Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulash VII zar mora da se zakljucava tema?

Recommended Posts

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Nevezano za konkretnu temu; nevezano za konkretne aktere; moje principijelno razmišljanje; zaključavanje neke teme zato što postoji neslaganje između sagovornika mi liči na komunistički način rešavanja problema; zabraniš da se o nečemu priča, gurneš problem pod tepih i kao sve OK. Šatro OK do prve naredne prilike. Ja toliko; bez ikakvih pretenzija.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Nevezano za konkretnu temu; nevezano za konkretne aktere; moje principijelno razmišljanje; zaključavanje neke teme zato što postoji neslaganje između sagovornika mi liči na komunistički način rešavanja problema; zabraniš da se o nečemu priča, gurneš problem pod tepih i kao sve OK. Šatro OK do prve naredne prilike. Ja toliko; bez ikakvih pretenzija.

Ne aludirajuci ni na jedan konkretan slucaj nekad je bolje ostati nedorečen ;)
Jer Imas neslaganje i ‘neslaganje’. A neki se već frljaju fekalijama da bi bolje se izrazili.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Nevezano za konkretnu temu; nevezano za konkretne aktere; moje principijelno razmišljanje; zaključavanje neke teme zato što postoji neslaganje između sagovornika mi liči na komunistički način rešavanja problema; zabraniš da se o nečemu priča, gurneš problem pod tepih i kao sve OK. Šatro OK do prve naredne prilike. Ja toliko; bez ikakvih pretenzija.
Zasto mislis da je to komunisticki sistem? Ne znam da li znas da u USA kada predsednik dolazi u neko mesto onima koji hoce da demonstriraju protiv njega je bilo/jeste zabranjeno da se postave duz trase njegovog prolaska nego koju ulicu dalje (informacija od pre 4-5 godina)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Neki bi to nazvali odrzavanjem reda i mira.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
Pre sat vremena, LuckyVladano je napisao:

Zasto mislis da je to komunisticki sistem? Ne znam da li znas da u USA kada predsednik dolazi u neko mesto onima koji hoce da demonstriraju protiv njega je bilo/jeste zabranjeno da se postave duz trase njegovog prolaska nego koju ulicu dalje emoji2.png (informacija od pre 4-5 godina)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

:lol::lol::lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

@Šumadinac    ^    (u prevodu, vrh komentar)  . A kraj klip (od 1:02) - priceless.  :lol2:

 

@Savan   Opet da kažem, jer isto važi; "Nevezano za konkretnu temu; nevezano za konkretne aktere; moje principijelno razmišljanje". Održavanje reda i mira (i poretka) je u redu :). Samo traži izvesnu fleksibilnost i suptilnost u pristupu. Da red i mir ne bi postali Tri karte za Holliwood. ;)

 

Otvoriš neku temu - jeste tvoja a i nije. Onog trenutka kada je u etru, počinje da živi svoj život. Tema je, skoro pa kao, tvoje dete; ti želiš da ga usmeravaš i oblikuješ onako kako želiš/misliš da je najbolje. Ali mu nisi gospodar života i smrti. Priča je kao voda; zapušiš ovde, procuri na drugom mestu.

 

Slično važi i za Admine/vlasnika Sajta. Njihovo je čedo, njihova je ekonomija - njihova je uređivačka politika. Njihovo je sve, a njihovo je i ništa. Postoje ako postoje korisnici. Nemam razloga da ne verujem da je i njima, kao i meni, u interesu da Sajt bude kvalitetniji. Kvalitet se ne dobija unisonošću nego raznolikošću. I poimanjem činjenice da korisnici ovog sajta nisu mala deca, čak i kada se ponekad tako ponašaju.

 

@LuckyVladano  Nisam baš shvatio smisao tvoje paralele; nekako mi ne ide da finog čoveka kakav je VladaSD porediš sa nekim belosvetskim bitangama :) .

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
[mention=30401]Šumadinac[/mention]    ^    (u prevodu, vrh komentar)  . A kraj klip (od 1:02) - priceless.  2:
 
[mention=32893]Savan[/mention]   Opet da kažem, jer isto važi; "Nevezano za konkretnu temu; nevezano za konkretne aktere; moje principijelno razmišljanje". Održavanje reda i mira (i poretka) je u redu . Samo traži izvesnu fleksibilnost i suptilnost u pristupu. Da red i mir ne bi postali Tri karte za Holliwood. 
 
Otvoriš neku temu - jeste tvoja a i nije. Onog trenutka kada je u etru, počinje da živi svoj život. Tema je, skoro pa kao, tvoje dete; ti želiš da ga usmeravaš i oblikuješ onako kako želiš/misliš da je najbolje. Ali mu nisi gospodar života i smrti. Priča je kao voda; zapušiš ovde, procuri na drugom mestu.
 
Slično važi i za Admine/vlasnika Sajta. Njihovo je čedo, njihova je ekonomija - njihova je uređivačka politika. Njihovo je sve, a njihovo je i ništa. Postoje ako postoje korisnici. Nemam razloga da ne verujem da je i njima, kao i meni, u interesu da Sajt bude kvalitetniji. Kvalitet se ne dobija unisonošću nego raznolikošću. I poimanjem činjenice da korisnici ovog sajta nisu mala deca, čak i kada se ponekad tako ponašaju.
 
[mention=10434]LuckyVladano[/mention]  Nisam baš shvatio smisao tvoje paralele; nekako mi ne ide da finog čoveka kakav je VladaSD porediš sa nekim belosvetskim bitangama  .
Ma jok bre, o mom drugaru VladiSD mislim sve najbolje.
Hteo sam samo da kazem da ne treniraju samo komunisti jednoumlje

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Nemoš ni gulaš skuvat da se nebi pre poklali, jbte. Man'te se podjebavanja, bar ovde oko kotlića.

 

Mile, ajmo rezat luka.

 

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ljudi,

 

nije admin ni jedan zakljucao temu...ja sam je zakljucao, jer sam je ja i otvorio, ali je otisla drugim pravcem ....

 

Zahvalio sam se svima, snagu , volju i zelju, umesto da se pravdam i da uveravam druge, trosim na organizaciju i lepse stvari.

 

 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja