Jump to content

Moto Zajednica

Od Italije doGrčke

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Pozdrav momci i devojke, pišem predlog sada jel nebi bio mali put,  naime Od novog Sada do Italije Najbržom rutom, i onda bi počela vožnja, Preko Alpa, spuštanje dole i prelazak na desnu obalu italje, (glavne tačke bi bile) Lvignko italija, spavanje, Pa onda skoro do napulja(sigurno dva spavanja, kod napulja opet prelazak na jadransko moro i uzimanje Trajekta u Brindisij i Za grčku, Tokom tog puta oneti odluku po olasku u Grčku iz zBrindisija, gde biti na moru, i onda nazad za novi sad, klaičnom rutom, Do Soluna, Pa skopje.....Ovo je u grubim crtama, put bi trajao minimum 15 dana, i trebalo bi minimum 900eura,A sa pristojnim morem u <grčkoj 20 dana, i sve zajedno oko 1500 evra....ako ima neko zainteresovan da se ide u avgustu(najviše zbog vremenskih prilika a i završava se Fera Gosto, ugrčkoj počinju ne mali popusti SALE....Bila je jedna ekipa pre par godina na vrlo sličnom putu i sjajno im je bilo

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 6 sati, TOUCUTTER71 je napisao:

Pozdrav momci i devojke, pišem predlog sada jel nebi bio mali put,  naime Od novog Sada do Italije Najbržom rutom, i onda bi počela vožnja, Preko Alpa, spuštanje dole i prelazak na desnu obalu italje, (glavne tačke bi bile) Lvignko italija, spavanje, Pa onda skoro do napulja(sigurno dva spavanja, kod napulja opet prelazak na jadransko moro i uzimanje Trajekta u Brindisij i Za grčku, Tokom tog puta oneti odluku po olasku u Grčku iz zBrindisija, gde biti na moru, i onda nazad za novi sad, klaičnom rutom, Do Soluna, Pa skopje.....Ovo je u grubim crtama, put bi trajao minimum 15 dana, i trebalo bi minimum 900eura,A sa pristojnim morem u <grčkoj 20 dana, i sve zajedno oko 1500 evra....ako ima neko zainteresovan da se ide u avgustu(najviše zbog vremenskih prilika a i završava se Fera Gosto, ugrčkoj počinju ne mali popusti SALE....Bila je jedna ekipa pre par godina na vrlo sličnom putu i sjajno im je bilo

 

Dobar đir.

Nešto te nema na forumu često pa eto prilika mi je da te i pozdravim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Lepa tura!!!

 

Imam malu sugestiju, kada si vec u Napulju produzi jos 60km do cuvene Amalfi obale od Salerna do Sorenta!!! Prelepa za voznju, uzivanje, kupanje...govorim iz licnog iskustva vozio sam je pocetkom septembra i bila mi je usputna stanica za Siciliju!

Poseti Pompeiu, vulkan Vezuv, Kapri...bas dosta imas za videti!!!

 

Amalfitana je prica za sebe!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Italija je prelepa zemlja i kako god da isplaniras ostace nesto sto nisi obisao. U tome je mozda i draz jer uvek imas cemu da se vratis.

 

Ferragosto bih ti sugerisao da izbegnes jer su guzve nezamislive. Na radiju sam cuo da je ove godine za taj vikend na autoputevima Italije bilo oko 10 miliona ljudi. 2 puta sam putovao na relaciji Beograd Milano zadnji vikend avgusta i oba puta proveo u kolima duze od 24h. Ako te zanima evo gde je sve ove godine bilo guzve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S
On 23.10.2017. at 7:15 AM, mile fazer said:

Dobar đir.

Nešto te nema na forumu često pa eto prilika mi je da te i pozdravim.

Mile puno te pozdravljam, baš mi je drago što te čujem, nadam se da ste svi OK(mislim na tebe i tvoju porodicu, ai dan danas mi je ostala duboko u sećanju tvoja gostoprimljivost, još jednom puno  pozdravljam

Bio sam posle 2 godine  na TWIN HORNU, ali se eto nismo sreli, 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

kada je sve prošlo ( moto susret ) u klubu su mi rekli da si bio a bio sam i ja u nekoliko dana ali ???? bice još dana za susrete. pozdrav i turu obavezno odradi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S
On 10/25/2017 at 3:40 PM, mile fazer said:

kada je sve prošlo ( moto susret ) u klubu su mi rekli da si bio a bio sam i ja u nekoliko dana ali ???? bice još dana za susrete. pozdrav i turu obavezno odradi.

Evo nekoliko fotki sa puta u Pulu,Prva i II i III IMAG0040.thumb.jpg.f02b2914482b572d942da08207bd2dea.jpgIMAG0042.thumb.jpg.5631fe967e1074e478493cd85325c3cc.jpgfotka U Blizini Banja Luke

IMAG0045.jpg

IMAG0049.jpg

IMAG0051.jpg

IMAG0052.jpg

IMAG0053.jpg

IMAG0054.jpg

IMAG0055_1.jpg

IMAG0059.jpg

IMAG0060.jpg

IMAG0064.jpg

IMAG0066.jpg

IMAG0068.jpg

IMAG0072.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800
e da je na cesti Jajce do Bihaca malo više žešcih krivina bila bi u rangu sa magistralom. ako dolaziš 2018. nazovi.
Mile imas pp ,moram ovako da te trgnem

brmmm,brmmm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja