Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoc za kontakt Majstora

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza 350 '23

Pozdrav svima... Kupio sam danas Gileru Runera 125 ST 2008 godiste. Potreban mi je kontakt ili mozda neko od Vas radi servis skutera iz Piaggio porodice. Naime hocu da mu rastavim sve plastike i da ih ofarbam i da se motor pregleda sto se kaze od srafa do srafa. Ako neko zna nekoga gde bi mogao da doteram i ostavim motor da se sve to sredi kao i nekoga ko dobro radi farbanje plastika bio bi mu bas zahvalan! Voleo bih da nadjem nekoga ko ce to da uradi kao za sebe i naravno da yaradi na tome. Ja bi se zanimao sa time ali nayalost nemam garazu. Kupljen danas pa da krenemo sa sredjivanjem za prolece... :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac
Pre 21 sati, Wildserbian je napisao:

Pozdrav svima... Kupio sam danas Gileru Runera 125 ST 2008 godiste. Potreban mi je kontakt ili mozda neko od Vas radi servis skutera iz Piaggio porodice. Naime hocu da mu rastavim sve plastike i da ih ofarbam i da se motor pregleda sto se kaze od srafa do srafa. Ako neko zna nekoga gde bi mogao da doteram i ostavim motor da se sve to sredi kao i nekoga ko dobro radi farbanje plastika bio bi mu bas zahvalan! Voleo bih da nadjem nekoga ko ce to da uradi kao za sebe i naravno da yaradi na tome. Ja bi se zanimao sa time ali nayalost nemam garazu. Kupljen danas pa da krenemo sa sredjivanjem za prolece... :)))

...kakav entuzijazam....Šta misliš koliko će te izaći taj projekat?....pogledaj ET-4 ima dokumentovano,ali ti hoćeš stock....Pa pazi,naći ćeš nekoga da ti to uradi, i da ste preko zime u kontaktu putem tih vajbera,strimova....Tvoje je da ga dopremiš do majstora,ostaviš mu kaparu...on  radi i baci ti neki snimak,sliku,ti ga zovneš,on ti objasni kako i šta je u toku od radova.....treba para ili ne.Obavezno se uokviri u cenu što je tačnije moguće.To može da uradi i neko ko dosta zna a ne radi kao serviser,već mu je čačkanje hobi i tvoj slučaj mu dođe kao izazov kojim će skratiti zimu,odraditi ga na moment ključ što kažu i uzeti neku simboličnu nadoknadu....ali pored svega će upoznati nekog sa interesevonjima sličnih kalibracija.....Inače jedini koji mi trenutno pada na pamet je....Ovaj bre čovek što je odraradio Hondu u neki americanino fazon....Ali vidi se da čovek zna šta ga čeka posle sledećeg poteza koji napravi.Kontaktiraj ga,vidi dogovori se.....majstor je-nema zbora.E,a imaš i ŠimiKing-a sa KupujemProdajem....Velika je verovatnoća da će ti kolege ponuditi još neke opcije....Po meni,ova filmska je veoma moguća i izuzetno je prijatno kad se desi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pozdrav! Malo je i do lokacije. Treba ti neko iz BG jer je jednostavnije. Ja radim u NSu, sporo i pedantno, ali mi to nije posao od kog zivim pa se cesto otegne poprilicno. A imam odlicnog farbara koji je jos sporiji od mene, ali je u ZR. Kad to sastavis, proces traje... I pri tom pedanterija kosta dosta, ne zbog majstora koliko zbog detalja i delova. Pogotovo Piagio grupacija. (preko 5000 din dva natpisa na boku za Beverly 500)

Alibsve je izvodljivo i na ovon forumu zaistabima ljudi kojibrade svoj posao perfektno, tako da mislim da kad se tacno odlucis, resenja ima! :takoje: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac
On 3.10.2017. at 19:45, Wildserbian je napisao:

Pozdrav svima... Kupio sam danas Gileru Runera 125 ST 2008 godiste. Potreban mi je kontakt ili mozda neko od Vas radi servis skutera iz Piaggio porodice. Naime hocu da mu rastavim sve plastike i da ih ofarbam i da se motor pregleda sto se kaze od srafa do srafa. Ako neko zna nekoga gde bi mogao da doteram i ostavim motor da se sve to sredi kao i nekoga ko dobro radi farbanje plastika bio bi mu bas zahvalan! Voleo bih da nadjem nekoga ko ce to da uradi kao za sebe i naravno da yaradi na tome. Ja bi se zanimao sa time ali nayalost nemam garazu. Kupljen danas pa da krenemo sa sredjivanjem za prolece... :)))

Šta bre ima da farbaš i radiš oko đilde '08?!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja