Jump to content

Moto Zajednica

Navigacija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Zanimljiva opcija. Slicna navigacija se nudi i kod nas pod imenom WayteQ xRider, ostaje samo pitanje kako realizovati garanciju u slucaju kvara...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 587 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Da i postoji veeelika mogucnost da lupe pdv i carinu tipa 4,5 somića. Tako da je rizik veliki.po meni bolja opcija od ovih iz Subotice,malo skuplje al barem imas garanciju. Iz iskustava drugih koji su uzimali u principu rade bez greske i pouzdane su i mogu da se nadogradjuju drugim programima ali nikad se nezna kad mozes da naletis na neki škart kojeg neminivno ima u nekom sitnom procentu.

prati s mobilnog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Mislim da tu navigaciju donose iz Madjarske, tako da u slucaju da se nesto desi mozes da im vratis navigaciju i oni ti daju novu a tu "pokvarenu" menjaju kad odu za Madjarsku. Na taj nacin funkcionisu i ovi momci sto donose TV iz Madjarske ako se ne varam... Pametnije je uzeti kod nas, nikad ne znas sto kaze kolega kolku ce carinu ovi nasi da odvale za takav uredjaj. 

Ako hoces da narucujes sa alija, moj predlog je sledeca - klik ovde.

To je nova varijanta koja ima mnogo vise ram memorije i android operativni sistem, samim tim vise mogucnosti za ubacivanje mapa i programa, takodje ima ekran od 5" za razliku od starih modela koji su 4.3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Navigacija koju spominjete do skoro je bila u Win Win radnjama, samo sto je nosila brand Blueberry i neku njihovu oznaku, iskopao sam je na ovom sajtu al verujem da je ima po jos nekim radnjama i sto je ujedno bolje zbog reklamacija itd.
https://www.dsmarket.rs/gps-navigacija/blueberry-gps-2go467-moto/flypage.tpl.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Ovaj TOM TOM po meni je cisto bacanje para. Jer sve sto on radi radi i telefon na nosacu... Tako da nema logike davati novac za nesto okruglo koje presliakva sliku sa moba... Neko moje misljenje je to. Da je zaseban uredjaj za sebe ee to bi vec bila druga prica..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)
On 9/26/2017 at 11:21 AM, Throttle Addict said:

Navigacija koju spominjete do skoro je bila u Win Win radnjama, samo sto je nosila brand Blueberry i neku njihovu oznaku, iskopao sam je na ovom sajtu al verujem da je ima po jos nekim radnjama i sto je ujedno bolje zbog reklamacija itd.
https://www.dsmarket.rs/gps-navigacija/blueberry-gps-2go467-moto/flypage.tpl.html

Nije ista, razlika je sto Blueberry ima 128 mb ram memorije a ova iz Madjarske ima 256 a to dosta znaci u radu wince navigacije, tj radice mnogo bolje sa vecom ram memorijom ;)

 

On 9/26/2017 at 9:31 AM, Satelis said:

Moze li neki linak za Suboticu?

Dare, samo klik OVDE :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Da, i ja sam mislio da su identicne i onda sam video ovu koju je Dare postavio sa Alija i vidim da su iste ali RAM je drugaciji. Kada sam video ovu na KP odma sam to procitao... Generalno kazu da je min RAM-a za rad igo 2.0 verzije 64mb ali sa 128 radi odlicno. E sad verzija 2.4 koja je po meni dosta bolja je malo zahtevnija, i ona radi odlicno sa 256 mb RAM-a pa zato svakako bolje uzeti tu sa KP nego Bueberry, ako se vec uzima takva vrsta navigacije.

 

A za TOMTOM se slazem sa kolegom king_julien, kupio sam navigaciju za motor da ne bi trosio i pregrevao mobilni, ova prica sa tomtom je dobra samo po gradu na kratkim relacijama, za dalje putovanje mora ozbiljnija navigacija...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ali Savan je trenutno u Srbiji A navigvija u NL tako da je logistika trenutno najveci izazov u ovoj prici.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Posle bas bas dosta razmisljanja, odlucio sam se ipak za Zumo iz Louisa preko Sekule. Model 395LM. Apdejtovane mape i softver, montiran nosac... malo je testiram pa cu preneti utiske.a4f69c8c29b3683dfc2b2ffacafa800e.jpgec31a2616c20f004efd84983e4ffe176.jpg

Sent from my SM-G360F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Prvobitna ideja je bila kinez a zatim polovan Zumo. Kako adekvatnog polovnjaka nisam nasao, odlucio sam uzeti nov. Do sada sam izmenjao 5-6 koje kakvih i auto i moto navigacija i sada se nadam da je to to :-)

Sent from my SM-G360F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja