BJB Gulash VII zar mora da se zakljucava tema?

Dragi drugari i postovani admine teme..

Pregledao sam opreza radi unazad BJB Gulashe da slucajno nisu zakljucane za dalje komentare.

Izvinjavam se sto sam uzeo da napisem par redaka, buduci da sam domorodac na ovom forumu. Nisam bio na BJB gulashu. Citao sam temu jer sam video da je doslo do nekog @nesporazuma....

Nemam obicaj da se guzim u tudje stvari....ali stvari i nisu tako @tudje@....

Da li ova zajednica zaista treba nakon toliko godina da zakljucava teme koje se ticu druzenja zbog suprotstavljenih misljenja oko jebenog gulasha. Nikog necu da kudim, ali ocigledno da neko dugo nije jebao il mu posao ne ide dobro...

Znate, na moto skupu u Indjiji secam se miliona motora i pasulja koga sam pojeo tonu, i hleba i voznje na zadnjem, i drugara, i gledanja bajkova redom satima....

Na Fruskoj Gori izvlacenja druga sa Varaderom od 200 kila iz sume na padini od 60 stepeni izokrenutog na bok, jurcanja putevima i jurnjave Novosadjanki...

Sa moto skupa u Cacku pucanja mog lanca i donje dekle na XTu, caleta koji dolazi iz Milanovca u pomoc i ostavljanja bajka kod divnih seljaka do sutra, uzivanja u apartmanu i na moto skupu, voznje na zadnjem sedistu Jomanovog BMW a i kupovine i montiranja lanca sutra. Mnogo pica, muzike....

U Vinci, pomoci nasem drugu Neci, obilaska muzeja, klope i riblje corbe na DUnavu...

Nigde nigde se ne secam ukusa riblje corbe, mesa, pasulja...

Secam se nasmejanih lica kolega i mirisa benzina...

Sta Vam je drustvo?

Otvorite temu, istresite sve iz gaca i da se izljubite pa na novu Gulashijadu.

Ne secam se da je u pitanju bilo takmicenje u spremanju gulasha.... :(

BJB upravo opstaje i nadahnjuje svojim sopstvenim mestom u moto zajednici, i to ne samo u Srbiji vec i sire....

Pozdrav

Endurac

33

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Svaka cast ,prava sustina :) izgleda da su ljudi generalno izgubili kompas,ne samo ljudi sa foruma. Kako smo svi clanovi tog istog drustva mora i nas da dotakne i da poblesavimo (nas kao forumase). Meni licno je bilo super u SD.  Cak i da nije bilo gulasa ili bilo koje dr hrane opet bi bilo super. Nisam isao sa namerom da jedem,nego da se druzim.

3

To i jeste poenta price.

1

Temu je zakljucao otvarac teme, odnosno VladaSD. Zasto je to uradio, pitajte njega, al ja pretpostavljam da je to bilo zbog odredjenih malicioznih komentara u toj temi.

Nema potrebe napamet upirati prstom i optuzivati admine za nekakvu represiju jer to svakako nije slucaj.

0

Nigde nigde se ne secam ukusa riblje corbe, mesa, pasulja...

Secam se nasmejanih lica kolega i mirisa benzina...

Sta Vam je drustvo?

Voimja Oca, Sina i Svjatoga duha,

AMIN :)

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
1

Pre 12 sati, thelord je napisao:

Temu je zakljucao otvarac teme, odnosno VladaSD. Zasto je to uradio, pitajte njega, al ja pretpostavljam da je to bilo zbog odredjenih malicioznih komentara u toj temi.

Nema potrebe napamet upirati prstom i optuzivati admine za nekakvu represiju jer to svakako nije slucaj.

Joj bre.... :)

..dobro nisi rekao genocid;) kakva crna @represija@ i @upiranje prstom@, i @optuzivanje@ admina....?

Ko je pomenuo te tri reci koje zaista zvuce neprimereno....sustina ovog posta tj. teme je daleko sira i sustinskija, verujem da cemo se oko toga sloziti, od nekakvog optuzivanja admina, jer to nisam ni rekao nit mi je palo na pamet.

Ali mozda si u pravu da se iz teme mogao steci utisak da je admin zakljucao istu. Ako je tako izvinjavam se....

Kakvo je to vreme dslo da se svi osecaju prozvanim i da mnogi bivaju maliciozni bez razloga..makar ne nama poznatih *ne mislim na ucesnike ove diskusije.....

....ali hvala za komentar jer je isti krajnje dobronameran ;) I ispravan. Sigurno se nista nece promeniti, ali sam imao potrebu da temu otvorim  ime starih dobrih dana. Na svakom forumu se ovakve stvari desavaju, ja ih samo nisam ocekivao u gulashijadi i ne na takav nacin....

A ono @napamet@ takodje vise prilici diskusiji o gulashijadi;)

To je to... ne bih kompikovao dalje....vec imam utisak da se mesam u stvari koje me se ne ticu i koje se resavaju na visem nivou. Ni na koga ne upirem prstom a kamoli u onoj temi o gulashu...samo imam utisak da svi polako odlazimo u ku..c. To je verovatno tako zato sto smo kao drustvo sve jadniji i bedniji...

Pozz.

5

Bolje gulaš sa krompirom nego da ga uopšte nema.  Gulaša.  Ni krompira. 

1

Ja sam upravo u toj temi i pricao o dobrom delu onoga sto ti ovde pricas Endurac. Da nije poenta ko je gulas kuvao i dal je bio ovakav i onakav. Da je poenta u druzenju i da je bilo kakav povod za druzenje dovoljno dobar. Neki se nisu slagali sa tim pa im je smetao pire krompir a na gulasu nisu ni bili. Uz sve to jos hrpa neprimerenih komentara koja definitivno ide u prilog gore pomenutom da smo kao drustvo u qrcu.

Ovde sam imao utisak da je deo tvog posta upravo isao u smeru da se eto kao urednik se zakacio sa nekim pa zakljucava temu i koristi da kazem polozaj. Pa sam zato samo hteo da skrenem paznju da to nije tako. U svemu ostalom se slazem sa tobom sto sam tamo i rekao.

Jos bih samo dodao da se posle ljudi cude sto se ne organizuje vise gulasa vise vikend voznji i svakakvih drugih druzenja, e pa bas zato sto se neko iscima kolko je u mogucnosti da nesto lepo napravi a onda se neko na to posere a da prstom nije mrdnuo pa cak nije ni bio al eto cuo je.

0

Slazemo se potpuno! ;)

0

Dobro. Ništa što jedna vožnja za predstojeći vikend ne može da reši. Prognoza kaže 20-22 stepena C.

Iskoristite mihaljsko leto, vozite se dok još traje sezona, a zimi kada je snega napolju sedite pa rokajte komentare i sve svoje frustracije zato što ne možete da vozite (mislim da sada kada je vožnja motora i dalje opcija nema potrebe za nerviranjem oko bilo čega ;)

Vruuuuum.

1

Nista od toga ne bi bilo da je imao neko da zapusi usta, tj. banuje pertibrejkera, dok ga ne prodje losa energija. 

6

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.