Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav drugari

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi

Pozdrav za sve članove ovog sjajnog foruma i velike družine. Ja sam Sale iz Smedereva i ljubitelj motora od malih nogu jer su mi i deda i otac vozili razne motore,tako da je to nasledno. Vozio sam kao momak stalno nešto,od Tomosa do Mz-a,ali nažalost nisam seo na motor poslednjih 20 godina,jer sam uvek imao auto,a želju za dvotočkašima gurao u drugi plan,uvek nešto ima preče. Dok mi pre par nedelja nije pukao film,i rekoh ženi da mi je životna želja motor,i ona reče,pa da kupimo...Tako kupih Kawasaki GPZ 500s,baš onakav za kakvim sam uzdisao kao srednjoškolac...sad ide registrovanje,malo sređivanja,polaganje za A,pa na proleće na asfalt...

WP_20170923_13_24_20_Rich.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda Hornet 600
On 4.10.2017. at 16:28, xpetronije je napisao:

Pozdrav za sve članove ovog sjajnog foruma i velike družine. Ja sam Sale iz Smedereva i ljubitelj motora od malih nogu jer su mi i deda i otac vozili razne motore,tako da je to nasledno. Vozio sam kao momak stalno nešto,od Tomosa do Mz-a,ali nažalost nisam seo na motor poslednjih 20 godina,jer sam uvek imao auto,a želju za dvotočkašima gurao u drugi plan,uvek nešto ima preče. Dok mi pre par nedelja nije pukao film,i rekoh ženi da mi je životna želja motor,i ona reče,pa da kupimo...Tako kupih Kawasaki GPZ 500s,baš onakav za kakvim sam uzdisao kao srednjoškolac...sad ide registrovanje,malo sređivanja,polaganje za A,pa na proleće na asfalt...

WP_20170923_13_24_20_Rich.jpg

Slicna prica i kod mene,prodao bajk kada sam se ozenio.Uzitak samo moj,trosak porodicni,ne ide,,kupio novog yuga----cujem grmi iza mene,zena cima,janecu da gledam...predlozim da menjamo yugica,ne zbog yugica,ne zanimaju me kola,samo da su ispravna,a zena kaze bozjim glasom,STO TO MAJMUNE JEDAN ne kupis ponovo motor!!!Eno joj slike pored Sveto Djordja:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi

Drugari,

rekoh da se updatujem...polozih za A, cekam da podignem dozvolu :) U medjuvremenu kupih i izmenih silne delove ( sve samostalno) i vratih GPZ prakticno iz mrtvih. Ostade da ga registrujem, bice valjda ovih dana, nadam se da nece biti problema sa tehnickim. Kako god, evo kako izgleda sad...

987A1302-CFD6-4E89-B3F8-8290EB1E19AA.jpeg

F78E061D-9143-4617-AA22-6E67F406D7FF.jpeg

897EAFF3-D822-4CF0-8B7A-09EF79CE75B9.jpeg

28E9D017-25ED-4F0B-90F5-E90F85494B5C.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja