Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem tablet

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Kupujem nov ili jako dobro ocuvan tablet po mogucstvu da je sa garancijom jos uvek,posto sam bas talican sa tim *ovnima.

 

Ponude mogu ovde ili na pm. Nemora nista preskupo,ali veceras sam gledao neki samsung tab3 10' i bas mi se svideo,deluje da je bar 10 klasa kvalitetniji od Tesle koju sam prvobitno kupio klincu,ali danas ga je slucajno polupao,tako da je potraga za novim pocela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam vivax neki 10 ili cak 11 inca, kupljen pre 4, 5 meseci. Radio nista, skuplja prasinu. Placen 17, 18 hiljada, sa boljim procesorom cini mi se od nekog samsunga mozda u tom cenovnom rangu tada. U Gigatronu kupljen, morao bih da se potrudim da nadjem racun, pokusao jednom prilikom iznerviran sto skuplja prasinu, nisam uspeo. Ako ti je interesantno, rado bih se rastao od njega... Model tpc 100 3g 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Igrom slučaja dođem u posed dva tableta Tesla L7. Ono na prvu loptu,kao ok.

Čim počneš da ga koristiš vidiš da je SRANJE!

Spor, spor, baguje...

Instaliram Here we go, on kasni po minut sa instrukcijama, kreneš na net, on blesavi... pričam o dva komada, isto se ponašaju.

Dual sim, ubacim i karticu da koristim kao fon za ispomoć, užas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Da,tesla je blagi horor,za bilo sta drugo,osim za decije igrice.

Imali smo nekoliko komada,sve novi,koji su crkavali posle 6 meseci,ima i moja tema u kojoj sam pisao o tome.

Ali,klinac ima 7 godina i odavno ga koristi,naucio da brise i ubacuje igrice i za njega je super i baterija mu je sluzila po ceo dan. Juce se glupirao nesto i nije ga video na krevetu,skoci na njega i slomi ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Jesi nasao racun-garanciju?

To bi trebalo da je jos godinu ipo u garanciji?

Ako je tako sve sa garancijom, racunaj da sam ga kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam nasao, trazio sam al' uzalud. Stvarno ne znam gde je, praksa mi je da cuvam racune, ali u toj gomili nisam uspeo da ga nadjem. To je to, cena bez racuna i garancije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1
Pre 23 sati, miksamgm je napisao:

Jesi nasao racun-garanciju?

To bi trebalo da je jos godinu ipo u garanciji?

Ako je tako sve sa garancijom, racunaj da sam ga kupio.

Haha, daje ti covek tablet za 1/3 cene i jos trazis garanciju :) nikad se neces promeniti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca
pre 54 minuta, Momentum je napisao:

Haha, daje ti covek tablet za 1/3 cene i jos trazis garanciju :) nikad se neces promeniti :)

Drugar,kolega je lepo napisao da ima garanciju od uredjaja,samo treba da je nadje. Kad je izasao sa cenom koja je korektna,pitao sam jel nasao i garanciju. 

Onda je on lepo napisao da nemoze da nadje i da ide bez garancije.

 

Ostalo smo zavrsili preko telefona i tablet je u putu do mene.

 

Nemoj da se uzrujavas,nema potrebe. To sto ti i ja nismo napravili trgovinu za tvoju cbr,nije merilo,jer ja nesto i kad kupujem i kad prodajem sve je transparentno. I naravno da cu da pitam sve sto me zanima,nije bitno dal je to nesto precenjeno,u okviru trzisne cene ili ispod cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ja ne znam zasto ti spominjes moj cbr, kakve to veze ima sa ovim oglasom? Ti si rekao ako je sa garancijom da "smatra kupljenim".

Samo kazem da za ove novce cak i da nema garanciju, dao je tablet u bescenje i da si ekstra prosao, neka te dobro sluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Tablet prodat. Ali ne pokretacu teme, i ne njegovom krivicom vec kurirske sluzbe i mojom. Bex se nije udostojio da pokupi robu vec drugi dan, a kod mene je 'ko pre devojci njemu devojka'. Tako da je tablet zavrsio u komsiluku, a Miksi sorry jbg i puno srece u daljoj potrazi. Boccin ipad2 mozda nije losa opcija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

u najboljem slucaju smesno,ali sve ok,svi smo razliciti.

 

" Imam vivax neki 10 ili cak 11 inca, kupljen pre 4, 5 meseci. Radio nista, skuplja prasinu. Placen 17, 18 hiljada, sa boljim procesorom cini mi se od nekog samsunga mozda u tom cenovnom rangu tada. U Gigatronu kupljen, morao bih da se potrudim da nadjem racun, pokusao jednom prilikom iznerviran sto skuplja prasinu, nisam uspeo "

 

Necu uopste pokusavati da detaljisem,ali je jace od mog razuma. Ponudis nesto na prodaju sto ti mesecima skuplja prasinu,dogovoris se usmeno i napravis trgovinu gde su svi "uslovi"(pitao sam te kad i kako mozes da posaljes,rekao si nekom kurirskom sluzbom danas ili sutra) ispostovani sa moje strane.Nisam ti rekao e nemoj ovako,posalji onako,ili nemoj sutra posalji u ponedeljak... 6000din + troskovi oko 300din i sve ok.

 

Odjednom je pravilo ko pre devojci,iako je mesecima skupljao prasinu.

Ako si mislio da si rekao malu cenu,trebao si da mi kazes,druze zeznuo sam se,to vredi 200e a ne 50e koliko sam ti rekao i opet nije problem,red je bio da ponudis.

 

Najblaze receno sam razocaran,jer sam malom rekao da stize novi tablet.

 

Sve ok,ziv bio i sve najbolje.

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Imam ja Samsung gt-p5110 stariji model ali radi i dalje odlično, ubacio sam mu slimkat rom, baterija izdrži 15 sati konstantnog drndanja.

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema potrebe za razumevanjem mog postupka, mogao si i avansno da ga platis...

 

Zao mi je, razumem tvoja osecanja, ali na stanju mi nije ostao vise nijedan tablet. Mogu da ti ponudim 3 mobilna telefona i laptop starijeg datuma u ne tako dobrom stanju...

 

Cijena? Prava sitnica.

 

Taman sad klincu da objasnis kakvi su ljudi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Katastrofa!!! 

Isto sam kupovao jaknu od jednog forumasa , dogovor napravljen za odredjenu cenu. Sutra kad je trebalo da mi stigne jakna dobijam poruku da je dobio vecu cenu za nesto tipa 700 do 1000 din. i da je jaknu poslao drugom. Ljudi bez obraza.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja