Jump to content

Moto Zajednica

Trace Badgers 2017 Molim da svi takmicari pogledaju

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Trace badgers 2017 godina, zavrsio sam sa 1 mestom u B kategoriji!!! Sa boljim vremenom od svih ostalih takmicara krenuo sa startnom pozicijom 12 po redu a zavrsio trku 2 !! Zatim sugecijama i namestaljkama po zavrsenom takmicenju zavrsio na 5 mesto! GPS koji je ubacen u ranac navodno zakazao i kratio sam stazu svaka traka tj trakice koje su oznacene na trasi me je udarila u rame i vozili smo nas trojica isto sve jedni za drugim kada sam ih stigao tj dva takmicara iz raske koji su krenuli mnogo pre mene pri kraju trke sam ih prestigao i stigao mnogo pre njih na cilj trke, hvala puno organizaciji Pmk Jazavac Raska na namestaljci i da znaju svi ostali takmicari koji su vozili trku da je jedna velika namestaljka, ovim upucujem da je ovo moja prva i poslednja trka u Raski!!! Kada sam gledao Tracker kada me je pozvao covek iz organizacije "Pmk Jazavac" sa GPRS signala, Slovenac koji je pratio sve, rekao je " Ja ne znam sto ste ovog takmicara kaznili jer je sve isao gde treba, nigde omasku nema"!!! Svaka cast organizaciji iz raske na namestaljkama i molim sve takmicare da se ne nadaju jer oni penale koga oni hoce i kaznjavaju da bi njihovi ljudi stuupili na poziciju, toliko od mene!!! Zelim jedan veliki pozdrav jazavcima da unesem i da im se puno zahvalim na namestaljci, i puno im zelim uspesnu dalju organizaciju! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja