Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Na linku za gofundme moze se uplatiti i sa internet kartice kao sto kupujemo na aliexpress-u.

Moze i sa obicnog racuna samo sto ce banka po svom kursu izvrsiti transfer u dolare. 

Mradomirova ideja nije losa,nebi skodio i jedan dinarski racun za one koji se ne snalaze sa online placanjima, imamo vise generacija dobrih ljudi na forumu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
On 30.9.2017. at 18:41, Stoev je napisao:

Drugari,

 

Pozdrav svima i da se javim, da ne brinete - po svemu sudeci me pustaju iz urgentnog centra na rehabilitaciju u ponedeljak :) Najverovatnije se prelazi ravno odavde u Rudo. Malo me zeza nova/stara rana koja je otvarana, ali svakim danom je sve brze bolje :) Bas su me obradovale vesti kad je bila vizita i jedva cekam da produzim sa oporavkom na adekvatnijem mestu :)

 

Puno vas pozdravljam sve :)

 

Stoev

Super :jee1: ... eto vidis , rekoh ti da ce vesti o premestaju stici kada se najmanje budes nadao ;) .... Ja zivim i radim na 5 minuta od Ruda tako da u svakom trenutku ako ti sta bude trebalo , slobodno izadji na prozor i vici :oda2: ... veliki pozdrav :jee: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari,

 

Imam dobru i lošu vest... Loša vest je da u Rudu nema mesta... Dobra vest je da... idem kući. Idem u moj krevet, idem kod mog mačka, idem... idem kući... Nisu bile od bola, nije bilo tuge, ali samo što suze nisu od sreće krenule kad su mi rekli.

:)

Moraću na rehabilitaciju, ali bar neću biti zarobljen u bolnici do tad. Pakujem se polako dok ovo pišem i pozdravljam vas puno, javljam se od kuće :)

 

Vaš drugar,

Stoev

  • Podržavam 24

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Suuupeeer !!!

Sjajna vest.

Mnogo mi je drago što ideš kući :jee1:

Ajde pakuj se i briši odatle.

I javi se od kuće da čujemo koliko ti se mačak obradovao a i ti njemu;)

 

Veliki pozdrav !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Stoev,

Jako mi je zao zbog noge, povratka nema ide zivot dalje s nama zajebantima dobrog srca. 

Javljaj kako si.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Kakav je stav? Uplacujemo li na gofund pojedinacno ili cemo istupiti kao bjb (sabrati se i uplatiti jedinstveno kao organizacija) ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Sve vreme pratim temu, a uvek mi knedla u grlu. Ne znam, ne umem dobro da se izjasnim, da dovoljno kvalitetnih reči kažem i da te ohrabrim Filipe. 
Ali vidiš i sam, velika je zajednica, svi smo uz tebe, život ide dalje naravno, samo jako nastavi, glavu gore, kao što vidim da si se i do sada držao! Najgore je prošlo! 

A nama drage kolege ostaje samo da se vidi da li idu pojedinačne uplate, ili da svi uplatimo koliko ko može na račun bjb, a bjb na fondaciju. Kako god da se odluči, samo nek neko kaže da znamo šta nam je činiti. 

Ajde Fićo, brz oporavak! Pozdrav iz Čačka! 
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: ER- 5
Kakav je stav? Uplacujemo li na gofund pojedinacno ili cemo istupiti kao bjb (sabrati se i uplatiti jedinstveno kao organizacija) ?
 
Svaka ko u Njegosa.I mene zanima.

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, dobro vece :)

 

Sredicemo dinarski namenski racun da lepo bude sve po PS-u i kad bude - nekako ce se javiti. Sto se tice mene licno... Od srece ne znam sta bih pre (kolo bas i ne mogu da zaigram, ali 'ajde). Spavam u svom krevetu. Kolega prijatelj BaneVuk je covek pomogao sa kolicima pa se krecem po stanu dok ne dobijem snagu (dva puta sam se onesvestio, kolabirao juce kad sam dosao kuci - posle penjanja uz stepenice pa posle posete toaletu). Polako, ne zurim nigde, oporavljam se i ujutru i uvece me obilaze, dobijam injekciju - antikoagulant i previjanje ujutru. Jao ljudi... Svoj WC, svoj trpezarijski sto... Nesto najlepse. Macak me malo eskivira doduse, ali on je jedam mali, maciji smrad i docice on kad malo dodje sebi, mozda je malo ljut sto sam mu otisao na 22 dana i vratio se smrdeci na hemiju i najvise jod :) Srecan sam ljudi sto sam kuci, odmah me je prosla prehlada koju sam zaradio bio u bolnici.

 

Sto bi rekla Doroti u carobnjaku iz Oza: "There is no place like home"

 

Puno vas pozdravlja Fica :)

  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Sledeći cilj: piće sa nama u lokalnom kafiću! Držimo te za reč, obećao si još u bolnici!!

 

Čekamo podatke za rsd, pa koliko ko može, al' zajedno dovoljno!! Zajednički cilj: da izabereš ono šta misliš da ti najviše odgovara, na način da novac bude što manji faktor u odluci...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, pozdravljam i danas :)

 

Covek je cesto prinudjen da se snalazi pa naravno, tako i ja. Obzirom da sam u uzem drustvu poznat i kao budzitelj i pronalazac, da podelim sa vama moj patent - naime, kada sedim u kolicima, malo ume da bude nezgodno i da se pravi pritisak, da boli kada leva noga visi. Posle mozganja - snasao sam se! Podmetnem lepo cizmu, otkopcanu (nosio sam je mozda 5-10 puta) i naslonim lepo sve ovo previjeno na/u cizmu :) Kao i Kosmodisk - izgleda sasavo, ali radi :D Uzecu samo moje vojne cizme za ovu akciju i bice sve tip-top, one su mekse u tom gornjem delu :) Uglavnom, drzim se, napredujemo jos bolje i u ponedeljak valjda krece obavezna rehabilitacija.

 

Veliki pozdrav :)

P71004-144421.jpg

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
On 10/2/2017 at 11:56 AM, Stoev said:

Drugari,

 

Imam dobru i lošu vest... Loša vest je da u Rudu nema mesta... Dobra vest je da... idem kući. Idem u moj krevet, idem kod mog mačka, idem... idem kući... Nisu bile od bola, nije bilo tuge, ali samo što suze nisu od sreće krenule kad su mi rekli.

:)

Moraću na rehabilitaciju, ali bar neću biti zarobljen u bolnici do tad. Pakujem se polako dok ovo pišem i pozdravljam vas puno, javljam se od kuće :)

 

Vaš drugar,

Stoev

Znam dobro kakav je oseca. Konacno, sad odmori, zelim brz oporavak i uspesnu rehabilitaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Znači rock'n'roll ne prestaje, kako si krenuo bićeš spreman da poletis do Nove Godine, samo lagano, sve to ide redom na svoje mesto, biće tu jos puno sjajnih I bajnih, kao i teških i prokletih trenutaka, ali imas cilj, veliki duh, I ne sumnjam da ce kockice da se slože kao na filmu. Rodbina i stari drugari su ti bliže, imaš I nove prijatelje koji će svak na svoj način siguran sam umeti u da ti pomogne I učini da oporavak prodje lepse, lakše, brže i bolje, stepenik po stepenik, kad se stručnjaci skupe da predlože i pomagalo da bi mogao lakše da odes u 3 lepe kad ti svi dosade i stignes gde pozelis. Samo napred veliki veseljace

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Kać
  • Motocikl: Kawasaki ER-6n 2006g.

Najbitnije da si ti dobrog raspolozenja, mada malo mi rano za rehabilitaciju, koliko znam mora prvo da zarastu rane pa tek onda krece zabava, kod mene je trajalo 6 nedelja da zarastu rane na stopalu, šavovi od operacije su brzo zarasli, budi oprezan kad ustajes iz kolica i kada ides u wc da ne padnes kao ja

 

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Dobar dan, drugari :)

 

Dobar je osećaj kad u WC možeš ponovo potpuno sam :) Neću dalje da opisujem taj meni divan događaj, ostaje vam da mi verujete :) Svaki dan kod kuće je vidljivi napredak na još nekom polju :) Okrenuo sam se u krevetu sam, bez da se pomažem rukama levoj nozi i to je isto bilo sjajno, omogućilo me da se okrenem na bok malo, a da se na probudim skroz u toj operaciji :)

 

Hteo sam da vam javim jednu stvarčicu koju su mnogi tražili - broj računa, dinarski koji smo konačno osposobili, a da nije moj račun na koji stiže plata već lepo račun za ovu namenu.

 

Banka je Eurobank,

Filip Stoev, Sremskih boraca 73/10, Zemun

250-1250000192000-44

 

Pozdravljam vas puno drugari i hvala vam za sve reči podrške, pomoć i druženje.

 

Fića :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja