Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

Sekunde koje promene život u potpunosti, ali ne moj se predati ovo je samo nova faza u kojoj ćeš izaći kao pobednik!!!

P.S. Sledeću moto sezonu moraš da dominiraš na asfaltu :)
....i samo napred, bez osvrtanja na to šta je moglo da sam itd.
Avatar ti je cool

Pozz!!! :)




Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Pozdrav društvo... Evo skoro je sedam sati, i dalje me nisu prebacili dalje. Nije me smorilo ništa do sada, osim ovoga, donekle. Pa majku mu, ovde bukvalno gubim vreme. Sediš i zbog prezauzetosti osoblja gusku gledaš kad ćeš da puniš, infuziju najbolje da naučiš (kao ja) sam da kačiš i raskačinješ. Komplet su me pripremili za prelazak, ali ništa se ceo dan nije desilo. Pokušavam da dođem do informacije ima li nekih novosti, bar da znam na čemu sam jer sam cele nedelje na iglama i čekam taj prelazak - nemam nikakav konkretan odgovor. Držim se, napredujem, ali ono... Nadam se da će me ipak prebaciti (a u ovom trenutku čujem u daljini nekog od posetilaca kako je PAO SISTEM bio... Ne znam. Malo ću da se razmrdam i dremnem pa se nadam da će me neko probuditi da me prebace tamo. Opet - drzim se, ali majku mu... moze li nekad da nas obraduje zdravstvo, nesto da bude azurno u drzavi, singronizovano i organizovano osim kriminala? Ako bude nekih promena veceras, javljam odmah. Sa osmehom uprkos svemu, pozdravlja vas puno sve Stoev :)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1574 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Verovatno je sledeće; jedna kola za ceo urgentni; ta trče u Zemun po krv; prebacuju ljude iz jedne na drugu kliniku; obavljaju i druge poslove - a nekada se i pokvare. Vidi, što si duže tu, to si kraće tamo :)

Noć je najgora; ali uvek stiže jutro posle nje i to je novi dan, misli na to.

Veliki pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Društvo, pozdrav. I dalje na urgentnom - do malopre je bilo da će da me premeste na adekvatnije odeljenje, pa da nema premeštaja do ponedeljka, a sada ispada da me ni ne premeštaju. Malo ubija u pojam kada si na odeljenju gde nikoga ne interesuješ jer nisi kritično pa sestre stignu da obiđu... Ako stignu. Sad da ne počinjem da nabrajam, ali svašta ide na nerve i ne valja ovde. Ostaje mi da čekam i da se oporavljam, samo se nadam da će se setiti da rade korekciju na rani pre nego što zaraste potpuno pa da onda samo nepotrebno produžavam oporavak. Držim se, oporavljam se, čekam i puno vas pozdravljam!

 

Stoev :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Znaci nista se nije promenila za 25 god. kada sam ja lezao,proci ce sve to,u moje vreme jedini kontakt sa svetom su bile kratke posete,nocu sam citao a danju spavao da prekratim vreme i nadjem mir.

Kada sve prodje secaces se samo lepih trenutaka i ponekih dogodovstina iz sobe,kada sam kasnije drustvu prepricavao kako je bilo,secajuci se samo lepih i zanimljivih trenutaka zakljucili su da je meni ustvari bilo super ;) 1992 god. puna bolnica ranjenika i jedan motoras :)

 

Ti bar imas nas sve  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Cekati i trpeti je postalo nacin zivota. Gledaj sa vedrije strane. Bolje je sto te ne obilaze cesto. Znaci da si dobro, tim pre si blizi izlasku iz bolnice. Za intervenciju na rani dosadjuj, mora tako, svaka vizita ti se raspituj.

Najvaznije je da nemas komplikacije, za psihu se sam pobrini, mnogo ljudi te voli i misli na tebe. 

Budi jos jaci nego do sada. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Stoev, brate, kako si nam?

 

Nemoj sad da nam kloneš duhom!! Znam dobro koliko nervira to ležanje dok ti niko ništa ne priča... drži se i piši nam! Lakše je kada se izvičeš, makar u forum.

 

Mislimo na tebe i šaljemo ti pozitivne misli! Iz sve snage!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Društvo, pozdrav. Situacija je trenutno sledeća: Noga će morati još jednom da se radi, da se doradi i dotera za protezu. Bila je juče malena neprijatnost kada mi je čovek na previjanju skinuo zavoj, a iz nekog razlogae nisu previjali subotu i nedelju - oljušti se i deo kože. Čovek uzeo skalpel i secka komadiće mrtvog tkiva sa noge - ne osetim bol, ali dobro osetim poteze i kidanje tih komada, setio sam se onih scena u hororima kada vrana na živo nekog kljuca. Izvibjavam se ako se nekom možda malo smučilo, ali... Tako je kako je. Malopre je bila vizita pa su opet sve otvorili i sad već se vidi bolji napredak, izgleda da će ta druga operacija uskoro, samo da se još malo ovo sve smiri. Inače... Juče su se zajebali ba su mi ostavili Pilot (hodalicu) blizu kreveta.... Ijao, ala sam se zanimao, ustajao sam na kvarno i tako to :D Bilo je veselo, a obzirom da sam i ovako jedini u sobi koji kad mu padne na pamet može da se uspravi u krevetu, a kamoli da ustane na pilota bez pomoći, osećaj je bio superioran :D Sad stvarno mogu da kažem "Nemoj ti ja sad tu... ustanem" (namerno sa pauzom) :) Najveći problemčić juče je bio to što sam posle previjanja imao fantomske bolove u stopalu - kao da se trn zabije, žmarce neke i slične iznenadne gluposti, ali sada kako su mi raskupusali zavoj, izgleda da je samo bilo malo pretegnuto. Uglavnom, tu sam ljudi, ide, držim se i ne dam se, a u sobi oravimo festival crnog humora svakog dana pa plaču ljudi od smeha (bole rane od smeha).

 

Držite se, čuvajte se, pozdravlja vas puno Stoev :)

 

*U prilogu ispod raskupusan zavoj, ali cenzurisana noga i doručak naš lepi :)

P70926-082013.jpg

P70925-170259.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Društvo, pozdrav. Situacija je trenutno sledeća: Noga će morati još jednom da se radi, da se doradi i dotera za protezu. Bila je juče malena neprijatnost kada mi je čovek na previjanju skinuo zavoj, a iz nekog razlogae nisu previjali subotu i nedelju - oljušti se i deo kože. Čovek uzeo skalpel i secka komadiće mrtvog tkiva sa noge - ne osetim bol, ali dobro osetim poteze i kidanje tih komada, setio sam se onih scena u hororima kada vrana na živo nekog kljuca. Izvibjavam se ako se nekom možda malo smučilo, ali... Tako je kako je. Malopre je bila vizita pa su opet sve otvorili i sad već se vidi bolji napredak, izgleda da će ta druga operacija uskoro, samo da se još malo ovo sve smiri. Inače... Juče su se zajebali ba su mi ostavili Pilot (hodalicu) blizu kreveta.... Ijao, ala sam se zanimao, ustajao sam na kvarno i tako to Bilo je veselo, a obzirom da sam i ovako jedini u sobi koji kad mu padne na pamet može da se uspravi u krevetu, a kamoli da ustane na pilota bez pomoći, osećaj je bio superioran Sad stvarno mogu da kažem "Nemoj ti ja sad tu... ustanem" (namerno sa pauzom) Najveći problemčić juče je bio to što sam posle previjanja imao fantomske bolove u stopalu - kao da se trn zabije, žmarce neke i slične iznenadne gluposti, ali sada kako su mi raskupusali zavoj, izgleda da je samo bilo malo pretegnuto. Uglavnom, tu sam ljudi, ide, držim se i ne dam se, a u sobi oravimo festival crnog humora svakog dana pa plaču ljudi od smeha (bole rane od smeha).
 
Držite se, čuvajte se, pozdravlja vas puno Stoev
 
*U prilogu ispod raskupusan zavoj, ali cenzurisana noga i doručak naš lepi
P70926-082013.thumb.jpg.f95788c1646274d6cf836dadea5542fc.jpg
P70925-170259.thumb.jpg.78b1c2b5af14aca94d6994bbd1e774b0.jpg
хроно доручак

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Au, nemoj da se prejedeš od toga :ups:

 

Ako treba neko pečenje da se donese, banane, keks, šta već voliš, samo viči!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Au, nemoj da se prejedeš od toga :ups:
 
Ako treba neko pečenje da se donese, banane, keks, šta već voliš, samo viči!
Какво бре печење и воће, видиш да је човек у ол инклузив у Матхаузен интернешанел

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Ovo je bas lajt dorucak :staa2: ...  

 

Ako sta treba da se donese od hrane , ili ostalih potrebstina slobodno me kontaktiraj ... 

Stoev za Bulse mi za njega :aha: ... drzi se i kada se najmanje budes nadao eto vesti o premestaju ;) ...

P.S. - ako treba da ti se uplati internet , i za to reci ... 

 

Veliki pozdrav :zdravo: 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Evo mene ljudi opet danas :)

Majica je poklon od dragoga mi mog mlađeg bratića koji me bodri od preko bare, malo i njega indirektno pozdravljam, a i dobijam malo podršku tako, svaki put kada vidim majicu. Saznao sam da sam sutra (ne znam kada tačno) na programu za operaciju, nadam se poslednju i zadnju. Znači, u potanju je revizija i slaganje svega na svoje mesto, priprema za protezu pa se nadam brzom i brzem oporavku tu. Nadam se da nece trebati, ali setite se pa malo drzite palceve i tako to. Treci put pod noz od sudbonosnog jutra, samo se nadam da nece nekome pasti na pamet neka suluda ideja tipa lokalne anestezije - sve moze, ali to psihicki ne mogu, ipak treba i kost da krate a jel'te, nije bas da je lepo zub kada buse, a kamoli seckaju kost kao na delikatesima/mesari u Maxi-ju. Za sad ljudi toliko, malo cu preci u hibernaciju jer sad nema vode, nema hrane i tako toga do operacije pa moram malo da se pripremim i izdrzim ljudski ovo.

 

Pozdravljam vas, ne brinite vi meni, vraćam se ja, možda samo ne odmah sutra.

 

Filip, Fića Stoev :)

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer

Držimo ti palčeve Filipe  !!!

Samo hrabro, biće sve dobro :takoje:

Uz tebe smo svi koliko nas ima :)

Još ovo da preguraš i kreće brži oporavak a posle još malo i povratak kući.

 

Javi kako je prošlo.

 

Veliki, veliki pozdrav !!!

Mislimo na tebe !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Nista do sada nisam napisao, ali ulazim na forum svaki slobodni trenutak da bih pogledao sta si pisao. Imas ogromnu podrsku od ove grupe ljubitelja, ali i toliku snagu da sam siguran da ce ti sve ovo biti samo jedna prica. Izasao si iz ovoga kao pobednik, sa jednim velikim iskustvom i verujem da ce ovo samo da ti bude dodatna energija za ciljeve u zivotu. Zelim ti laganu ovu poslednju intervenciju i brz oporavak od svega ovoga! Sad ce prolece i nova sezona, ne zaboravi da te mnogi od nas ocekuju na putevima i druzenjima. :takoje: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Само храбро брате, јави како је прошло! Видим да им се исхрана уопште није променила за 8 година...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja