Jump to content

Moto Zajednica

Vlajko Nikolić

Recommended Posts

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Upravo nas je napustio mladi otac i mladi kolega iz Gruže. Udes u Korićanima pred KG. Motor i kombi. Borili su se u KC, ali nije vredelo. Slomilo me to danas. Kako je porodici ne smem da mislim.

Nek mu je pokoj duši i večna slava!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Malopre sam saznao za vest, skoro sam upoznao Vladinog oca, Miroslava, dobri i vredni ljudi, vozili su, cini mi se, belog bandita 650.

 

Neka su mu siroki putevi nebeski i saucesce porodici i prijateljima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Ja mogu da napisem sta sam cuo da se desilo, a to pisem iz najbolje namere da se svi dobro zamislimo nad svojim postupcima, jer su retki od nas (ja prvi nisam) cvecka u saobracaju. Nikako ne zelim da stajem na muku porodici ili da okrivljujem nekog.

 

Vlada se kretao sa jos 2 drugara (svi su bili na motorima) iz pravca Gruze ka gradu i u mestu Koricani, kod kafane Krcma, udario je u kombi koji mu je oduzeo prednost. Kombi je vozio covek u svojim sedamdesetim, i zavedeno je kao oduzimanje prednosti, ali sam cuo da se Vlada kretao preko 200 km/h (tacnije 230) putem kojim je prosao milion puta, gde je pravina i solidna preglednost, ali putem koji je ispresecan mnostvom sporednih puteljaka i koji je dosta prometan i opterecen saobracajem. Nakon udara, motor se zaneo i zavrsio u kanalu pored puta. Vlada je na sebi imao kvalitetnu opremu, ali je udarac bio prejak. Inace, nije udes imao sa banditom 650, vec nekom jacom masinom.

 

Vozaca kombija su uhapsili i odredjen mu je pritvor, ali sam cuo da je iste veceri, Vladin otac, Miroslav, pozvao stanicu i zamolio, da ako je to moguce, puste coveka kuci, svestan cinjenica. Jos jedan dokaz kakvog su kova Nikolici. Za Vladu su svi imali samo reci hvale, bio je jako nesebican, prica se da je dobrom drugaru (koji obozava motore, a nije bio pri parama) bukvalno poklonio motor, kako bi se zajedno vozili. Kao jedinu manu su navodili da je izuzetno brzo vozio i auto i motor na sta su mu svi skretali paznju.  

 

Cuvajte se ljudi, mozemo da se unakazimo ili usmrtimo jako lako u ovom nasem hobiju, meni je juce kamion koji je ulazio u dvoriste preprecio put i neprijatno me iznenadio, sreca bila je mala brzina. Uzivajte u voznji, a ne u brzini, za to imamo Navak!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jbg, sad kad se već desilo nema vracanja. Sto je bilo bilo je koliko god tužno i tragično.

Ali bi trebalo iz svega izvuci pouku i uraditi nešto korisno kako vi se sprečilo ponovo da se desi.

Saučešće porodici i puno im snage želim da prebrode gubitak.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja