Jump to content

Moto Zajednica

Pijani vozaci

Recommended Posts

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Hvala kolegi mrletu na pomoci, videcu jos kako i sta raditi sa ovim mojim slucajem.

 

Evo uploadovao sam kratak klipic kako likovi izlecu iz ulica u NS-u i kako se ukljucuju u saobracaj. Samo oprezno, ovakvih ima svuda.

Naravno, za ovo je dobio aplauz

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1649 postova
  • Motocikl: /

120.000 samo da se javis na pregled... Ne trebaju ti nikakve kragne. Ostalo se dodatno naplacuje.

Cak i pregled kod psihijatra vuce par desetina hiljada (ne mozes da spavas, plasis se da vozis, bla bla...). Pa trazis malo da ides na fizikalne terapije, boli koleno, ne mozes da ga savijas, pa i tu uzmes neki dinar...

Alooo, pa kako oni nas deru na polisama svake godine, tako trebamo i mi njih za odstete!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 5 sati, Momentum je napisao:

Hvala kolegi mrletu na pomoci, videcu jos kako i sta raditi sa ovim mojim slucajem.

 

Evo uploadovao sam kratak klipic kako likovi izlecu iz ulica u NS-u i kako se ukljucuju u saobracaj. Samo oprezno, ovakvih ima svuda.

Naravno, za ovo je dobio aplauz

 

 

Ovo je svakodnevnica, mada ako si vozio brze od ogranicenja, uvek postoji mogucnost da ovaj koji se ukljucuje po automatizmu misli da moze to da uradi da te ne isece a ti se pojavis blizu njega ranije.... Mislite o tome da bi ostalo sve na aplauzu.

Drugo: mozes da se javis lekaru i posle 48h i kazes da imas nesanicu, nove bolove koje nisi odmah osetio i to se uzima u obzir.. Treba uzeti novac koji sleduje za pretrpljenu fizicku i psihicku bol, jer je ova nezgoda mogla da prodje sa ogromnim posledicama, gde puhom srecom nije, a to zbog jednog neodgovornog majmuna! Kako da se nadoknadi steta invalidnine coveka koji drzi finansijski porodicu, a nakon povrede ostaje bez zarade? Preventiva je mama, uzmes debilu pola milje dingera i imas jednog manje koji moze da bas osakati, jer mu nece na pamet pasti vise da pijan seda za volan!!!! 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ma spazio sam ja njega odmah, a posto je prazna ulica samo sam pustio gas i pomerio se u levo da ga obidjem. Hteo sam samo da pokazem kako izadju bez gledanja, i jos vozi izmedju 2 trake, zato sam mu dao lep aplauz. Svakodnevna je situacija takodje da VIDI motocikl, a opet izleti ispred i tera te da nabadas kocnicu, takvim bi samare udarao svakodnevno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ako ćemo pošteno, dao si pogrešno ime ovom klipu. Ne treba da se zove " Vozači Novog Sada ", već Taksisti Novog Sada ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Eto veceras se ja i @grof lepo ispricasmo i razmenismo iskustva oko saobracajki. Cuo sam sve sta mi je ciniti dalje. Videcu sutra ako stignem da izvucem zapisnik iz MUP-a i pravac njegovo osiguranje.

 

Hvala Lazo na savetima kao i svima ostalima, videcemo sta ce biti kad izadje procenitelj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja