Jump to content

Moto Zajednica

Vožnja po neravnom putu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

Ja ne znam da li su putevi po Novom Sadu postali mnogo užasni u zadnje 2-3 godine kada sam vozio skutera, ali u svakom slučaju kada idem neki deonicama put je katastrofalan, totalno neravan i iskezečen. Od naselja do veternika je toliko katastrofa da se svaki put pomolim kada poželim da promenim traku.

Ne znam da li je to zato što sada imam čopera pa mu možda viljuške nisu najbolje (mada majstor kaže da nije tu problem) ili šta već, ali u svakom slučaju voleo bih da čujem neki savet od iskusnijih bajkera, kako najsigurnije se kretati u takvim uslovima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Hyosung GV125

Da, da, na to, nisam znao taj izraz. Ružno u pičku materinu, mada kada sam učio na ER6N nekako mi je bilo podnošljivije, moguće jer su deblje gume nego na mojoj 125ici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Ja pre jedno mesec dana zamalo da izginem na kolotrazima kod Ade. Tip se bez najave ubacio u moju traku i morao sam da skrenem u susednu, a tamo, horor.  Nije mi jasno kako nisam pao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Uh, kako me je samo panika hvatala kad sam počinjao da voziim, pa naletim na kanalčinu od kolotraga.    Sad sam naučio gde su u BG-u najgori pa sam unapred pripremljen, a kad odem u nepoznato, samo lagano.  Najgore je na autobuskim stajalištima i u tranzitnim ulicama kroz koje prolaze kamioni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Kolotraga ima po bg i uzasni su jer te samo ponese u stranu,ali osim toga ima i gorih stvari. To su udarne rupe. Veliciine 20x30 a dubine bar 10cm. Tu ako upadnes ,gotovo. Ne pamtim da ih je ranije toliko bilo.  Sud pun grad. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja