Jump to content

Moto Zajednica

Prvo motorce

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kupovina

Junaci. Hteo bih da kupim motor sebi, imam vozacko iskustvo sa kolima, ali sa motorima ne. Zelja da  vozim motor me ne prolazi jos od davne 2006 i necu sebe vise da sputavam, pa sam odlucio da kupim sebi masino, nažalost budzet je malo oko 1000 jevreja. Meni se svidjaju er5, ga500, cb500, najveca zelja mi je bmw r1150r, ali nema se za njega. Ja bih vas molio da mi pomognete oko odabira i naravno da mi kazete vase iskustvo, ako imate neke preporuke i ako znate nekog ko prodaje neki od ovih motora za taj novac, bio bih veoma zahvalan jer se ne razumem u motore. Hvala puno unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Street Triple RS '24

Iskreno mislim da nema sigurnije varijante nego kupovina od nekog sa foruma, proverena masina, proverene kolege itd

Sent from my E2303 using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd
Pre 2 sati, Lindo je napisao:

https://www.polovniautomobili.com/motori/10409590/suzuki-gs-500e

Evo ti rođeni moje motorče. Oboriću ti cenu, još ću ti ga zapakujem i mašnicu da mu zakačim. Ispravan je brate, možeš konzilijum majstora da sazoveš da ga ispituju.

 

Ovo motorče je bombona, pravi izbor!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kupovina

Baš je lep, kao lutka je. Voleo bih da ga vidim cim mi prodje rok na faxu, pa da pokusamo da napravimo posao, to je za 2 nedelje:) bas ste super ljudi nisam se nadao ovako brzo odgovoru 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd/Kotez
  • Motocikl: Suzuki GS500e

Ma sad je fora u ispitnom roku da ga uzmeš kad je najveća gužva na faksu, a ti se pojaviš na Suzani...ima divljač da pada sama :) Šalu na stranu, ako rešiš da gledaš...tu sam.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kupovina

To mi bas zvuci super, samo jos da imam dozvolu, jos nisam zavrsio do kraja auto skolu, imam ispite, ali mi djavo ne da mira, pa sam morao da se raspitam oko kupovine. Ja zovem sigurno da se pogleda i da se porazgovara, mozemo pice popiti u svakom slucaju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Sto volim ovakve teme, ovde ces pronaci potrebne informacije za kupovinu motora, sta da gledas, na sta da obratis paznju, a najbolja varijanta je kupovina od kolege. Ja sam igrom slucaja tako kupio, mozda si gledao moju temu. Ovaj GS izgleda odlicno i uklapas se taman. Lepo je gore kolega rekao da kupis to dok je ispitni rok, nisu to samo prazne price, sad je produzeni oktobarski rok, sad je na fakultetu mravinjak. :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Isto je kao i sa curom. bolje jedna godinu dana starija a opet "odrzavana" i domacinski vaspitana koja ne pusi i ne pije po kafanama do kasno u noc nego neka 10 godina mladja koja ne silazi sa rejv zurki i jase je ko god joj kupi molly ili kesicu trave.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Zvecan
  • Motocikl: Aprilia Caponord 1000, Honda Transalp 650

Za mene su uvek bolje dve od 20 nego jedna od 40, a ti kako hoces. :) Kad ti je vec prvi motor mozes da ga uzmes za sezonu-dve ako je u ok stanju. Dobro ga proveri da se ne bi vencao za njega.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kupovina

Ja cu otici da vidim motor, jer zelim da i coveka ispostujem kada se javio odmah da mi pomogne. Kapiram da ako je  neko korektan, red je da i ja budem takav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd
pre 49 minuta, Stevan85 je napisao:

Za mene su uvek bolje dve od 20 nego jedna od 40, a ti kako hoces. :) Kad ti je vec prvi motor mozes da ga uzmes za sezonu-dve ako je u ok stanju. Dobro ga proveri da se ne bi vencao za njega.

Није то Априлија, за ГС500 се не венчава, побогу па то је Голф 2.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja