Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Nis,Kraljevo
  • Motocikl: .

Bravo care svaka cast.Samo nikad necu shvatiti kako ljudi mogu da zivi sa sobom kao vozac kombjja!Udaris coveka ni krivog ni duznog i jos hoces da svalis krivicu na njega!
Pozdrav i puno srece :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YZF600R Thundercat

Fića je čudo jedno od čoveka. Čitam i divim se. Divim se snazi tvojoj, volji, istrajnosti, optimizmu, ljudskosti. Ma svaka ti čast i svako dobro ti želim od srca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Evo jedne slikice sa jučerašnjeg druženja.

Prolazi leto ,društvance se skupilo da se malo vidimo, ispričamo ko je šta radio u međuvremenu.

I nasmejemo naravno.  Gde druženje da prođe bez šale i smeha, a nije izostala ni dobra klopica :)

 

1284656728_Fiaimi.thumb.jpg.a458725b5d46a9af0cef3f5532a22af4.jpg

 

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Dragi prijatelji, drugovi, prijateljice, drugarice, kolege i koleginice... moji prijatelji,

 

Nema me, malo je haotično bilo jureći sudske gluposti, pravne gluposti, lečenje, posao sad... ali tu sam! Iskreno, malo sam sačekao da se javim baš danas jer... Na današnji dan, pre godinu dana mi se desilo ono što nisam očekivao, ali desilo se. Moj život se promenio. Prošla je teška godina, ali ne žalim se. Ide. Radim, hodam, pokušavam da potrčim pomalo - pa, ide nekako i to. Nekad malo zaboli na trenutak, ali kako dođe - tako ode. Živi čovek, ide dalje. Ej, nije kraj sveta, a ovo... stvarno sve se može kad se hoće, a samo treba imati volje! Bukvalno samo toga treba :) Noge nema, ali ja putujem, vozim, šetam - bre, nisam dao da me ovo promeni na gore. Jeste možda nekom čudno i nadam se da nikom ovo neće trebati da čita u mojoj situaciji, ali - došlo je bilo teško, ali se sve to preguralo. Ono "ne može kiša večito da pada" ne zvuči nešto ohrabrujuće, "sve se može kad se hoće" malo deluje mlako, ali eto, u praksi se pokazalo da uz dobru volju ovako nešto čovek može da pregura i vrati se normalnim aktivnostima. Evo, ja probao - može! Ako je već bilo loše, nema gore od toga da sebe guram dole. Samo sebi štetu praviti u takvoj situaciju produžava neizbežno, a to je oporavak!

 

Želim svima od sveg srca da se zahvalim. SVIMA. Svi što ste ovo čitali i čitate, svi koji ste me bodrili i pomogli, svi koji ste dolazili i dolazite na povremene kafice i vožnjice sa mnom, koji ste me posetili u bolnici, kući, koji ste slali poruke na forumu, telefonom, svi koji ste od sebe odvajali da pomognete svom kolegi koga niste videli... Ovo je jedna divna zajednica dobrih, ranjivih ljudi.

 

Posetio sam moje sudbonosno mesto na onom tačnom mestu gde sam krvario i čekao spas ili kraj sam napravio par slika potpuno drugačijih od onih od pre godinu dana. Eto ih tu, u prilogu. Isto vreme, isti dan... nije baš isti sat (radim, nema zezanja) i ista godina, ali opet - nazad ne mogu da idem, a i ne bih išao pored svega.

 

Sa radošću iščekujem zajedničke vožnje - za sad na četiri, jednog dana možda i na dva točka.

 

Od srca hvala i veliki pozdrav od vašeg Fiće.

Želim vam puno lepih trenutaka, sreće i pameti na putu ;)

 

P.S. Ako neko ima BJB nalepnicu, voleo bih da se obeležim da me prepoznate u saobraćaju :)

BJB (1).jpg

BJB (2).jpg

BJB (3).jpg

BJB (4).jpg

BJB (5).jpg

  • Sviđa mi se 29
  • Hvala 7
  • Haha 2
  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Nema povlačenja, nema predaje, svaka čast veseli decace, divim ti se u svakom pogledu i samo napred u nove avanture i dogodovstine, živi svoj san

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Fićo. takav duh i optimizam retko se sreću.

Želim ti sve najbolje, uzmi od života sve što možeš.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Fico legendo, tako razmisljaju samo veliki ljudi. Svaka cast, telo se menja,vremenom svi ostajemo bez necega ali duh je taj koji drzi sve na okupu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova

Citam ove postove i najezih se. Pridruzujem se cestitkama i lepim zeljama kolegama sa foruma, gledaj samo napred, daleko napred. Sta je bilo, bilo je, ne moze se promeniti. Nesreca moze da promeni coveka, nekoga na gore, nekoga na bolje. Dobro je sto sve gledas pozitivno i sve lakse podnosis na taj nacin.
Citam i ovo da bi se vozio na motoru, sa drustvom. Jeste strepnja tvojih roditelja i prijatelja, razumem to, ali ako je zelja toliko jaka, mozda mozes i neki automatik da probas. Za pocetak skutercic, za dalje razmisli.
U svakom slucaju puno srece i zdravlja ti zelim i sto brzi oporavak, pisi povremeno sta se desava, jer si nekim ljudima uzor i motivacija. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Udjem posle vise od godine na forum i naidjem na ovo. U pocetku citanja bogme nije ni meni bilo svejedno da li cu se vracati na dva tocka. Ali bogme kolega, svaka vam cast, stvarno ste pokazali kakva ste osoba, kao sto je i ova lepa zajednica pokazala kakva je.

Nazalost proslost ne mozemo menjati ali se mozemo potruditi gledati vedro ka buducnosti, kao sto ste vi i ucinili, izdominirali ste gde bi vecina nas izgubila svaku nadu. Ja se nadam da ce sve zavrsiti kako treba, i zdravstveno i pravno i da cete se jednog dana vratiti na dva tocka (razumem i strah porodice i sve, i tu ste u pravu da ne treba previse forsirati naglo).

Jos jednom, svaka vam cast kako ste progurali ovu situaciju. Sve najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Kakav duh. Svaka cast, vjerovatno nalete i krize al mislim da za tebe samo dobri dani dolaze. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV

Procitao ovo sve sta ti se izdesavalo a suze same idu,svaka cast legendo,  sve najbolje od zivota uzmi pa se vidimo nekom prilikom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Svaka cast dobri covece, divim se tvom duhu i istrajnosti sa osmehom... :)

Živeli..!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Republika Srpska
  • Motocikl: Honda CBR 600 F2

Procitah konacno temu od pocetka do kraja...

Druze, ne znam sta da ti kazem. Svaka ti cast na tome kako si sve to izdrzao. Vedrog duha, pun optimizma. Jednostavno, nemam rijeci.

 

Ovo neka sluzi svima nama kao podsjetnik sta moze da se dogodi.

Pisao sam vec u crnoj hronici, gdje sam pisao o pogibiji dvojice motorista iz mog grada, u istom danu.

Ja sam dosao kuci sa godisnjeg odmora i jos nisam sjeo na motor. Nije mi nekako svejedno... Jbg.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Fićo, ti si inspiracija. Živiš pun život, na onaj najbolji način.

 

Ne daj se krizama, teraj svoju priču, voli, živi!

 

I jebeš motore, vrati se ili ne, kako ti se ćefne, ti si gospodanr svog života, znaćeš šta treba. Mi te volimo i navijamo za tebe, gde god da smo, šta god da si... Care!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja