Jump to content

Moto Zajednica

Moj udes, 10.9. 5:15 ujutru, Pariskih Komuna [NON FATAL]

Recommended Posts

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Auuuu, najezih se. 

 

Zelim ti brz oporavak! Ovoj saobracajki sam citao na netu kada su mediji objavili... 

 

Drzi se, sta drugo da ti kazem.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 345 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Ma sve ok ,ima Honda automatika pa ti nece ni trebati ta noga  :) sretne ti rane junacke i sto pre da se oporavis !!!!

PS

A sad ces moci da registrujes nekog mercedesa od 5000 kubika i da se vozis ko covek :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Svaka ti cast na hrabrosti i drzanju,tako i nastavi,zivot je pred tobom!

Sto se tice noge,covek se vremenom sazivi sa hendikepom i gura dalje kao da je sve ok,ja ne savijam levu (takodje visila k'o carapa) ali vozim,bratu je amputirana iznad kolena pa je vozio R-ove.

Vazno da je ziva glava a sve ostalo je u njoj!

Veliki pozdrav i postovanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Zelim ti brz oporavak ... sta reci u ovakvoj situaciji-strasno. dobro ipak sto si tu i sto pises a sve ostalo da se preziveti....

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Svaka čast na snazi i volji, što je dokaz da za tebe prepreke nema...Drži se junače i biće sve OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Druze, samo ne kloni duhom, uvek pomisli da je moglo da bude gore. Imao sam takodje udes i amputaciju noznih prstiju i znam da sam tada najveci neprijatelj bio sam sebi, razmisljao sam kako je zivot gotov za mene i svakakva sranja, a evo danas 4 godine posle udesa se smejem sam sebi kako sam bio slab i glup, zivim normalno, ponovo vozim motor, naravno imam poteskoca ali mnogo manje nego sto su mi cak i doktori u bolnici predvidjali.. Zivot ide dalje, nemozes nista promeniti, budi samo strpljiv i pozitivan i oporavak ce doci i brze nego sto mislis. Danas postoje odlicne proteze koje ti mogu dosta pomoci, pogledaj samo onu kosarkasicu i jos bezbroj primera. Samo ostani jak  kao sto si sada. Sve najbolje ti zelim i pisi ovde redovno,da pratimo oporavak. Pozdrav iz Belgije..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 423 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Druze nas, pored svega sto ti se desilo za tebe ima dosta nade da docekas duboku starost na dve "noge".

Ovo ti pricam iz iskustva moga prijatelja koji je isto kao i ti izgubio levu nogu ispod kolena.

Sa protezom koju je dobio niko ne veruje da je vestacka. Sasvim normalno hoda, vozi kola sa kvacilom i sto je najgore ne izlazi iz baste.

Dosta je bio strpljiv oko zarastanja ali nije dugo trebalo da ustane. Radi na ocuvanju svog dobrog duha i odrzavaj svoje telo zdravim.

Zivot je lep i ceka te.

Nismo kadri da te savetujemo ali sva nasa pozitivna energija je usmerena na tvoj kratak oporavak i uzivanje u zivotu kakav si imao.

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Ти си доказ да се не мора јурити да би се настрадао... Кад наиђе слепа будала помоћи нема...

 

Желим ти што бржи опоравак. Могло је бити и горе... Ипак си жив.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Braćo,drugari,kolege...

Situacija koje je pogodila naseg kolegu Filipa ima strasne razmere... koliko je njemu tesku fizicki i psihicki ne mogu ni da zamislim.

Voleo bih da ga obradujemo bar na neki nacin i olaksamo muke...

Koliko sam upoznat sa mogucnostima naseg zdravstvenog osiguranja,ono ne pokriva izdavanje proteze za mlade ljude. Mozda gresim,ali i svakako da ako pokriva to ,moze da dobije samo neku jeftinu varijantu proteze.

Nasem kolegi ona nece trebati neko vreme,ali i to ce brzo proci i doci trenutak da on stane na noge. Taman da se mi organizujemo.

Zeleo bih da se skupimo i prikupimo materijalnu pomoc da on moze da dobije neku savremenu protezu koja ce mu olaksati dalji zivot.

Siguran sam da ce on imati informaciju u neko dogledno vreme koliko bi novca trebali da skupimo da on dobije pomagalo,te proteze prilicno kostaju.

 

Filipe,ne poznajem te licno, ali sam se bas potresao citajuci sta te snaslo i zelim ti brz i lak oporavak.

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Jako se smorim kad procitam ovako nesto, kakve strahote nam vise nad glavom svaki put kad sednemo na motor,
ali neizmerno drago mi je kad vidim da ljudi pored sveg zla koje im se desi i dalje drze glavu gore i nedaju se, prosto odbijaju da potonu u agoniju, svaka cast. :care::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Borca
  • Motocikl: TakoDobarMotor

Usro sam se. Pozeleo bi ti nesto ali neznam sta osim da mozes da istrajes mentalno. A ostali zajedno samnom pamet u glavu. Ne postoje 100 m od kuce. Opremu i to top.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Gledam datum u naslovu teme, gledam koji je danas. Pročitam temu i ostanem u šoku...  Posle opet uzmem da pogledam datum, kad je pisan post, možda je od prošle godine, ali ne, ti čoveče pišeš 2 dana posle udesa! 

Opet čitam post, razmišljam koliko je jebeno lako da bilo ko od nas dođe u tu situaciju u kojoj si ti sada...  Priznajem da mi je sad frka sednem na motor, sada kada vidim da i sa 40km/h možeš da prođeš ovako, a ja (mi) često vozimo i malo agresivnije.  

 

Ako me ikada zadesi neka nesreća, želim samo da imam duh i pozitivu koju ti care imaš, sve ostalo će se već nekako ispeglati.   Divim ti se.  Drž' se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Druže, kao i ostali , teško mi je da napišem bilo šta. Oblio me hladan znoj dok sam čitao tvoje reči! Baš se osećam loše.

Drži se, ostani jak. Što brži oporavak ti želim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 460 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

brz oporavak ti zelim.ja svaki dan idem ujutro rano na posao motorom i ovi sto razvoze hleb i novine ne jebu zivu silu .oderi ih do sedmog kolena nek zapamte ...imao sam par zajebanih situacija ali sad sam se bas prepao...sve najbolje ..veliki pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Skidam kapu za ovaj pozitivan duh. Sta bih ti drugo rekao, sem da ostanes tako jak. I misli na povratak na drum i voznju. Ziv si! Moze da se salta i desnom... Veliki pozdrav i ne daj se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Auuuu evo ježim se non stop i ne prestajem...Drži se kolega...budi jak kao što jesi i prebrodićeš sve!

 

Ne mogu da verujem, upravo došao sa puta od 2.300 kma, i razmišljam sad koliko sam valjda sreće imao usput...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Друже, желим ти брз опоравак од срца, битно да је глава на раменима. Гледај напред, не преиспитуј себе шта би било кад би било, да сам ово урадио да сам оно, кажем из искуства. Ја сам 2009г као млад (21год)  услед удеса мотором изгубио комплетну функцију десне руке, плус јаке свакодневне болове дан данас, али никада нисам дозволио да ме то спута и да ме одвоји да нмг да радим нешто што волим. После две год од удеса и вуцарања по болницама и бањама опет сам сео на мотор пребацио команде на леву страну и дан данас возим мотор, играм фудбал са другарима, оженио се, добио дете, једноставно живот иде даље не треба се предати, само сад треба бити стрпљив  и доћи ће све на своје место...Жив био! :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Kolege su vec sve rekli, od podrske i virtuelne i licne, do bodrenja da TI imas jos puno dati ovome svetu, pa i do akcije za propisnu protezu.

Ja cu sam da ti kazem: STAY STRONG!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F650GS 2005.

Društvo, ide bolje, prebačen sam u drugu sobu pa sam još i net potrošio, spavao malo pa uzeo još na paket bila mi poseta iz firme, šef me obišao i usput mi doneo od osiguranja neke papire da mi ubrza malo situaciju. Ne mogu reći da sam iznenađen, ali mi je drago što je ova zajednica ovako bliska i drži se, a uopšte, porodična je atmosfera. Evo slike od juče, a posle nje i od danas :)

Pozdravljam vas puno i nadam se skorom izlasku odavde, samo zbog WC-a koji ne postoji već je na nivou 19-tog veka.

Držite mi se, držim se i ja :)

 

image-0-02-05-8770fbbe38b84b4e71dc0f5c55ad6ca816901a7022f04a933b03e86f66977019-V.jpg

P70914-095923.jpg

  • Podržavam 23

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja