Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX10R 2004

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Drugar prodaje svoj motor, motor dobro poznajem i zato bih voleo da ga kupi neko sa foruma i da bude presrecan kao sto je i ortak sa njim...

Motor je u extra stanju, registrovan do 8.2018, presao oko 34 800 km, od opreme poseduje

-puig poviseni zatamnjeni vizir

-carbon navlake komplet deklijeva

-Akrapovic auspuh

-LSL rucice, tegici i crash padovi

-amortizer volana

-poklopac zadnjeg sedista

-ojacan lanac i lancanici

-bmc filter vazduha

-Rizoma crveni srafovi

-stop svetlo sa integrisanim zmigavcima

-beli zmigavci napred i zute idu uz njega..

I jos sitnice....

Na motoru je servis uradjen pre oko 1000 km, ulje je Castrolova full sintetika, fikter ulja, NGK iridijum svecice, zamenjeno ulje u kocnicama, plocice stavljene komplet pre 4000 km, gume odlice.. Zamenjene su i lamele, potisne ploce i nov druk lager pre 100 km, salta se lako kao da ima quickshift... Stari delovi koji su zamenjeni su sacuvani za uvid... Cena za motor je 4100 evra i cena nije fiksna, moze i zamena i zavisi od vase realnosti za noviji R motor uz drugarovu doplatu.. Za sve ostale informacije zvati na broj 063 666 334 Srdjan, moze i meni na PP, pa cu ja s njim da se cujem, svejedno, ali bolje da se pozove na broj iznad.. Evo i slike.. 27263beaa436a03a717e11ecc2307802.jpg0c92c4a36dd51c13681b724d0f2aa8e9.jpgc23aab29a130c60c365e5c8d044a9314.jpgb99f4b8b8e42210ad20b182d2f4c2440.jpg67da326ad24927a4551cdffe82d3a2a1.jpgb05ecf772551674c99466ba41eaf56e7.jpgc06c6dd1e4ff0b4585d007677ff4e5ca.jpg3cfd974632c7ab1c7d9bdfe704104e04.jpg035700ed260c34ebf5958bb6b1b216b6.jpga8293ffb2087e6b09fff2079a5666a45.jpg5dbb1931982535b25ab594bdc05c60fd.jpge9644f9b84349a78645024fe55c35983.jpg21fb23b725e74206ad49bc6ec279ba26.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Прелепа Нинџа,гледам је на огласима од како је изашла,види се да је очувана и у одличном стању,срећна продаја!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Za mene jedan od najbrutalnijih R-ova, a od Kawa definitivno i najbolji..A ovaj primjerak ovako prema opisu i slikama suvišno i komentarisati :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Iskreno, nije ni ovaj nesto veliki, bas kompaktan... Evo i slika sa voznje ove subote, tu je bio 636, Z750, moja Suzana i ova Kawa, pa moze da se uporedi velicina... A drugar je perfekcionista sto se motora tice, nikad nije pipnuo blokadu jer je to za njega spaljivanje karika i totalno glupo , nikad nije podignut na zadnji jer ga bilo zao, da ako slucajno nesto izleti ili padne, nije mogao da ga zamisli odranog ili nedaj boze slupanog...
3fc859712f026d396d281ef437775028.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

Ju Ju Ju...kako ja nisam video ovaj oglas do sada jbt?:staa2:

Jel aktuelno jos, kad moze da se vidi masina i gde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Naravno da je i dalje aktuelna, moze da se obidje i vidi svakog dana, nalazi se u Krusevcu.. Bas bi mi bilo drago da ga uzme neko sa foruma, da mogu i dalje da ga vidjam makar na slikama
P.s. Za forumase ima i mali popust

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow
6 hours ago, Dexason said:

Naravno da je i dalje aktuelna, moze da se obidje i vidi svakog dana, nalazi se u Krusevcu.. Bas bi mi bilo drago da ga uzme neko sa foruma, da mogu i dalje da ga vidjam makar na slikama emoji16.pngemoji16.pngemoji16.png
P.s. Za forumase ima i mali popust emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

Auu, ja mislio motor u BGu...moram da se organizujem sa vremenom da skoknem do Krusevca...:stabre:

samo ne znam sta cu za ono sto me bije glas kako lose odrzavam svoje motore...:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Lep motor, vidi se da je dosta truda ulozeno u njega. Imam par pitanja.

Koliko dugo je motor kod tvog druga  posto su tablice GM.

"Sportske grane" su isto Akrapovic ili nesto drugo

Zasto su menjane lamele ,potisne ploce i druk lezaj.

Hvala

PS

Pojasni molim te "ojacan lanac i lancanici"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Ovako, da pokusam da prenesem, mada drugacije bi bila ziva rec da se cuje, ali ok..

Motor je u vlasnistvu 3 najbolja druga, msm jedan ga kupio pre 5 godina, prodao drugom, drugi prodao trecem tj sadasnjem, i dalje su najbolji jer niko nikog nije zajebao.. Nije prenesen na sadasnjeg, zavrseno je sa ovlascenjem i teraj dalje, da bi se izbegli nepotrebni porezi... Nadam se da si me razumela, malo je tesko preko tastature da se objasni..

Grane su "titanium sportske", nemam pojma sta mu je to, ali znam da nisu akrapovic i da su otvorene u odnosu na fabricke koje su isto kod vlasnika..

Lamele, potisne ploce i druk lezaj, nikad nisu menjane, bile jos fabricke i bilo je polako vreme za zamenu, negativan uticaj je imala gradska voznja gde sa kreni - stani drzis stalno na kvacilo, a hiljadarka je to.. Pa kad se menjale lamele, ajde i sve sto je tu da se odradi...

Ojacan lanac i lancanik.. Kako sam ja shvatio, to je  bilo ono "imas obican set i ojacan", "daj mi ojacan" :):):) 

Najbolje bi bilo da svaku nedoumicu ili bilo kakvo pitanje okrenete broj 063 666 334 Srdjan, ljubazan neki tip :):):)  (moze i na viber)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Izvini ali to bi znacilo da mi u Bgd menjamo lamele na svakih 5000? Ako je G Milanovac i Krusevac stani kreni jbt sta je onda Beograd? A i gume su potrosene bas kao iz gradske voznje. Bike izgleda sjajno ali objasnjenja :grr:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Cekaj, cekaj, samo sam dodao da je gradska voznja imala negativan uticaj, nista vise... Nije on ni vozen non stop po gradu, isao je i po tranzitu i auto putu da malo "napuni pluca"... I obicno se vozi po KS, po GM ako ode jednom u godinu... U svakom slucaju, komentar ti je na mestu, tu nemam zamerki.. Motorce je stvarni prelepo i to ne osporavam... Samo su to ipak konkretnija pitanja koja traze konkretno i iskreno objasnjenje, ali to se moze dobiti pozivom na gore navedi broj i sve ce biti fino objasnjeno... Stvarno nema nista skriveno... Pa ne bih ja pristao da ga objavim ovde... Opusteno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja