Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: TA650

Evo da zapocnemo niz, ja poslao nalog za uplatu, sutra ce leci na racun! :takoje:

 

Nadam se da ce se mnogi odazvati makar i skromnom uplatom, jer mnogo nas puta malo cini mnogo Stoevu! :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Uplata ide ! A temu cemo odrzavati na vrhu da je svi vide. 

Filipe samo polako i samo napred!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Филипе, свака част на духу и снази. Остани такав за увек, како због себе, тако и због твојих, (верујем да је Мирчету тешко колико и теби, ако не и више, колико год то чудно звучало). Са таквим ставом, ето тебе у седлу ускоро. Велики поздрав и подршка

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Fićo mlad si čovek ali sa takvim pobedničkim mentalitetom da ti je uspeh zagarantovan. I to ne samo kad je oporavak u pitanju, već životni. 

Prošlost ne možeš vratiti, ali si zagledan u budućnost. To je pravi put. Iz svake situacije izvuci najbolje za sebe.

Budi uvek jači nego što si bio prethodnog dana. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

bejah nestrpljiv pre par dana pa ne sacekah dinarski, navatao drugara da uplati na gofundme....nek je sa srecom akcija!

ne moram da ti pricam da se nedas, jer vidim da imas MNOOOOGOOOO jacu volju nego ja za neke druge stvari! samo napred, nema predaje!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: NBG

Ekipo,

 

Evo ja samo da se zahvalim na uplatama kroz GoFundMe portal.

Cela organizacija oko cele ove price sa Filipom iskreno... ide bolje nego sto sam se nadao.

#goFilip

 

Hvala vam svima,

Vladan Todorovic

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

U trenucima kada covek pomisli da je kraj nekada uvidi da je to ustvari pocetak :) ... drzim ti fige za oporavak i super je sto tvoj vedar duh ne jenjava :takoje: ... Pozivam da svako uplati na tvoj namenski racun koliko moze .. i 200 dinara u ovakvim akcijama vredi .. veliki pozdrav za tebe Fićo i sve ljude koji su tu da ti pomognu uz pesmu - 

.. momak iz spota je Kurt Yaeger koji iza sebe ima istu pricu kao ti ;) 

 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, pozdrav :)

 

Pesma u postu iznad mi je jedna od omiljenih, pun pogodak :) Zahvaljujem vam se drugari svima mnogo na podrsci, na svemu. Malo sam odmorio za vikend, nije me bilo, ali nije se mnogo stosta ni desavalo da vas uputim opet. Danas je bio pregled u institutu za rehabilitaciju (Rudo, ali nije to vise Rudo, nadam se da niko nece trebati da uci razliku, kako i zasto). Potvrdilo se ono sto se mislilo - ne moze nista da se radi tamo jos, rana je sveza i dalje i prilicno vlazna, ali napreduje kako treba. Papiroloski je lepo sve zavedeno, malo cemo obratiti paznju na krvnu sliku i to je otprilike to. Dolazak nadad tamo za oko dve nedelje. Kuk cemo uskoro snimati opet da ga proverimo kako zarasta, ali deluje jako dobro u poredjenju na ranije jer sada uz malo vecu muku uspevam da bez bolova podignem levu nogu i cak se okrenem na stomak ili jos i levu stranu, kao i sama pokretljivost leve noge koja je svakim danom sve pokretljivija. Malo nervira kada zabolucka fantomski stopalo, a ceo dan glumi neko ludilo - ziga prst, ziga taban, zulja taban... ali bar ono sto je meni OK - samo je jednom zasvrbelo. Lakse mi je da boli nego da svrbi nesto sto ne postoji :D Malo vezbam neke osnovne stvarcice u krevetu i to lepo ide, macak pomaze u terapiji konacno, legne kod mene i kako krece da se smesti, tako ravno krece na levu nogu, cesto se namestajuci i lezuci na koleno. Zvuci chdno, ali kada je on tu, prestanu u velikoj meri ili u potpunosti fantomski bolovi i gluposti. Kad sve ovo prodje, pada mi na pamet da otvorim maciju banju gde ce glavni metod lecenja biti macke koje spavaju po pacijentima :)

 

Lepog raspolozenja, sa osmehom na licu i glavom gore, pogledom napred - pozdravlja vas,

 

Fića :)

P71008-094907.jpg

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Mačke predu idealnom frekvencijom za lečenje kostiju i tkiva - same sebe leče, a ja se malo od toga grebem :) Jeste naučno potvrđeno, ali još uvek ne znaju kako, zašto baš i tome slično :) Meni je lepo :)

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Filipe, znam da ti je gnjavaza, ali ne bi bilo lose da nas obavestis povremeno kakvo je stanje na dinarskom racunu. Ako treba da jos malo poguramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Zvuk tišine, muk u sobi.

Dani gaze, šta li to bi?

Nema njega, predugo je!

Tužno,pusto, sve to mi je.

 

Četiri točka,po kući se šunja.

Čudna brada,poput žbunja !

Lice krivo, sve se mršti..

Pod točkovima parket pršti!

 

Lik mi poznat,jeli on ?

Hranu nudi,vidi to!

Nogu skriva, bolno gleda.

Ipak mazi kada predem.

 

Miris poznat u daljini.

Nesto žuto nalik slini.

Pominje se neki jod.

Pojma nemam šta je to!

 

Nekad sami , nade tračak.

A šta znam ja ,ja sam mačak?!

Vidim, predem, bude bolje.

Lečimo se snagom volje!

 

Za protezu skupljaju se,

Pare neke, s' raznih strana.

Zube ima, šta li će mu?

I nije mu neka mana.

 

 

Zajedno za Filipa!

 

 

 

  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, dobro vece :)

 

Pesmica iznad me je odusevila :) Iskreno, navratio sam onako u zurbi, u brzini, da neko ne misli da sam zaboravio ili eto, ne svraca mi se, a naravno da vidim ima li sta novo i kako je :) Kuci sam i dalje, dodju pa me bockaju i previjaju, malo me playstation kog je bila prasina obavila vadi pa se igram da prodje vreme, a da ne spavam po ceo dan (filmovi i knjige me uspavaju ovih dana). Uspevam da puzim bebeci na dlanovima i kolenima po krevetu i to je super :D U ponedeljak je kontrola, snimanje kuka, pregled rane, pregled svega i svacega pomalo.

Sto se tice stanja na dinarskom racunu, tu moja majka vodi sve i ujutru ili u ponedeljak cemo imati cifru da javim kako ide, nisam je propitivao, iskren da budem. I to cemo sve lepo i transparentno.

 

Uhvati me san vec malo, kljucam - kuckam jos narednom prilikom kad bude novosti nekih vrednih posebnog pominjanja. Ne pamtim da sam ostao ovako kasno a da sam kuci, obicno sam kuci uhrkan vec oko 20:30 :)

 

Veliki pozdrav svima,

 

Fića Stoev :)

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S
On 10/5/2017 at 1:37 PM, Stoev said:

...

Hteo sam da vam javim jednu stvarčicu koju su mnogi tražili - broj računa, dinarski koji smo konačno osposobili, a da nije moj račun na koji stiže plata već lepo račun za ovu namenu.

 

Banka je Eurobank,

Filip Stoev, Sremskih boraca 73/10, Zemun

250-1250000192000-44

 

Pozdravljam vas puno drugari i hvala vam za sve reči podrške, pomoć i druženje.

 

Fića :)

 

 

Kind reminder  :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, dobar dan :)

 

Na kratko da se javnem - danas je bila kontrola, skinuo sam konce :) Nema vise injekcija da me bodu, ide i to na bolje. Malo je rana inficirana, ali se tretira to lekovima, nije strasno, ide u svakom slucaju na bolje. Dr. Cile (mačak) tretira nogu svojim ležanjem i predenjem svakodnevno pa i on tu malo pomaže, a danas su malo naprašili nekim praškom ranu i u šali kad sam prokomentarisao da zaprašujemo protiv buva, reče doktor da nismo daleko od istine, obzirom da je u pitanju borna kiselina u prahu koja je dobra lrotiv bubica i tako toga. Sad i mačak ima koristi od ležanja na mojoj nogici (tako je sad zovem - desna je noga, a leva je nogica :) ). Uglavnom, ide na dobro, samo eto, malkice je infekcija usporila stvar, ali ništa strašno (nema neprijatnih mirisa i tome sličnog, "rutinska" je infekcija). Jedna zanimljivost je da tokom previjanja (pomognem i ja tu malo) sam uzeo da prebrisem deo koji je inace previjen, ali nije sama rana i provalio sam da je mozak mapirao gde se sada sta nalazi - prevucen je deo koze otpozadi napred, negde oko 5-6cm prednjeg dela potkolenice je koza sa zadnje strane i do skoro je brisanje tog dela stvaralo osecaj brisanja pozadi, iako je napred. E, sada osetim tacno gde je to, a ne gde je bilo :) Mozak je fascinantan :) Mada... Isto tako imam jedno mesto gde ako pipnem, kao da sam se ukljucio u 220v kako poblesavi noga :D Tu je neki zivac koji je uporan i pravi veselje, ali nije bolan na dodir, samo je ovako... Otkaceno :)

 

Da ispunim ovom prilikom i dužnost i da javim da smo na dinarskom računu na cifri od oko 46-47000din - tacne cifre ne mogu da se setim, ali smo bas blizu tu. Naravno, do neba se svima zahvaljujem za to :)

 

Javljam se drugari jos ja, kad bude malo jos nekih novosti, a do tada vas mnogo pozdravljam :)

 

Fića Stoev i Dr. Cile Mrnjavčević

P71017-134507.jpg

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Auuu Fićo, pa ti si Mirčetov "mali"! Nikako kliker da proradi, a čini se da je celu situaciju Mirče podneo gore od tebe i ništa ne priča.

Samo pozitivno, moćan si ti lik :takoje:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja