različitim kvalitetom asvalta mnogo lepše vozi. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

2 totalno neuporediva motora gde fzs daleko više ima osobina jednog (sport/tour)motocikla a gde je BMW jedna jako udobna fotelja na 2 točka.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2821 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
Pre 2 sati, grof je napisao:

Vidiš Puniša ja sam juče sa FZS 1000 napravio nekih 100km i oduševio se i kako ide i kako leži i kako koči, primerak koji sam vozio nažalist nema kao ovaj otvoreni izduv i mra vizir pa su mi to jedine dve zamerke. A vozio sam i BMW-a više komada i nebih ga posedovao NIKADA. Zvuk boksera u mojim očima je katastrofa, gledanje kroz vizir na put kao da sam u autu takođe ....pa da sam hteo da gledam kroz staklo seo bih u auto, upalio klimu/grejanje, muziku.... motor je ipak nešto drugo... Ne sumnjam da je RT udoban kao i LT koji sam imao prilike da vozim ali je kao kamion težak. 

FJR ispada iz svih kombinacija kada želiš da brzo provezeš neku deonicu sa puno krivina zbog mase koju je prosto teško kostantno pri velikoj brzini prebacivati. 

Sa druge strane FZS u odnosu na R ima mekše podešeno ogibljenje (a opet ne premekano) pa se po srpskim putevima sa rupama i različitim kvalitetom asvalta mnogo lepše vozi. 

Ja bi voleo da čujem poređenje ta dva primerka.Pošto si ti poprilično merodavan ,a video si oba.Meni je interesantno sa aspekta cene i opšteg stanja da li sam preterao ili sam tu negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2
pre 52 minuta, JevtaNS je napisao:

Ja bi voleo da čujem poređenje ta dva primerka.Pošto si ti poprilično merodavan ,a video si oba.Meni je interesantno sa aspekta cene i opšteg stanja da li sam preterao ili sam tu negde.

Cena ti je na mestu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Vidi, ovaj je u nabavci bio 2500, od opreme  smo dodali samo neophodno (tj po želji vlasnika motora) nosač 3 kofera (155eura motoland) i 3 kofera (105eura Laki). Opšte stanje motora nije bilo uopšte loše. Sem servisa (klasika ulje+filteri, svećice, antifiriz oko 100eura) nije tražio dodatna ulaganja. Našao sam jedni da je kompletan motor farban ali jako kvalitetno, da nijedna plastika nije lomljena pa kapiram da je fabanje bilo zbog površinskih ogrebotina. 

Što je kupca na putu u željenoj opremi izašlo oko 2860eura... pa naravno + registracija.... ali to je trošak u slučaju oba motora pa to nisam ni računao :)

E sada, tvoj motor je mladji ima više opreme ralica, unutrašnji blatobran, MRA vizir otvoreni top.... da žmigavce, alarm i srbojler ne spominjem. Takoje ima skuplje kofere. Mada znaš i sam da kada prodaješ motor retko ko želi to da prizna kao + na osnovnu cenu golaća. 

Što se tiče cene..jbg nisam pametan kapiram da je prava cena ona koju je potencijalni kupac spreman da plati. A Fazera te generacije trenutno u oglasima za oko 3500 +/- ima par komada. Meni je lično zapao za oko crni u Beogradu i plavi u Šajkašu... naravno koliko sam imao u vidu tvoj je najkompletniji sa opremom no već sam obrazložio najčešće stanovište kupaca na temu opreme...    

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ne shvatajte Punišin komentar previše ozbiljno, čovek jednostavno nije kompetenan. Na pomenuti motor nije ni seo, a njegova sofisticirana doktorska guza je navikla samo na udobnost fotelje. Višak mase motora on kompenzuje manjkom svoje telesne mase.

Jevtin motor je odličan i lepo opremljen, ko želi agresivan sport-turing ovo je pun pogodak.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 855 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Probao sam taj bajk jos pre 2 gdine. Doduse kratko ali dovoljno da shvatim o cemu je rec. Ne lezi svakome isti motor ti duzinom svog nosa npr kompenzujes pljosnatu masku gsxf-a pa od pomenutog svojom fizionomijom pravis dobar sportski motor . Nego upropastismo coveku oglas,a ja sam zapoceo kavgu iz ciste dosade :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Fazer je motor bukvalno bez mane.Ima samo jednu,a to je da ne sme svako da ga vozi,uplase se ljudi.To je cist R od 150 konja,sa turing polozajem.Trazi iskustvo,kao i svi motocikli te snage.Jevtin je odlican primerak.Nije legao coveku,nista cudno ni strasno.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Auuuuu, onda treba prvo neki kurs položiti da bi se mogla voziti ova zveRR...

Gde ste pohadjali te kurseve, da i mi iz sporije grupe upišemo neki čas...jbg 150 ks nije šala, uplaši čoveka...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Iz iskustva kazem.Prevari ljude taj turing.Ti sa tim sokocalom od stroma definitivno bi trebao neki cas da uzmes.Evo ja cu te poducavam,20 evrica cas.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ja sa ovim sokoćalom od stroma stanem tebi na crtu kad god hoćeš i gde hoćeš. A o tvom vajnom iskustvu možeš sa klincima ispred trafike ili prodavnice :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 10 minuta, Milanezi je napisao:

Ja sa ovim sokoćalom od stroma stanem tebi na crtu kad god hoćeš i gde hoćeš. A o tvom vajnom iskustvu možeš sa klincima ispred trafike ili prodavnice :takoje:

Brate tvoj je veci,moj je onako osrednji,ono taman.Ne mogu ja sa vama kuratima da se merim.:takoje:Ja odavno nemam zelju nikoga da pobedjujem.Samo samoga sebe,i da ti kazem teska rabota...;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ide zima; valja pripremati ogrev. A jedna temica pod naslovom "Šta kupiti; Yamaha Fazer ili Suzuki V-Strom ?" mi deluje baš prikladno  :lol2:

 

Ako se dobro sećam, i "ona" tema je počela oglasom za prodaju motora  :lol3:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 10 minuta, drs je napisao:

Ide zima; valja pripremati ogrev. A jedna temica pod naslovom "Šta kupiti; Yamaha Fazer ili Suzuki V-Strom ?" mi deluje baš prikladno  :lol2:

 

Ako se dobro sećam, i "ona" tema je počela oglasom za prodaju motora  :lol3:

 

 

Pa to ako neko ima dilemu neka postavi...:cirka1:

A ovaj Jevtin bez dileme,čeka muškarčinu,hrabrog srca,żeljnog dobre voznje...:yamaha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 4 sati, sashac je napisao:

Mislis obratno...;)?

 

Ma mislio sam da doticni post nije bio vrijedan reakcije. ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 855 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
On Monday, October 30, 2017 at 7:39, grof je napisao:

Vidiš Puniša ja sam juče sa FZS 1000 napravio nekih 100km i oduševio se i kako ide i kako leži i kako koči, primerak koji sam vozio nažalist nema kao ovaj otvoreni izduv i mra vizir pa su mi to jedine dve zamerke. A vozio sam i BMW-a više komada i nebih ga posedovao NIKADA. Zvuk boksera u mojim očima je katastrofa, gledanje kroz vizir na put kao da sam u autu takođe ....pa da sam hteo da gledam kroz staklo seo bih u auto, upalio klimu/grejanje, muziku.... motor je ipak nešto drugo... Ne sumnjam da je RT udoban kao i LT koji sam imao prilike da vozim ali je kao kamion težak. 

FJR ispada iz svih kombinacija kada želiš da brzo provezeš neku deonicu sa puno krivina zbog mase koju je prosto teško kostantno pri velikoj brzini prebacivati. 

Sa druge strane FZS u odnosu na R ima mekše podešeno ogibljenje (a opet ne premekano) pa se po srpskim putevima sa rupama i različitim kvalitetom asvalta mnogo lepše vozi. 

Vala vi Fazer vozaci ste najjaci na forumu :)  FJR je tezak i dugacak pa nije dobar za nase krivine, RT je mrcina koja jedva smota kruzni tok :)  pa BMW ima ciklistiku kakvoj vecina motora ne moze da pridje. Al posto ja nisam iz te price da gusim sa bmw fazonom,nastavite da vozite vase paklene masine od 150ks i uzivajte :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja