Jump to content

Moto Zajednica

Avantura 2018  

41 članova je glasalo

  1. 1. Koja destinacija ti odgovara u Maju 2018 god. ?

  2. 2. Koji termin ti odgovara ?

    • 05.05. - 12.05.2018
    • 12.05. - 19.05.2018
    • 19.05. - 26.05.2018
  3. 3. Koliko kilometara iskustva na motoru imas ?



Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

TOOOOO, imacemo znaci paradnu voznju ex-YU na Sardiniji sa gomilom motora :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje:  :takoje: :takoje: :takoje: :takoje: :takoje:
Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT
Pre 3 sati, Mikulanac je napisao:

S' obzirom na sastav trojke iz Pule bice to mnogo brza parada.

Mikula ne zezaj ljude, sad nam više paše neka dobra klopa i društvo nego brzina, a i na Korzici policija ne oprašta. Sardinija je raj po tom pitanju.

informirajte se za kamere i radare na magistrali na stranicama HAK.a jer su dužni obavještavati mjesta kontrole brzine i mjesta gdje su kamere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Drustvo,

 

Svi koji dolaze na Sardiniju imaju mogucnost da ubace vec izradjene rute u svoje navigacije.

Imam 14 ruta od Arbataxa izmedju 170 km i 410 km.......

Ko je zainteresovan, neka mi pusti svoju email adresu na private i odmah saljem.

 

Pozz.....

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ja nemam tu napravu a i jedva sam svladao sms na obicnom telefonu pa cu za nekim od vas. kupicu neku auto kartu kad se iskrcamo.

rekao mi je Enerleo KTMko da se prije nekoliko godina prevrnuo jedan trajekt baš za Sardiniju i da su svi nastradali osim jednog pa smo mi odlucili poneti luft madrace a poslužice i za spavanje na palubi.

Mikula, tomosi su smrt za radare jer bilježe brzine u minusu pa poblesave tako da vi jednog uvjek ispred sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure
ja nemam tu napravu a i jedva sam svladao sms na obicnom telefonu pa cu za nekim od vas. kupicu neku auto kartu kad se iskrcamo.
rekao mi je Enerleo KTMko da se prije nekoliko godina prevrnuo jedan trajekt baš za Sardiniju i da su svi nastradali osim jednog pa smo mi odlucili poneti luft madrace a poslužice i za spavanje na palubi.
Mikula, tomosi su smrt za radare jer bilježe brzine u minusu pa poblesave tako da vi jednog uvjek ispred sebe.
Trajekt se sudario sa tankerom u luci Livorno. Poginulo je 140 ljudi. Ovo je taj trajekt

dbce9528b791c8083ab6a3af9672f5d1.jpg

Evo i link sa tekstom

https://livornodailyphoto.blogspot.hr/2010/04/nineteen-years.html?m=1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

spisak stvari za put je napravljen:

1. motor pod obavezno i sprej za lanac

2. dokumenti

3. lova

4. luft madrac i jastuk za spavanje na palubi i u slucaju gornjig situacija

5. možda se sjetim  još necega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl
On 13.5.2018. at 21:19, LuckyVladano je napisao:

Ides na nudisticku plazu? emoji12.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

:jee: a piza i kafa i Sardinija 

vino,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Sreli smo se juce, predivni su svi do jednoga .... provozali malo .... jbte ... krivina do krivinu ...... lepotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Prosle godine sam za Pirineje ja poceo da pisem putopis pa sam prekinuo ker nisam mogao da stignem i da se druzim sa ljudinama koje sam upoznao i da pisem. Kad sam se vratio nikako da stignem da pocnem da pregledam materijal. Za Sardiniju pretpostavljam da ce neko drugi pisati putopis ali slabo ima dobrovoljaca   :lol:
Ja cu jednog lepog dana napisati i putopis za Sardiniju ali iz mog ugla, jer nismo svi zajedno vozili tamo pa nije ni dozivljaj bio isti svima. Hocu da ostane trag da mogu da se hvalim unucima da ne misle "sta bre ovaj matori izmislja?"    :lol3: :lol3: :lol3:.

 

Duzan sam i za Grcku iz septembra a za koju nedelju cu sa sinom i za Rumuniju ili Dolomite. Putovanja se skupljaju, a pisanje.... bice    :neznam:

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
pre 11 minuta, LuckyVladano je napisao:

Prosle godine sam za Pirineje ja poceo da pisem putopis pa sam prekinuo ker nisam mogao da stignem i da se druzim sa ljudinama koje sam upoznao i da pisem. Kad sam se vratio nikako da stignem da pocnem da pregledam materijal. Za Sardiniju pretpostavljam da ce neko drugi pisati putopis ali slabo ima dobrovoljaca   :lol:
Ja cu jednog lepog dana napisati i putopis za Sardiniju ali iz mog ugla, jer nismo svi zajedno vozili tamo pa nije ni dozivljaj bio isti svima. Hocu da ostane trag da mogu da se hvalim unucima da ne misle "sta bre ovaj matori izmislja?"    :lol3: :lol3: :lol3:.

 

Duzan sam i za Grcku iz septembra a za koju nedelju cu sa sinom i za Rumuniju ili Dolomite. Putovanja se skupljaju, a pisanje.... bice    :neznam:

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

e jesi se izvukao onako politicki hahaha

onda ja cu samo da kazem, veni vidi .... otisao kuci prezadovoljan ..... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nije politicki nego iskreno. Za Pirineje stvarno dugujem ostatak putopisa, ali za Sardiniju nisam ni obecao da cu ja da ga pisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f
Upravo sada, LuckyVladano je napisao:

Nije politicki nego iskreno. Za Pirineje stvarno dugujem ostatak putopisa, ali za Sardiniju nisam ni obecao da cu ja da ga pisem.

ma zezam se :) .... stvarno da bi bio kompletan putopis, trebalo bi bar 5ro da se nadovezujemo jer svi smo imali razlicite rute dolaska i odlaska .... narocito odlaska .... neko u monte karlo, neko u pizu, neko u napoli i amalfi ..... ima tu sta da se pise

aj ako nemam nesto puno posla sutra na poslu ja cu da pocnem pa da se drugi nadovezu ako oce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja