Jump to content

Moto Zajednica

Suunto Traverse

Recommended Posts

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

...čovek se uči dok je živ....da sam ga video u prolazu,što se kaže,ležerno bi ga odgurnuo vrhom desnog stopala....Neko bi rekao da je toliko jednostavan da ne vredi taj novac.Sreća pa imam šuraka kome su fetiš britvice i sečiva baš iz Finske,te me je malo emancipiciral,ne....?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Da, defnitivno je kategorija ručnog sata zastarela.
Npr, u ovom imaš kompas, barometar, GPS itd. a šta tek reći za Apple watch?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Suunto i Aple nije za poređenje. Ovaj prvi pravi ozbiljne merne instrumente za alpiniste, ronioce itd. Nisam koristio ovaj Traverse, ali imam Ambit2 i GPS na njemu, sa sporijim osvežavanjem, može da tera i do 50 sati što u divljini zna biti ključno. Dakle i više od ručnih GPS uređaja koji u proseku teraju 15 do 25 časova. Tu su i drugi senzori, tipa za temperaturu, barometar, na njemu zasnovani altimetar, kompas...

Apple watch, kao i Samsung gear, su nešto sasvim drugo - smart satovi koji rade u kombinaciji sa telefonima i predstavljaju tehnološko pomodarstvo koje se nikako ne koristi u profi svrhe (navigacije i sl.).

 

Pozz!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Nosim X10 dugo godina i mogu sa sigurnošću da tvrdim da nikad nije mogao 50 sati na GPS sa osveženjem od 1min (što je meni bilo potrebno). Noviji Suunto sigurno imaju bolju bateriju. Apple watch, što kaže kolega, nije za poredjenje ali u nekim uslovima korišćenja može da ispuni funkcije vezane za GPS (Series 2 i 3).


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Vas dvojica ste se urotili da me odgovorite od prodaje :D
Baterija mi traje 3-5 dana u proseku, iskreno nikad nisam držao uključenu navigaciju duže od 16h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Za takav sat je malo tržište i retko se prodaje kao ukras na ruci... meni je izmakao na oglasima nov model spartan za 380€ (59.000 din u beosportu). to se retko dogadja ali kad se ponudi cena je daleko niža nego u radnji inače se teško proda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

Eto, sad samo mogu da dodam da ovaj sat nudi puno više toga i u odnosu na punu prodajnu cenu, a u odnosu na ovu diskontnu može se gledati kao puna kapa čiste sreće.

Ja sam se dugo premišljao da li mi ovo baš treba pošto imam već par tih multioutdoorčukica, ali ovo je definitivno diebeste.

Andrija, hvala i tebi na izlasku u susret i tačnom oglasu, prethodnih prazničnih dana bilo je dosta raznoraznih kupovina, no ova mi je definitivno donela najviše zadovoljstva.

:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja