Jump to content

Moto Zajednica

Vozikanje oko Beograda

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Pišite gde se vozikate oko Beograda? Popodne posle posla ili vikendom, vožnja od 2-3 sata?

 

Počelo je da mi ponestaje ideja za samostalne vožnje. Volim da krivinarim, dakle vojvođanska ravnica mi i nije nešto preterano interesantna.

 

Danas sam odvozao lep krug avalskim putem preko Ralje, Mladenovca do Topole, pa na Rudnik i onda Ibarskom kući. Put do Ralje verovatno već svi poznaju, posle preko Mladenovca do Topole asfalt je kako gde. Ali me je oduševila sekcija od Topole do Rudnika koja je sada potpuno presvučena novim asfaltom. Od Rudnika do Ljiga standardno uživanje, lepe duge krivine, odličan asfalt. Posle do Beograda je bio smor... ogromna gužva ali valjda mi se danas tako zalomilo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1426 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Do Zrenjanina i nazad :D

 

Ja volim da odem ka Smederevu starim putem pored Dunava, a pred Smederevo ima lep kafic sa leve strane, mislim da se zove Pogled ili tako nesto.

Odatle ka selu Mladenovac, pa Mladenovac, pa na Kosmaj, pauza za kafu u restoranu Piknik, onda na Avalu i kuci :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ima jedan fin put, bar kada sam pre par godina prošao njime. Kada ideš ka Obrenovcu, posle Bariča, na pravcu, ima skretanje ka Stepojevcu. Nije kilometarski dugo, izlazi se na magistralu. A ne znam u kakvom je stanju put sada, onomad je bio skroman, ali nikako nije za bržu vožnju.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Da, zapamtio sam to skretanje prema Stepojevcu, pretpostavljam da izlazi na onaj kružni tok ispod Stepojevca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)
On 15.9.2017. at 22:33, Štef je napisao:

Ima jedan fin put, bar kada sam pre par godina prošao njime. Kada ideš ka Obrenovcu, posle Bariča, na pravcu, ima skretanje ka Stepojevcu. Nije kilometarski dugo, izlazi se na magistralu. A ne znam u kakvom je stanju put sada, onomad je bio skroman, ali nikako nije za bržu vožnju.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

Imas skretanje u Mislodjinu pre Obrenovca 

Mislodjin -Drazevac - Konatice - Stepojevac

Do skoro je bio u strasno losem stanju, sad su uradili novi most i na mestima popravili i iskrpili rupe.

Put izlazi u sam centar Stepojevca.

Ipak oprezno vozite.

 

pre 20 minuta, Totomoto je napisao:

Da, zapamtio sam to skretanje prema Stepojevcu, pretpostavljam da izlazi na onaj kružni tok ispod Stepojevca.

Nije to taj put.

Ima skretanje u centru Stublina posle Obrenovca, taj put izbija na kruzni tok.

Put je vec bio u strasno losem stanju, a sad su ga dokusurili.

Izvode neke radove vezane za Autoput i kamioni su ga skroz upropastili.

Mislim da je to trenutno najgori put koji ja znam u ovoj okolini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650
On 9/17/2017 at 9:11, Dr@g@n je napisao:

Imas skretanje u Mislodjinu pre Obrenovca 

Mislodjin -Drazevac - Konatice - Stepojevac

Do skoro je bio u strasno losem stanju, sad su uradili novi most i na mestima popravili i iskrpili rupe.

Put izlazi u sam centar Stepojevca.

Ipak oprezno vozite.

 

Nije to taj put.

Ima skretanje u centru Stublina posle Obrenovca, taj put izbija na kruzni tok.

Put je vec bio u strasno losem stanju, a sad su ga dokusurili.

Izvode neke radove vezane za Autoput i kamioni su ga skroz upropastili.

Mislim da je to trenutno najgori put koji ja znam u ovoj okolini.

Put Mislodjin-Drazevac-konatice je gotovo u celoj duzini nov (osim prva 2-3km). Lep je za vožnju,nov, lepi predeli - ali pazite se tucanika i rizle, znaju da leže na sred najlepših krivina. Od Konatica do Stepojevca nije obnavljan, pa nije baš ni prijatan (nekoliko poslednjih km).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Odvozao sa drugarima krug Beograd - Obrenovac - Valjevo - Osečina - Šabac - Obrenovac - Beograd

 

Put od Valjeva do Osečine je fantazija! Asfalt nov, lepe krivine, malo naselja. Ne znam da li je dalje prema Loznici isto tako ali ovo bih mogao da ponavljam svaki drugi-treći dan :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: kavasaki kle, BMW K 1200RS

Mladenovac-Topola-Rudnik-LJig-Lazarevac-Arandjelovac-Mladenovac (Topola- Rudnik zavrsena rekonstrukcija pre 5 meseci !!!), Rudnik -Ljig nema vozila zbog novog autoputa Lazarevac-Arandjelovac rekkonstruisano pre 2 godine !!!. 

Javite se za kafu u Mladenovcu 063266282 pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XL 650
On 9/15/2017 at 8:16 PM, Totomoto said:

Pišite gde se vozikate oko Beograda? Popodne posle posla ili vikendom, vožnja od 2-3 sata?

 

Počelo je da mi ponestaje ideja za samostalne vožnje. Volim da krivinarim, dakle vojvođanska ravnica mi i nije nešto preterano interesantna.

 

Danas sam odvozao lep krug avalskim putem preko Ralje, Mladenovca do Topole, pa na Rudnik i onda Ibarskom kući. Put do Ralje verovatno već svi poznaju, posle preko Mladenovca do Topole asfalt je kako gde. Ali me je oduševila sekcija od Topole do Rudnika koja je sada potpuno presvučena novim asfaltom. Od Rudnika do Ljiga standardno uživanje, lepe duge krivine, odličan asfalt. Posle do Beograda je bio smor... ogromna gužva ali valjda mi se danas tako zalomilo.

 

 

Можда можеш мало да промениш почетак туре па да кренеш Ибарском до Шарића тј. до скретања за Рипањ па тим путем рецимо километар ипо и онда скренеш десно и  спустиш се до Средњег краја, које је испред Барајева и бациш поглед на језеро Дубоки поток. Кад уђеш у Барајево и стигнеш до моста скрени лево и ту имаш неколико опција:

1. Лево ка Равном гају  па после око 3 км скренеш десно преко Погледа на Лисовић, па одатле опет опције лево и десно...

1.1. или ако хоћеш мало оффа идеш до краја Равног гаја па преко Парцанског виса опет према Космају (али ти је добар део пута земљани, ендуром и некако, а после кише скоро никако... :grr:)

2. Десно ка Лисовићу - Погледу, па на следећој раскрсници опет бираш: 2.1. Лево ка Лисовићу, Сувој реци, Губеревцу, Бабама ка Космају  (лепа природа, поток са базеном, пећине, стара рударска окна, али има и срна, бициклиста, одрончића, манијака са голфом 2 и сл... па лаганезе да не би  :moto2:  или 2.2. десно ка Бељини, па преко Арнајева итд, итд ка Космају 2.3. Можеш и ка Бељини па Соколву ка Великим Црљенима и Лазаревцу...

Касније има још опција, Дучина, Раља... тако да бар мали део пута буде другачији...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Hvala druže, s obzirom na broj alternativa koje si naveo izgleda ću tvoju opciju proučavati bar dva meseca :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XL 650

Сморио сам, знам, ал шта ћу, нисам смео да дозволим да ми се неко изгуби, пасивни су то крајеви... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Stvarno ima lijepih mjesta za voznju oko Bg-a ali i za odmor :)

Ja sam ljetos isao dva tri puta u Akva park Vidik u Lazarevcu :) prvo se malo provozam Ibarskom pa onda na bazenu odmaram dusu i tijelo a onda u vecernjim satima kada guzva splasne vratim se na NBG :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ibarska ti je najmanje interesantna za voznju, od Lazarevca udariš na Arandjelovac.....nov krivudav asfalt, svrnes u aqua park, klopas u Divljkakovcu.

Posle možeš kako god, a to da se kod nas ima sta videti.....ima i na pretek, prelepo mesto je Srbija.

Pravilo koje nam je ucrtano..... ima se šta videti, odlicna klopa, dobro vino kao i noćni provod, najlepse žene/devojke imamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 20 minuta, Satelis je napisao:

Ibarska ti je najmanje interesantna za voznju, od Lazarevca udariš na Arandjelovac.....nov krivudav asfalt, svrnes u aqua park, klopas u Divljkakovcu.

Posle možeš kako god, a to da se kod nas ima sta videti.....ima i na pretek, prelepo mesto je Srbija.

Pravilo koje nam je ucrtano..... ima se šta videti, odlicna klopa, dobro vino kao i noćni provod, najlepse žene/devojke imamo.

Bio, probao i vidio :) Ima Srbija dosta toga ali treba i da popravi neke stvari da bi bila pravo bajkersko-motoristircko-putnicko blago :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja