Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari... Zavrsena operacija, brzo i efikasno. Jos sam malo pod anestezijom osamucen, grlo boli od intubacije, samom sebi sam tezak kao da imam 400 kila, ali... Tu je osmeh. Presli smo nadam se zadnji najveci korak u oporavku, ostalo ide polako ali sugurno ka napred.

 

Pozdrsvljam vas puno, idem malo jos da spavam.

 

Filip, Fića Stoev

P70927-094834.jpg

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KtM 640

Ohooo pa I bradu si spickaoo ajde majstore drzz se I sto pre da izadjes pa kuci laganica punoo pozdrava za tebe I sve ove dobre ljude.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ćao Filipe!
Super da je sve završeno bez problema i komplikacija (i što nije bila lokalna anestezija). :)
Nadam se da će sada, kada su završili sa intervencijama, napokon da te prebace na normalno odeljenje.

 

P.S. Ana i ja smo u Višegradskoj, klinički nam je bukvalno na pet minuta. Ako nešto zatreba, samo javi i tu smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

I sta kazes,radili nesto oko kostiju 

images.jpg

Hmm,sumnjivo mi je tu nesto?! ;)

Samo hrabro,sad su momenti kad se poznaju junaci! Mi verujemo u tebe!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Silo nebeska, Munjo vatrena, žariš i palis iz sve snage I uprkos svim nedaćama ne skidas harizmaticni osmeh sa lica, uz tebe čovek svasta lepog može da nauči, udri Fico I sa pilot hodalice eto tebe ubrzo svuda I svakuda, tebi ni nebo nije granica, uzivaj u tom svom mikrokosmosu ljubavi vere i nade a kad izadjes odande idemo jovo nanovo uzivanje u svim disciplinama na sve načine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Pozdrav druze, nadam se da ces sto pre izaci , pa mozda i da se organizuje jedna grupna poseta.

Preziveo sam bolnicki boravak i operacije, 3 boravka za mesec i po dana, delimicno samo znam kako se osecas. Drzi se. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Читам ову тему испочетка,сваки пут кад хоћу нешто да напишем нека кнедла у грлу и одустанем.

Желим ти што бржи опоравак,видим да си ти предобар човек,после свега си остао прибран и ненормално јак тако да те ситуације са нашом медицином немој да те нервирају. 

Све ће бити у реду,само остани јак какав си и до сад био. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Fićo, dobro jutro!

 

Napolju se rađa Sunce, anestezija popušta, možda nešto drugo malo steže ali proći će i umeš ti sa tim, osmeh na lice, nadu u srce, uz sebe imaš toliko dobre energije da svemir mora da popusti... kreće na bolje!!

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Dobar dan, dobri ljudi :)

Da vam se javim i danas, malo vise spavam i odmaram jer od operaciju juce malcice boli ovo sve, ali se drzim. Fantomskih bolova i osecaja u stopalu ima malo vise nego inace i to malo ide na nerve, malo zateze, pecne, osecaj kao grc, ali nije toliko strasno. Jedini pravi bol je bol same kosti koja je malo bila skracena i to ce nadam se da prodje brzo. Bitno da sad ide na bolje. Odlicna vest u medjuvremenu - ocekuje se da ovde ostanem jos oko 4-5 dana pa me prebacuju dalje na rehabilitaciju i pripremu za protezu :) Kuckao bih vam jos malo, ali malo pokusavam da zaspim, odspavam da sve ovo malo brze prodje.

 

Budite mi svi vi dobro, drzite se i veliki pozdrav vam saljem :)

 

Stoev

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari, pozdrav.

 

Sef sa posla je trazio kontakt sa forumom jer firma organizuje nesto, neku pomoc za mene. Covek je zamolio da mu se ljudi sa foruma jave da se proba neka zajednicka organizacija i naravno, najbolje bi bilo par pojedinaca voljnih da uzmu deo organizacije. Ja ne znam toliko ceo forum, ali sam posao aktivnijim clanovima iz ovog threada njegov broj telefona pa da se javite coveku ako je to OK. Znaci,moja firma je zainteresovana da se zajedno nesto organizuje i najbolje je kontaktirati coveka na Viber, do oko 22h. Ne bih da saljem broj na thread za sada jer je broj ipak i privatni broj coveka. On isto prati thread kako vidim pa se nasla ideja u firmi.

 

Veliki pozdrav

 

Filip, Fića Stoev

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Kolega, hint: bolnicka hrana ima drugu dimenziju ako ti neko donese - SO :) Ne znam dal je smes al ono...ako si se smorio - posoli to malo (ukoliko vec nisi).... :)

Srecno sa oporavkom pa da te opet vidimo na putu ili na nekom IT meetup-u :) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: NBG

Pozdrav svima,

 

Zelim samo da kazem da imate jednu divnu zajednicu ovde i da je super videti takve stvari.

Ja sam Filipov prijatelj i kolega, ne vozim motore niti ih preterano volim (ne zamerite mi), i ovde sam samo iz jednog razloga, a to je Filip.

 

Ne znam da li je dozvoljeno postovati linkove, izvinjavam se ukoliko nije - u svakom slucaju:

https://www.gofundme.com/filip-stoevs-prosthetic

 

Ukoliko neko zeli, moze da donira, share ne kosta nista ali je zlata vredan.

 

Mislim da je Filip podelio moj kontakt, ukoliko zelite da se vise informisete o svim akcijama koje su trenutno aktivne da bi se Filipu obezbedila najbolja moguca protetika, slobodno me kontaktirajte.

 

Hvala

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Drugari,

 

Pozdrav svima i da se javim, da ne brinete - po svemu sudeci me pustaju iz urgentnog centra na rehabilitaciju u ponedeljak :) Najverovatnije se prelazi ravno odavde u Rudo. Malo me zeza nova/stara rana koja je otvarana, ali svakim danom je sve brze bolje :) Bas su me obradovale vesti kad je bila vizita i jedva cekam da produzim sa oporavkom na adekvatnijem mestu :)

 

Puno vas pozdravljam sve :)

 

Stoev

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Sa dobrom protezom od 4500€ moci ces da promenis avatar. Skupice se lova, ne brini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Filipe, znaš kako kažu, kada neko izgubi jedno čulo, drugo se pojača, izoštri. 

Tako i ovaj tvoj fizički nedostatak, već vidim, povećava tvoju duhovnu stranu.

 

Pošto je već došlo vreme za razmišljanje o protezi, a i da bi pokazali našu solidarnost, zamolio bih te za broj tekućeg računa, dinarskog.

Verujem da je većini "ovdašnjih" tako jednostavnije nego preko gofundme.  

 

Kolege, sada je vreme da se pokažemo :ljubav:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja