Jump to content

Moto Zajednica

Vožnja za (ili protiv) Guinnessa ... 01.10.2017.

Recommended Posts

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

21430521_1137023083064289_74695874018801

 

Možda malo kasno stavljam najavu, ali svakako treba uzeti u obzir .. :takoje:

 

Matija Podhraški, mladi vozač motora koji nezna voziti na oba kotača, pa se uglavnom služi jednim ... između ostalog je i višestruki stunt prvak EU ... nosilac nekoliko europskih rekorda u raznim moto stunt sranjima .... ima tek 21 godinu, a već pravi zavidna sranja na motoru .. :D

 

Uglavnom, u nedjelju, 01.10.2017. u Kutini će pokušati postaviti Guinnissov rekord u vožnji motora na glavi u dužini od 4km ... a nakon toga će biti *ebeno dobar stunt show više vozača ... 

 

Tko može doći, bilo bi super .. Kutina je mali gradić na samoj auto cesti (onoj od druga Tite) , paje jednostavno za doći i za ekipu iz SRB .. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Bilo bi dobro da neko proprati taj događaj kamerom, pa da posle postavi snimak ovde za nas koji nismo u mogućnosti da dođemo.  Momku želim da uspe u tome što je naumio i da ima lepo vreme . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Evo samo da javim da je Matija odvezao zamišljenu kilometražu na motoru dubeći na glavi .... i sad je samo stvar administracije da ga upišu u Guinnessovu knjigu ...

Sve je snimljeno i zabilježeno ... bit će za dan dva sve montirano kako treba .. a za sad ima "sirovih" snimaka na fejsu na njegovoj stranici .. 

https://www.facebook.com/MatijaPodhraskiStuntRider/

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ne znam šta tocno misliš pod " aplikacija za upis u knjigu "

ako je to ono što ja mislim onda to ovisi o tome koji Guinness rekord želiš postaviti ili pokušato srušiti postojeci.

najviše ovisi o sucima gdje za nešto moraš imati više njih a za nešto drugo manje ili cak i ne moraš niti jednog jer se onda provjera prepušta ljudima od važnosti koje odabereš ( neki pravnik, doktor, uspješni poduzetnik, politicar i sl. koji svojom cašcu, ugledom, poštenjem ) mogu odraditineke procese u postavljanju rezultata za Guinness rekord kao što je mjerenje vremena, mjerenje komada, brojanje koraka, udaraca nekih ponovljenih radnji i sl. u tom slucaju imaš najmanji potreban broj sudaca. e sada suci su licencirani od Guinnissove organizacije pa ako ti sudac za ( nešto što ti obaraš ) dolazi iz Malezije onda su tu troškovi svega i svacega pa je dan suca u tisucama eura.

sve troškove prije neposrednog nastupa za postavljanje rekorda snosiš sam ( ili sponzori ako ih imaš ) 

za ono za šta sam ja bio zainteresiran cifra je izašla 7000 eura, meni plus sponzorski dio. naravno bilo je isto tako vezano za moto rekord, pa sam zbog neimanja te sume i odustao.

to je onako u grubo ako si na to mislio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 19 sati, strasilo je napisao:

Evo samo da javim da je Matija odvezao zamišljenu kilometražu na motoru dubeći na glavi .... i sad je samo stvar administracije da ga upišu u Guinnessovu knjigu ...

Sve je snimljeno i zabilježeno ... bit će za dan dva sve montirano kako treba .. a za sad ima "sirovih" snimaka na fejsu na njegovoj stranici .. 

https://www.facebook.com/MatijaPodhraskiStuntRider/

 

Zar ne treba da je prisutna Ginisova komisija kad se obara neki rekord ili pomice postojeci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 9 sati, mile fazer je napisao:

ne znam šta tocno misliš pod " aplikacija za upis u knjigu "

ako je to ono što ja mislim onda to ovisi o tome koji Guinness rekord želiš postaviti ili pokušato srušiti postojeci.

najviše ovisi o sucima gdje za nešto moraš imati više njih a za nešto drugo manje ili cak i ne moraš niti jednog jer se onda provjera prepušta ljudima od važnosti koje odabereš ( neki pravnik, doktor, uspješni poduzetnik, politicar i sl. koji svojom cašcu, ugledom, poštenjem ) mogu odraditineke procese u postavljanju rezultata za Guinness rekord kao što je mjerenje vremena, mjerenje komada, brojanje koraka, udaraca nekih ponovljenih radnji i sl. u tom slucaju imaš najmanji potreban broj sudaca. e sada suci su licencirani od Guinnissove organizacije pa ako ti sudac za ( nešto što ti obaraš ) dolazi iz Malezije onda su tu troškovi svega i svacega pa je dan suca u tisucama eura.

sve troškove prije neposrednog nastupa za postavljanje rekorda snosiš sam ( ili sponzori ako ih imaš ) 

za ono za šta sam ja bio zainteresiran cifra je izašla 7000 eura, meni plus sponzorski dio. naravno bilo je isto tako vezano za moto rekord, pa sam zbog neimanja te sume i odustao.

to je onako u grubo ako si na to mislio.

Mogao bi nam odati sta si nameravao:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Neznam sve u detalje, pa se ne želim nadmudrivati .. ali situacija je bila slijedeća .... Matija je morao o svom aranžmanu (ili ti ga o svom trošku) organizirati sve potrebno za događaj .... U ovom slučaju je to bilo izrada projekta za zatvaranje prilazne ceste gradu Kutini, pa organizacijski dio u vidu prostora za održavanje eventa i tako to ... A što se tiče samog upisa u knjigu, morao je popratiti i dokumentirati događaj u cijelosti (snimak) te imati podatak o stvarnoj udaljenosti od točke A do točke B što je napravljeno pomoću baždarenog GPS uređaja .... I sve je to morao "sam" organizirati ... 

 

Što se tiče samog administrativnog dijela oko upisa u knjigu, to neznam, ali mogu pitati ... Nemam pojma jel se moralo šta keširati baš njima ili ne .. ?! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

To za "komisiju" neznam šta bih rekao ... ;)

Ali znam to da se svaki upis u Guinnessovu knjigu mora unaprijed najaviti i dobiti od njih "zeleno svjetlo" i tek onda napraviti to što treba napraviti, a ne napraviti nešto, pa onda zvati njih u Guinnessa .. ako me razumiješ ... ;)

Jer upis u Guinnessovu knjigu ne smije biti slučajnost, već izričita namjera ... 
:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja