Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kill switch

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Nemam opciju kako da mi se to donese a i cekao bi predugo. To mi je poslednja opcija.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Ne pomaže više kontakt sprej ? :)

Ili parkiraj motor ili premosti ESS.

Naravno, najbolje je ako možeš da se otvoriš za nov; nego u Yamahi ne prodaju samo ESS nego celo sklop prekidača za desnu stranu :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Ne pomaze. Kako mislis da premostim? Ako mislis dve zicice koje idu u taj crveni prekidac pa da pumpa non stop radi. Probao sam. Nije hteo da upali. Da li od konstatnog paljenja i gasenja pumpe dok sam probao da namestim. Samo je kasljucao i dva puta je puklo iz auspuha. Nisam hteo vise . Bojao sam se da nesto ne razbatalim.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
8 hours ago, mAkInJo said:

Ne pomaze. Kako mislis da premostim? Ako mislis dve zicice koje idu u taj crveni prekidac pa da pumpa non stop radi. Probao sam. Nije hteo da upali. Da li od konstatnog paljenja i gasenja pumpe dok sam probao da namestim. Samo je kasljucao i dva puta je puklo iz auspuha. Nisam hteo vise . Bojao sam se da nesto ne razbatalim.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 

?!?!?

 

Ako se prekidač premosti, tj. izbaci iz strujnog kola, spajanjem žica koje na njega dolaze to je isto kao kada je na ON položaju. Ni manje ni više od toga.

Ono što gubiš je mogućnost da ugasiš motor preko tog prekidača. Gubiš i mogućnost da resetuješ greške koje sistem zabeleži, jer je za njihovo resetovanje potrebno da ESS odradi ON-OFF (a premošćavanjem gubiš OFF položaj).

ON položaj ESS-a ne aktivira pumpu za gorivo, ali je jedan od uslova da se ona aktivira (kao i položaj menjača, ćopa, itd) a sve to preko Starting Circuit Cut-off Releja.

To kod tebe su izgleda neki grđi gremlini. Vidi ti prvo šta ti izbacuje kao grešku.

 

Yamaha FZ6-SS(C) 2004 Wiring Diagram Mk2.pdf

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja