Jump to content

Moto Zajednica

15 septembar 2017 (23:00) Mekenzijeva sa Macvanskom

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Jebote ovi kombisti su stvarno kreteni, treba ih lomiti za svako isecanje. Sedne seljak u kombi od 100+ks i misli da je reli vozac. Svako malo u udesu kombi ili kamion.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 827 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Brt ja vozim kombi :)
Nema to veze sa vozilom. Mene je danas lik na skutercicu isekao samo sto nas nisam ubio obojicu. Ide duplo sporije od mene i pravo na mene bez migavca....

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Ima itekako veze sa vozilom. Vozači dostavnih i kombi vozila su uvek u nekoj žurbi, velika većina njih. Verovatno imaju neku normu koju je teško postići, pa ljudi žure. A ta žurba, na žalost, ima posledice.

Nebrojeno puta mi se dostavno vozilo nabije na pola metra od pozadi. Sklonim se i rukom im pokažem da me obidju. Na nijh pazim posebno, i na taksiste :(


:mobilizator:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Vozio sam i ja kedija 2 god.privatno i za posao, pa sam gledao gde i kako vozim. Ali generalno oni i taksisti sto kaze tomamega. Ne delim vozace po tome ali cinjenica je da su uzas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Dodjite u Atinu da vidite koliko kretena ima za volanom SVIH vrsta vozila. Danas na auto-putu 2 kretena u autu voze na BUKVALNO  jedan metar iza mog sina (Custi) na motoru <_<

Ja pridjem sa desna, uguram se umesto njega da ih odvojim od njega, kad se likovi guraju uz mene i jos se bune  >:(  >:(  >:(

A ko za inat, nigde cigle na dohvat ruke...   :lol:

Motori i skuteri se guraju kao muve bez glave, kako jos nisam video nesrecu za ova 24h nikako mi nije jasno...   :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 827 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

A na nama kad smo na dva tocka nema odgovornosti? Pa ako si na skuteru ne mozes da se motas kao musica po ulici. Postoji mrtvi ugao valjda. Ja vozim i skuter i auto kao i firmin pik ap....to sto znaju raznosaci pica da urade to je necuveno.
Kao roj pcela se vrzmaju....
PS. Taman posla da opravdavam vozaca kombija sto je oborio skuterasa ali prosto moramo sagledati i drugu stranu medalje. U svakom slucaju momku brz oporavak a nama treba drzati palceve :)
Ja pre svake voznje pozelim sebi srecu i to je to. Cinjenica je da smo ranjivi na 2 tocka al se ne ponasamo uvek u skladu sa tim.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja