Jump to content

Moto Zajednica

BJB Gulash VII zar mora da se zakljucava tema?

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Dragi drugari i postovani admine teme..

 

Pregledao sam opreza radi unazad BJB Gulashe da slucajno nisu zakljucane za dalje komentare.

 

Izvinjavam se sto sam uzeo da napisem par redaka, buduci da sam domorodac na ovom forumu. Nisam bio na BJB gulashu. Citao sam temu jer sam video da je doslo do nekog @nesporazuma....

 

Nemam obicaj da se guzim u tudje stvari....ali stvari i nisu tako @tudje@....

 

Da li ova zajednica zaista treba nakon toliko godina da zakljucava teme koje se ticu druzenja zbog suprotstavljenih misljenja oko jebenog gulasha. Nikog necu da kudim, ali ocigledno da neko dugo nije jebao il mu posao ne ide dobro...

 

Znate, na moto skupu u Indjiji secam se miliona motora i pasulja koga sam pojeo tonu, i hleba i voznje na zadnjem, i drugara, i gledanja bajkova redom satima....

 

Na Fruskoj Gori izvlacenja druga sa Varaderom od 200 kila iz sume na padini od 60 stepeni izokrenutog na bok, jurcanja putevima i jurnjave Novosadjanki...

 

Sa moto skupa u Cacku pucanja mog lanca i donje dekle na XTu, caleta koji dolazi iz Milanovca u pomoc i ostavljanja bajka kod divnih seljaka do sutra, uzivanja u apartmanu i na moto skupu, voznje na zadnjem sedistu Jomanovog BMW a i kupovine i montiranja lanca sutra. Mnogo pica, muzike....

 

U Vinci, pomoci nasem drugu Neci, obilaska muzeja, klope i riblje corbe na DUnavu...

 

Nigde nigde se ne secam ukusa riblje corbe, mesa, pasulja...

 

Secam se nasmejanih lica kolega i mirisa benzina...

 

Sta Vam je drustvo?

 

Otvorite temu, istresite sve iz gaca i da se izljubite pa na novu Gulashijadu.

 

Ne secam se da je u pitanju bilo takmicenje u spremanju gulasha.... :(

BJB upravo opstaje i nadahnjuje svojim sopstvenim mestom u moto zajednici, i to ne samo u Srbiji vec i sire....

 

Pozdrav

Endurac

  • Podržavam 38

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Svaka cast ,prava sustina :) izgleda da su ljudi generalno izgubili kompas,ne samo ljudi sa foruma. Kako smo svi clanovi tog istog drustva mora i nas da dotakne i da poblesavimo (nas kao forumase). Meni licno je bilo super u SD.  Cak i da nije bilo gulasa ili bilo koje dr hrane opet bi bilo super. Nisam isao sa namerom da jedem,nego da se druzim.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Temu je zakljucao otvarac teme, odnosno VladaSD. Zasto je to uradio, pitajte njega, al ja pretpostavljam da je to bilo zbog odredjenih malicioznih komentara u toj temi.

Nema potrebe napamet upirati prstom i optuzivati admine za nekakvu represiju jer to svakako nije slucaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 
Nigde nigde se ne secam ukusa riblje corbe, mesa, pasulja...
 
Secam se nasmejanih lica kolega i mirisa benzina...
 
Sta Vam je drustvo?
 




Voimja Oca, Sina i Svjatoga duha,

AMIN :)



Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Pre 12 sati, thelord je napisao:

Temu je zakljucao otvarac teme, odnosno VladaSD. Zasto je to uradio, pitajte njega, al ja pretpostavljam da je to bilo zbog odredjenih malicioznih komentara u toj temi.

Nema potrebe napamet upirati prstom i optuzivati admine za nekakvu represiju jer to svakako nije slucaj.

Joj bre.... :)

 

..dobro nisi rekao genocid;) kakva crna @represija@ i @upiranje prstom@, i @optuzivanje@ admina....?

Ko je pomenuo te tri reci koje zaista zvuce neprimereno....sustina ovog posta tj. teme je daleko sira i sustinskija, verujem da cemo se oko toga sloziti, od nekakvog optuzivanja admina, jer to nisam ni rekao nit mi je palo na pamet.

 

Ali mozda si u pravu da se iz teme mogao steci utisak da je admin zakljucao istu. Ako je tako izvinjavam se....

 

Kakvo je to vreme dslo da se svi osecaju prozvanim i da mnogi bivaju maliciozni bez razloga..makar ne nama poznatih *ne mislim na ucesnike ove diskusije.....

 

....ali hvala za komentar jer je isti krajnje dobronameran ;) I ispravan. Sigurno se nista nece promeniti, ali sam imao potrebu da temu otvorim  ime starih dobrih dana. Na svakom forumu se ovakve stvari desavaju, ja ih samo nisam ocekivao u gulashijadi i ne na takav nacin....

 

A ono @napamet@ takodje vise prilici diskusiji o gulashijadi;)

 

To je to... ne bih kompikovao dalje....vec imam utisak da se mesam u stvari koje me se ne ticu i koje se resavaju na visem nivou. Ni na koga ne upirem prstom a kamoli u onoj temi o gulashu...samo imam utisak da svi polako odlazimo u ku..c. To je verovatno tako zato sto smo kao drustvo sve jadniji i bedniji...

 

Pozz.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ja sam upravo u toj temi i pricao o dobrom delu onoga sto ti ovde pricas Endurac. Da nije poenta ko je gulas kuvao i dal je bio ovakav i onakav. Da je poenta u druzenju i da je bilo kakav povod za druzenje dovoljno dobar. Neki se nisu slagali sa tim pa im je smetao pire krompir a na gulasu nisu ni bili. Uz sve to jos hrpa neprimerenih komentara koja definitivno ide u prilog gore pomenutom da smo kao drustvo u qrcu.

 

Ovde sam imao utisak da je deo tvog posta upravo isao u smeru da se eto kao urednik se zakacio sa nekim pa zakljucava temu i koristi da kazem polozaj. Pa sam zato samo hteo da skrenem paznju da to nije tako. U svemu ostalom se slazem sa tobom sto sam tamo i rekao.

 

Jos bih samo dodao da se posle ljudi cude sto se ne organizuje vise gulasa vise vikend voznji i svakakvih drugih druzenja, e pa bas zato sto se neko iscima kolko je u mogucnosti da nesto lepo napravi a onda se neko na to posere a da prstom nije mrdnuo pa cak nije ni bio al eto cuo je.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Dobro. Ništa što jedna vožnja za predstojeći vikend ne može da reši. Prognoza kaže 20-22 stepena C.

 

Iskoristite mihaljsko leto, vozite se dok još traje sezona, a zimi kada je snega napolju sedite pa rokajte komentare i sve svoje frustracije zato što ne možete da vozite (mislim da sada kada je vožnja motora i dalje opcija nema potrebe za nerviranjem oko bilo čega ;)

 

Vruuuuum.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Nista od toga ne bi bilo da je imao neko da zapusi usta, tj. banuje pertibrejkera, dok ga ne prodje losa energija. 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
On 10/11/2017 at 7:16, kepo je napisao:

Nista od toga ne bi bilo da je imao neko da zapusi usta, tj. banuje pertibrejkera, dok ga ne prodje losa energija. 

Banovan je taj partibrejker. Doduše verovatno malo kasno, ali svejedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ucini 100 puta dobro delo,i jednom lose,svih sto dobrih je zaboravljeno.Onako prijateljski,izvinuo sam se,najvise Vanji jer samo sam se o nju ogresio.Partibrejkeri su oni koji nisu organizovali niti jedno druzenje za celu godinu,A ne Sale koji je na to skrenuo paznju.Malo sam bio temperamentan,iz svojih privatnih razloga,pa sam frustraciju preneo na forum.I tu se jos jednom izvinjavam.Ja i Vlada Sd smo dobri drugari,i u kontaktu smo.Covek kao organizator mi nije nista zamerio,jer me je razumeo,i jer je dobar i vaspitan.Najlakse je banovati nekoga,sa preko 5000 pozitivnih ocena,aktivnog clana svih akcija,i prevashodno drugara i kolegu,a da mu o tome nista ne kazes.Drugari izvinite svi koje sam iznervirao,nije mi to bila namera.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
On 10/11/2017 at 7:16, kepo je napisao:

Nista od toga ne bi bilo da je imao neko da zapusi usta, tj. banuje pertibrejkera, dok ga ne prodje losa energija. 

ili da ga pita u cemu je problem,ili mozda pomogne.Najlakse je nekome zapusiti usta,i oznaciti ga partibrejkerom.

Naravno mnogi admini su me u potpunosti podrzali,i pomogli.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
pre 52 minuta, sashac je napisao:

ili da ga pita u cemu je problem,ili mozda pomogne.Najlakse je nekome zapusiti usta,i oznaciti ga partibrejkerom.

Naravno mnogi admini su me u potpunosti podrzali,i pomogli.

Koji mnogi admini su te u tvom hejtovanju i nevaspitanosti u pomenutoj temi u potpunosti podržali i pomogli? Baš me interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro
Pre 6 sati, sashac je napisao:

ili da ga pita u cemu je problem,ili mozda pomogne.Najlakse je nekome zapusiti usta,i oznaciti ga partibrejkerom.

Naravno mnogi admini su me u potpunosti podrzali,i pomogli.

Ćuti, odlicno si prosao koliko si svirao k.....

A problema me pusti, ne znam sta cu ni sa mojima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Pre 6 sati, kepo je napisao:

Ćuti, odlicno si prosao koliko si svirao k.....

A problema me pusti, ne znam sta cu ni sa mojima.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pre 21 sati, sashac je napisao:

Ucini 100 puta dobro delo,i jednom lose,svih sto dobrih je zaboravljeno.Onako prijateljski,izvinuo sam se,najvise Vanji jer samo sam se o nju ogresio.Partibrejkeri su oni koji nisu organizovali niti jedno druzenje za celu godinu,A ne Sale koji je na to skrenuo paznju.Malo sam bio temperamentan,iz svojih privatnih razloga,pa sam frustraciju preneo na forum.I tu se jos jednom izvinjavam.Ja i Vlada Sd smo dobri drugari,i u kontaktu smo.Covek kao organizator mi nije nista zamerio,jer me je razumeo,i jer je dobar i vaspitan.Najlakse je banovati nekoga,sa preko 5000 pozitivnih ocena,aktivnog clana svih akcija,i prevashodno drugara i kolegu,a da mu o tome nista ne kazes.Drugari izvinite svi koje sam iznervirao,nije mi to bila namera.

Možeš da učiniš i milion dobrih dela, to ti i dalje ne daje dozvolu da budeš nepristojan i bezobrazan. Niti si sad faca što si se onako prijateljski izvinio, da ne kažem izvinUo, ljudima koje si tada izvređao. Pritom, dobro znaš da si ranije već imao takve ispade i da te nismo banovali upravo zato što si imao kredite zbog akcija dotadašnjih i stvari su rešavane upozorenjem. Sad si te kredite ispucao i za bilo kakav ispad ubuduće ćeš biti propisno sankcionisan. Toliko.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Drugari, a da vašu prepisku malo prebacite na PP? Ovako je malo degutantno. Realiti programe ne volem. Jeste Sale par puta preterano reagovao, ima i ogromnih zasluga za Forum, Pablo je takođe u velikoj meri u pravu...

Ne pretendujem da budem sudija, ali ne volim da se među drugarima vode ovakve rasprave.

Kada ocenite da je preterao-banujte ga, bez obzira na pređašnje zasluge, ali i Sale ima prava da iskaže (doduše malo suptilnije) svoj stav.

Nema nas mnogo,glupo je da se svađamo, a i nema razlike u stavovima koje se ne mogu prevazići dobrim druženjem i hladnim pivom.  

Da ste mi svi živi i zdravi :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 3 sati, Šumadinac je napisao:

 

Nema nas mnogo,

al' smo govna.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 4 sati, Šumadinac je napisao:

Drugari, a da vašu prepisku malo prebacite na PP? Ovako je malo degutantno. Realiti programe ne volem. Jeste Sale par puta preterano reagovao, ima i ogromnih zasluga za Forum, Pablo je takođe u velikoj meri u pravu...

Ne pretendujem da budem sudija, ali ne volim da se među drugarima vode ovakve rasprave.

Kada ocenite da je preterao-banujte ga, bez obzira na pređašnje zasluge, ali i Sale ima prava da iskaže (doduše malo suptilnije) svoj stav.

Nema nas mnogo,glupo je da se svađamo, a i nema razlike u stavovima koje se ne mogu prevazići dobrim druženjem i hladnim pivom.  

Da ste mi svi živi i zdravi :zdravo:

Gresis,prijatelju,ovako se bolje upoznajemo,zar ne?;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja