Jump to content

Moto Zajednica

Drvo palo na motociklistu u ZR

Recommended Posts

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

http://www.zrklik.com/2017/09/usled-nevremena-palo-drvo-na-motociklistu/U zrenjaninu je bilo jako nevreme i na kolegu je palo drvo. Sad sam zvao drugara koji zivi u komsiluku i ispostaviko se da je pomagao da skinu drvo sa njega, i kaze da se poznaju, ali ja ne znam ko je. Kaze da mu ne izgleda dobro, da je ziv, ali da mu je bio prazan pogled i kaze da je bio u gadnom polozaju preko motora. Nisu ga pomerali a hitna je dosla jako brzo. Koliko je saznao odvezli su ga pravo za NS. Mislim da se covak zove Mile i 1982 godiste je. Nadam se da ce kolega biti dobro i da povrede nisu opasne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

To mi je baš u komšiluku ali neznam čoveka, pročitao sam na portalu vest.

 

Nevreme je danas u ZR došlo baš nenajavljeno i odma je počelo veliko sranje, duvalo je za sve pare, meni je sa garaže skidalo ondulin ploče, baš je bilo gadno.

 

Danas su bile moto trke u ZR i verovatno da su ljudi na otvorenom prostoru ranije videli crne oblake , te je kolega požurio kući i naletelo drvo na njega.

 

Želim brz oporavak samo uz ogrebotine, možda je samo u šoku, možda je palo na njega sa leđa pa ga je poplašilo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 254 postova
  • Lokacija: Vidikovac
  • Motocikl: KTM 790 Adv

Kakvo je vreme došlo, moraćemo i drveća da se pazimo, ne samo ostalih učesnika u saobraćaju.
Kolegi želim brz oporavak!

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Trebalo bi da je covek operisan u BGu oko 13h. Nije zivotno ugrozen ali je stradao jedan prsljen i lekari nisi optimisticni. Kazu da nije osecao noge. Videcemo...

Info dobijam iz trece ruke. Dakle covek kod koga su isli kad se desio nemili dogadjaj informise mog drugara (koji je bio na licu mesta i tu stanuje), tako da ako neka info nije tacna ili je delimicno tacna, izvinjavam se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Inace, taj drugar je farbar, kaze da je povredjeni iz Elemira i da poseduje valjda 18 motocikala. Kaze prekjuce su se culi, nekog puha kaisara mu je farbao. Lik sakuplja motore i voli oldtimere, kaze da ih sredjuje do savrsentva. Nadam se da ce biti OK, pa da nastavi da sredjuje i da mi te motore vidjamo po ulici na skupovima kako sijaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Uh, daj Boze da se oporavi i da prohoda. 

Kako covek nadrlja od glupog sticaja okolnosti ni kriv ni duzan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja