Jump to content

Moto Zajednica

Meindl Tirol GTX MFS

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pozdrav drugari ! Oglašavam ove ženske cokule, pazario sam na KP za skvo, ali sam promašio veličinu jbg.

 

Evo text sa oglasa na KP što sam metnuo, da ne sastavljam ponovo ... sve istina od reči do reči. 

 

"Fenomenalne ženske cokule. Praktično nenošene, kao što se iz priloženih fotografija da videti. Još mirišu na novo. Kupljene na KP upravo za koliko ih oglašavam. Realno vrede duplo, ali ja nisam preprodavac. Po ovoj ceni su zaista poklon, zato sam i naveo fiksno. 

Jedini razlog zbog koga ih dajem na oglase je što nažalost veličina ne odgovara. Dužinu smo pogodili, ali supruga ima usko stopalo, pa su joj preširoke napred kod prstiju. 

O samoj marki Meindl ne treba trošiti reči . .. i sam imam njihove perfekt walkers,   ovo će im biti sedma zima, a i dalje izgledaju kao nove !"

 

Za kolege sa foruma gratis kurirska, i mogućnost vraćanja, ukoliko ne odgovaraju. Cipele su zaista sjajne, i po ovoj ceni poklon.

 

Kontakt preko KP

mt-2683.thumb.jpg.79e1235b5017ebc42cb588cfdea37571.jpgmt-2684.thumb.jpg.35e130e3077cf20f942f447a1036e4d3.jpgmt-2682.thumb.jpg.d0450df73a970ae0a06d8265d7a28075.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja