Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

• U prolazu, 49 postova
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari,

Pozdrav svima i da se javim, da ne brinete - po svemu sudeci me pustaju iz urgentnog centra na rehabilitaciju u ponedeljak :) Najverovatnije se prelazi ravno odavde u Rudo. Malo me zeza nova/stara rana koja je otvarana, ali svakim danom je sve brze bolje :) Bas su me obradovale vesti kad je bila vizita i jedva cekam da produzim sa oporavkom na adekvatnijem mestu :)

Puno vas pozdravljam sve :)

Stoev

• Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 752 postova
  • Motocikl: KLX300, BMW F650

Filipe, znaš kako kažu, kada neko izgubi jedno čulo, drugo se pojača, izoštri. 

Tako i ovaj tvoj fizički nedostatak, već vidim, povećava tvoju duhovnu stranu.

Pošto je već došlo vreme za razmišljanje o protezi, a i da bi pokazali našu solidarnost, zamolio bih te za broj tekućeg računa, dinarskog.

Verujem da je većini "ovdašnjih" tako jednostavnije nego preko gofundme.  

Kolege, sada je vreme da se pokažemo :ljubav:

• Podržavam 6

• I didn't start the fire, 4448 postova
  • Motocikl: TDM 850 4tx crven

Filipe ne znam da li si objavio stranu jos ali mislim da bi trebao. Znam koji je tvoj stav ali ipak mislim da bi trebao :)

Ovo sto mradomir kaze za cula je tacno. Kaze covek koji ima skoro sva cula ostecena. 

Moj veliki hendikep da sam skoro gluv na desno uvo se toliko puta pokazao korisnim da je to prosto zastrasujuce. Jedan primer samo

Drzi se

• Dezurna strina, 2612 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Na linku za gofundme moze se uplatiti i sa internet kartice kao sto kupujemo na aliexpress-u.

Moze i sa obicnog racuna samo sto ce banka po svom kursu izvrsiti transfer u dolare. 

Mradomirova ideja nije losa,nebi skodio i jedan dinarski racun za one koji se ne snalaze sa online placanjima, imamo vise generacija dobrih ljudi na forumu.

• Podržavam 1

• Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 73 postova
  • Motocikl: ... samo u srcu ...
On 30.9.2017. at 18:41, Stoev je napisao:

Drugari,

Pozdrav svima i da se javim, da ne brinete - po svemu sudeci me pustaju iz urgentnog centra na rehabilitaciju u ponedeljak :) Najverovatnije se prelazi ravno odavde u Rudo. Malo me zeza nova/stara rana koja je otvarana, ali svakim danom je sve brze bolje :) Bas su me obradovale vesti kad je bila vizita i jedva cekam da produzim sa oporavkom na adekvatnijem mestu :)

Puno vas pozdravljam sve :)

Stoev

Super :jee1: ... eto vidis , rekoh ti da ce vesti o premestaju stici kada se najmanje budes nadao ;) .... Ja zivim i radim na 5 minuta od Ruda tako da u svakom trenutku ako ti sta bude trebalo , slobodno izadji na prozor i vici :oda2: ... veliki pozdrav :jee: 

• U prolazu, 49 postova

Drugari,

Imam dobru i lošu vest... Loša vest je da u Rudu nema mesta... Dobra vest je da... idem kući. Idem u moj krevet, idem kod mog mačka, idem... idem kući... Nisu bile od bola, nije bilo tuge, ali samo što suze nisu od sreće krenule kad su mi rekli.

:)

Moraću na rehabilitaciju, ali bar neću biti zarobljen u bolnici do tad. Pakujem se polako dok ovo pišem i pozdravljam vas puno, javljam se od kuće :)

Vaš drugar,

Stoev

• Podržavam 24

• Svrati ponekad, 281 postova
  • Motocikl: Stršljen

Suuupeeer !!!

Sjajna vest.

Mnogo mi je drago što ideš kući :jee1:

Ajde pakuj se i briši odatle.

I javi se od kuće da čujemo koliko ti se mačak obradovao a i ti njemu;)

Veliki pozdrav !

• Podržavam 2

• Dezurna strina, 2612 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Kakav je stav? Uplacujemo li na gofund pojedinacno ili cemo istupiti kao bjb (sabrati se i uplatiti jedinstveno kao organizacija) ?

• Online, 293 postova
  • Motocikl: TDM 900

Sve vreme pratim temu, a uvek mi knedla u grlu. Ne znam, ne umem dobro da se izjasnim, da dovoljno kvalitetnih reči kažem i da te ohrabrim Filipe. 
Ali vidiš i sam, velika je zajednica, svi smo uz tebe, život ide dalje naravno, samo jako nastavi, glavu gore, kao što vidim da si se i do sada držao! Najgore je prošlo! 

A nama drage kolege ostaje samo da se vidi da li idu pojedinačne uplate, ili da svi uplatimo koliko ko može na račun bjb, a bjb na fondaciju. Kako god da se odluči, samo nek neko kaže da znamo šta nam je činiti. 

Ajde Fićo, brz oporavak! Pozdrav iz Čačka! 

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: ER- 5
Kakav je stav? Uplacujemo li na gofund pojedinacno ili cemo istupiti kao bjb (sabrati se i uplatiti jedinstveno kao organizacija) ?

Svaka ko u Njegosa.I mene zanima.

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

• U prolazu, 49 postova

Drugari, dobro vece :)

Sredicemo dinarski namenski racun da lepo bude sve po PS-u i kad bude - nekako ce se javiti. Sto se tice mene licno... Od srece ne znam sta bih pre (kolo bas i ne mogu da zaigram, ali 'ajde). Spavam u svom krevetu. Kolega prijatelj BaneVuk je covek pomogao sa kolicima pa se krecem po stanu dok ne dobijem snagu (dva puta sam se onesvestio, kolabirao juce kad sam dosao kuci - posle penjanja uz stepenice pa posle posete toaletu). Polako, ne zurim nigde, oporavljam se i ujutru i uvece me obilaze, dobijam injekciju - antikoagulant i previjanje ujutru. Jao ljudi... Svoj WC, svoj trpezarijski sto... Nesto najlepse. Macak me malo eskivira doduse, ali on je jedam mali, maciji smrad i docice on kad malo dodje sebi, mozda je malo ljut sto sam mu otisao na 22 dana i vratio se smrdeci na hemiju i najvise jod :) Srecan sam ljudi sto sam kuci, odmah me je prosla prehlada koju sam zaradio bio u bolnici.

Sto bi rekla Doroti u carobnjaku iz Oza: "There is no place like home"

Puno vas pozdravlja Fica :)

• Podržavam 25

• REWadventure.com, 6029 postova

Sledeći cilj: piće sa nama u lokalnom kafiću! Držimo te za reč, obećao si još u bolnici!!

Čekamo podatke za rsd, pa koliko ko može, al' zajedno dovoljno!! Zajednički cilj: da izabereš ono šta misliš da ti najviše odgovara, na način da novac bude što manji faktor u odluci...

• Podržavam 3

• U prolazu, 49 postova

Drugari, pozdravljam i danas :)

Covek je cesto prinudjen da se snalazi pa naravno, tako i ja. Obzirom da sam u uzem drustvu poznat i kao budzitelj i pronalazac, da podelim sa vama moj patent - naime, kada sedim u kolicima, malo ume da bude nezgodno i da se pravi pritisak, da boli kada leva noga visi. Posle mozganja - snasao sam se! Podmetnem lepo cizmu, otkopcanu (nosio sam je mozda 5-10 puta) i naslonim lepo sve ovo previjeno na/u cizmu :) Kao i Kosmodisk - izgleda sasavo, ali radi :D Uzecu samo moje vojne cizme za ovu akciju i bice sve tip-top, one su mekse u tom gornjem delu :) Uglavnom, drzim se, napredujemo jos bolje i u ponedeljak valjda krece obavezna rehabilitacija.

Veliki pozdrav :)

P71004-144421.jpg

• Podržavam 9

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja