Jump to content

Moto Zajednica

CBR500 f1 1992

Recommended Posts

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peda tek 250

E ovako, kupih ga pre neki dan, malo ler varira za 100obrtaja, al aj to nije toliko bitno. Ono sto me sekira je da kad stisnem kvacilo radi odlicno a kad ga pustim i dalje radi prelepo osim sto se osecaju blage vibracije (u leru kad pustim kvacilo) i kao da malo promeni zvuk blago lupkanje. Sta moze biti, da li je po vama nesto opasno? Inace motor je presao verovatno 1.258.000km al je u bas korektnom stanju i pali na cvrgu i mnogo lepo ide i mnogo sam srecan :-) pa me ovo sad malo zabrinulo. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250 DX tamo neki udobni

Jao ljudi nocas sam je vozikao po gradu upoznajemo se i sve mi se vise dopada moja matorka iako sam uvek voleo mladje ova mi srce uzima polako. :D  Sta moze ondak biti da nije uredu a obrtaji da skakucu al za od 100 do 200 obratja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Samo BMW e39 520i :-)

Obrtaji variraju zbog karburatora.Treba da se sinhronizuju i mozda malo presteluju.Najbolje da se otvore,pregedaju i ociste pa onda stelovanje i sinhronizacija.Posle si miran duze vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Doboj
  • Motocikl: Honda Hornet 900
On 28.9.2017. at 19:00, Rade koenig je napisao:

E ovako, kupih ga pre neki dan, malo ler varira za 100obrtaja, al aj to nije toliko bitno. Ono sto me sekira je da kad stisnem kvacilo radi odlicno a kad ga pustim i dalje radi prelepo osim sto se osecaju blage vibracije (u leru kad pustim kvacilo) i kao da malo promeni zvuk blago lupkanje. Sta moze biti, da li je po vama nesto opasno? Inace motor je presao verovatno 1.258.000km al je u bas korektnom stanju i pali na cvrgu i mnogo lepo ide i mnogo sam srecan :-) pa me ovo sad malo zabrinulo. Hvala unapred

Ne ravnomjeran rad ,samo idi nek ti odrade sinhronizaciju karburatora,ima uredjaj za to,a to sto ti se cuje kad pustis kvacilo je korpa kvacila,nista strasno,s tim da bi se trebalo nekad zamjeniti....

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja