Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Druženje je bilo ekstraaa !!!

Fićo hvala !

Toliko pozitivne energije imaš da si nas sve zarazio.

Bilo je toliko lepo da nam je vreme proletelo.

Nadam se da ćemo uskoro ponoviti.

Slika nema baš mnogo, bili smo zauzeti pričom i smehom :)

Obećavam, sledeći put će biti više.

Ni onu lepu macu što se onoliko  mazila sa mnom i sedela mi u krilu nisam slikala...

 

Evo jedne sličice veselog društa :)

 

P_20171119_125509_p.thumb.jpg.142b96fcbe6a3da8ea2c87238b8d97e9.jpg

 

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Bilo je drugari sjajno :)

 

Lepa vest - nema vise previjanja po previjalistima, 99% je gotovo. Kuci sam jos ove nedelje i definitivno idem od ponedeljka da ucim da hodam, da se radi proteza polako :) Zamenio sam inace moju Fiat Bravu Citroencicem C2 automatik pa mogu da se krecem samostalno u velikoj meri - konacno ne moram da cimam nikoga da me vodi negde, mogu da izadjem iz kuce sam lepo :)

 

A... ima i ne bas lepa vest... danas idem po dorucak (u McDrive sam svratio na Bezanijskoj kosi) i kako sam isao da se parkiram... preseo mi je dorucak. Ali ajde... idemo dalje. Suzdrzao sam se da nista ne kazem niti uradim...

 

Puno sve pozdravljam...

 

P.S. vozac nije taj, ali kombi jeste. Ni far nisu popravili.

20171120_085918.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Prvo je bitno, drugo i nije.

 

To ti, inače, svemir poručuje da prorediš posete Meku :P, jesi mlad i (još uvek) možeš bez velikih posledica i šrafove da jedeš, ali ima od onog pomfrita da porasteš u širinu brzo!

 

Inače, oduševio si me, puno sam naučio od tebe.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650

Sjajna ekipa... Uživao sam (iako sam morao ranije da zbrišem). Dugo nisam video niti čuo toliko smeha i pozitivnog stava (da ne pričam o putopisima uživo, od Irana do Albanije, na čemu vam i čestitam i pomalo zavidim). Hvala svima, vidimo se nekom drugom prilikom :).

 

Filipe, ostani tako pozitivan i veseo :)

 

Pozdrav svima.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari,

 

Ovom prilikom javljam da je rana 99,99% zatvorena i da ujutru, u ponedeljak idem na pregled i nadam se početak rehabilitacije i izradu proteze. Napredovao sam do te mere da sam kući počeo i sam da se previjam tako da je ovo već logičan korak napred.

 

Pozivam na druženje na istom mestu na Bežaniji u nedelju, 3.12.2017. - ako neko ima drugačiji predlog i ideju - otvoren sam za predloge. Taman bi malo i uživo izvestio kakava je situacija tamo i kako to sve ide, a naravno, obavestiću s vremena na vreme i ovde - konačno će biti promena bitnijih. Tokom nedelje ću biti u institutu za rehabilitaciju (koji je poznatiji kao "Rudo" iako je "Rudo" privatizovana firma koja je valjda u sklopu tog kompleksa), a vikendom sam slobodaaaaaan. U svakom slučaju, pozdravljam, biće mene ovde još pa se viđamo ko stigne u nedelju u podne na kafi :)

 

Veeeeeeliki pozdrav,

 

Fića

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Izveštaj za danasnji dan:

 

Objekat se nekako drzi, dobro je kako moze da bude - star je ali dobar, iako na prvi pogled ne deluje mozda tako. Osoblje je stvarno odlicno, klopu ljudi hvale a ja za sada kazem da je "suljpa" sasvim OK. Ne znam da li su mi kriterijumi opali ili sta, ali za sada sve deluje korektno i obecavajuce. Napravio sam obilazak objekta, pricao sa psihijatrima i raznim doktorima, pregledali nogu i tu malo ima svacega, treba da se previja i sredjuje da bi se dobio bolji oblik, ali nije neresivo. Bitno da je sada to lepo zdravo i ostaje jos malo :) Pomalo mi je smesno izgledalo u sali za vezbanje kako stoji nekoliko desetina nogu u vitrinama sa sve cipelama obuvenim :D

 

Veliki pozdrav,

 

Fića

20171127_123457.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Samo polako Filipe! Prethodno vidjanje sam propustio zbog obaveza,sledece je ubaceno u raspored,nadam se da nece biti nepredvidjenih okolnosti i da cemo posedeti malo uz caj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Svaka čast hrabri veseljace
Kad ti stigne nova noga, pazi samo da ti je neko ne ukrade, odavno me nista ne iznenađuje, sem mozda retkih smekera i pozitivaca, u koje I tebe ubrajam, mislim da se gledamo za vikend

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

SUN

DEC 3

 /0°C
Ice, then rain

 

Možda ;) . Ovi na Yamahama su najveći budalaši, uvek bili  :jee:. Looking forward, što bi rekli gnusni Briti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Društvo,

 

Potvrđujem samo čaj/kafu/sok/pivo/čvarke (ko donese) i napominjem...

 

Sutra se trči neki polumaraton (ima nas raznih, po ovom vremenu). Da su ga malo pomerili za koji dan, mogli su da ukombinuju da bude beogradski trijatlon, sa sve plivanjem za Bogojavljanje. Ruta je ovde:

 

http://bgdmarathon.org/informacije-polumaraton.aspx

 

Haos kreće od oko 11h. Ako neko dolazi recimo ranije da proba da pobegne od ovoga, neka javi ovde pa ću se i ja malo ranije pojaviti tamo.

 

Veliki pozdrav i vidimo se sutra :)

Screenshot_20171202-220028.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Evo ovako...

 

Dolazi se kroz ulicu Vajara Živojina Lukića, prolazi se pored broja 58 (ulica iz više delova). Ko nije bio tamo (bilo je takvih), možda ne zna odmah zašto tamo - u dogovoreno vreme je tamo zgodan parking ako se izuzme truckanje poslednjih 50-tak metara, ima mesta, može se doći iz više pravaca, pogled je odatle na ceo grad, cene su kafanske (ne u večernjoj tarifi) :) .

 

GPS koordinate: 44.820414, 20.393724

Google maps: 

 

 

 

2017-12-03.png

2017-12-03 (1).png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Žao mi je što ne postizavam da uklopim vreme ovog vikenda. Veliki pozdrav, gledamo se nekom narednom prilikom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja