Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Ja pomogao koliko sam mogao u ovom trenutku preko gofundme. Podelio sam i na Fejsu, imam tamo dosta prijatelja bajkera.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Ja sam bio u nekoj guzvi zbog posla pa sam se tek danas prikljucio akciji.

 

Kako se osecas Filipe, sta ima novo? Javljaj kako napreduje akcija, ako uztreba obrnucemo jos koji krug. 
Da se oporavis pa da odemo na neko pice preko zime, a na prolece nazad u sedlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drustvo, pozdrav :)

 

Malo me nije bilo, ali dobro je sve :)

Skinuti su konci, resena je infekcija koja se bila pojavila, kuci sam jos malo pa idem na rehabilitaciju sledeceg ponedeljka, 6.11. Sam se kuci previjam, juce sam se prvi put tusirao od 9.9. i to je divno :) Proteza se pregovara jos ali je prakticno resena i nadjen je model koji omogucava u velikoj meri normalno funkcionisanje i izuzetno je dugotrajan. Cena je malkice jaca, malo ispod 500.000, ali se skuplja sa svih strana i trebalo bi da bude lepo OK to kad legne ovo i ono osiguranje, gofundme i sta smo skupljali. Trenutno na dinarskom racunu ima nesto preko 50.000 i opet, veliko hvala :) Jedna stvarcica koju cu razraditi detaljnije, kad i budem licno video, bice moj F650GS na prodaju jer ce mi trebati i auto malo prilagodjen mojim potrebama koji ce manje zamarati u voznji (a vozim dosta) jer moja draga Fiat Brava i nije bas zgodna u mom stanju kao neki automatik. BMW pali, ali je hladnjak razbijen, retrovizor, plastika "rezervoara" i sipka upravljaca je iskrivljena u padu - ostatak motora je kozmetika neka po pitanju ostecenja jer je sav udarac pretrpela moja noga. Motor je prolaznik ugasio par sekundi posle pada. Ta masina je bila drugi najskuplji F650GS u oglasima u julu (3200€), a sad bi bila oko 1500, registrovana. Na dva tocka jednostavno bar za sad ne mogu jer moji su jako tesko podneli sve ovo, ali sam ja drzao familiju na okupu i koliko-toliko mirnu moji vedrim duhom i stavom. Nadam se da niko nece docu u priliku da roditelje i svoje najblize tesi i sali se na racun noge koje nema, ali necemo bas o tome ovom prilikom. Ma, ja sam dobro, ide OK i bice OK.

 

Pozdravljam puno sve pa se cujemo jos :)

 

Fica :)

 

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Fico legendo, optimizam, radost, veselje, dobre vibracije... zaslužio si da živiš 1000 godina i ne sumnjam da ćeš tek uživati i radovati se u svim pravcima I na milion načina

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Drugari, ajde da okrenemo jos jednu turu za Filipa, daleko smo od 500.000 din.

Samo da podsetim da se Bojanu za polovan motor skupilo oko 900 eura.

Pitanje za upravu i za sve vas, da li otvoriti novu temu u "inicijative"?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Uzeh da pogledam pred spavanjac jos jednom temu - samo drugari da napomenem - znaci, socijalno daje deo, gofundme deo od oko $1900, imamo ovaj dinarski racun, skupljam ja novce jos, a pomocice i firma. Nije da ne treba, ali ni ne javljam se da mislite da treba ili da trazim, tako da bez pritiska tu. Osecam se duznim da bar to kazem, da budemo na cisto i posteno. Znaci, snalazimo se i situacija je i sada obecavajuca. Ako neko hoce i poznavalac je mehanike i uopste motocikala (majstor fazon), moze da se javi da vidimo bar da se vidimo i baci pogled, da svoje misljenje o mojoj masini da vidimo da ako ima nade za nju da je neko lepo sredi i udomi. Teska srca, ali tako moram. Zao mi je da samo stoji u garazi kod drugara, a mislim da je daleko od otpada. U julu sam u Radulovicu dao za servis oko 50.000 i registrovan je do sredine jula 2018 sa zelenim kartonom, iridijumskim svecicama, cak sam imao AMSS clanstvo (ali to je na mene vezano). Kuci sam jos ove nadolazece nedelje, ali tk nije hitno.

 

Laku noc zelim i jos malo bar toplih i suvih dana pogodnih za voznju :)

 

Fića :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Filipe, samo opusteno. To sto doniramo za protezu resava i nase neke stvari u glavi. Ja sam recimo potaknut ovom tvojom pricom uplatio zivotno osiguranje. Da moji budu obezbedjeni za nedajboze.

Ti nasu pricu oko donacije ignorisi, a povremeno ako pitamo za stanje oko finansija odgovori.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Kako si druze,kako napreduje noga,a kako sredstva(ja isao preko gofund ali nikakvu potvrdu nisam dobio,valjda ce stici)nema te dugo da se javis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, nema me neko vreme - malo je usporilo sve. Trebalo je da bude rehabilitacija sad od ponedeljka, ali zbog povratka infekcije rane (Staphylococcus Aureus - MRSA) - jos sam kuci i kljukam se Hemomicinom. Idem na previjanje u moj dom zdravlja svaki drugi dan i stvarno su lepo posveceni mom lecenju - svaka pohvala za dom zdravlja "Silerova". Danas sam na stakama sam samcijat otisao do frizera :) To je napredak o-ho-ho! Raspao sam se prelazeci tih 150 metara i vratili su me kolima kuci :D Jedva cekam ovu rehabilitaciju da sto pre pocnem da hodam. Dosadno bre postalo mnoooogo. Otprilike je to to...

 

Piki - stiglo je na gofundme - ja vidim kao i svi drugi, pokrenuli su kolege iz firme to za mene.

 

Samo cekam da zavrsimo sa ovim... nikad me nije mesto drzalo i mislim da ni kao maleni klinac nisam ovoliko bio kuci. Jos malo :)

 

Veliki pozdrav, potrudicu se malcice cesce da javim kako je.

 

Fića

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Kažeš 150m, to uopšte nije malo... oficijelno proglasimo, dakle, da je avatar zreo za zamenu, tj. zaslužio je štake! Onda mu sledi fensi proteza (kada akcija uspe i obaviš nabavku), pa kada se završi i trening novo krzno preko iste!

 

I pusti motor, za razliku od mnogih, ja ću ti reći da ne moraš nikada ponovo da se popneš na neki... život je toliko širok da ima hiljade drugih lepih stvari, ali šta da ti pričam, sve ti to već znaš! Drži se. Mi ostajemo saveznici, da ti duvamo lepe želje u jedra!

 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari...

 

Obzirom da sam bolje i da sam jos uvek na kucnom lecenju - palo mi je na pamet da se recimo nadjemo na kafi ili sta vec sledece nedelje u nedelju na primer. Ko zna kakvo ce vreme da bude, ali recimo se nadjemo na Bezaniji, oni kafici gde imamo pogled na ceo grad. Tamo ume da bude mesta ako ne izvoljevamo za mesto. Ima tri lokala i lokal "Terasa" najvise obecava da ima mesta tamo. Recimo kasnije pre podne, pre rucka na primer - nije guzva, ima mesta, ima parking mesta u to vreme. Sta mislite? Kad me drugari vode u setnju po kaficima, da se vidim sa ekipom sa foruma :)

 

Tu sam za predloge i puno pozdravljam,

 

Fića

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Super Fićo,

samo reci gde i kada, dolazimo.

Mnogo mi je drago da si dobro i da već izlaziš pomalo :)

Radujem se ovom zajedničkom okupljanju i druženju.

Vidimo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Hello!

 

Evo ovako - hajmo onda u nedelju, 19.11. da se nađemo na Bežaniji, kafe "Terasa" (pored je ZigZag i Java bar). Recimo, oko podne da se nađemo tamo pa ko može - može. Nadam se da će biti vreme da može i na dva točka da se svrati lepo. Ja sam inače sve bolje, rana pri samom kraju sa zarastanjem :) Previjanje i danas prošlo super kao i inače.

 

Pozdravljam puno pa se vidimo :)

 

Fića

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja