Jump to content

Moto Zajednica

Kosovska Mitrovica-Mirovna misija II deo

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ljudi toliko lupate gluposti oko politickih manipulacija da je to strasno, niko vas ne moze naterati da u tome vidite politicko opredeljenje osim ako ste maloumni i ograniceni, bio sam prosle godine i idem ove super sam se proveo znaci vrhunski provod!!! Idem iskljucivo zbog druzenja i da podrzim nas narod koji je dole, a ove koje "ne zanima" politika sto je uopste spominju kad ih ne zanima!!!

Poshto ovaj tvoj post shvatam kao repliku na postove o politichkoj manipulaciji, ne vidim kakve veze ima "vrhunski provod" sa istom?

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa ne moram se ja osetiti prozvanim da bih pozvao na pristojnost u komunikaciji. Cak i da se jesam osetio prozvanim, reagujem samo na argumentaciju a u Tvom postu je ne vidim (iako nazirem ideju doduse), tako da najverovatnije ne bih reagovao bez ozbiljnije argumentacije, ali poenta je nacin komunikacije i nista vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Ljudi jer vi idete zbog druzenja ili zbog Tadica i Nikolica, mislim o cemu vi pricate saberite se malo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ljudi jer vi idete zbog druzenja i sebe dole  ili zbog Tadica i Nikolica, mislim o cemu vi pricate saberite se malo!!!

Da idemo, ishli bismo prvenstveno i jedino da pruzhimo podrshku nashem narodu. Sve ostalo je sporedno i dolazi sticajem okolnosti, pre svega mislim na druzhenje i 'sebe' kako ti kazhesh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Naravno podrusku nasem narodu izmedju ostaloga sto sam zaboravio da navedem, cilj je sto vise bajkera navuci da ide dole a ne odvracati ih politikom, danas sam pricao sa organizatorom i covek me moli da se skupimo u sto vecem broju, puko sam 3000 dinara telefona moleci svakog pojedinacno da ide!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Naravno podrusku nasem narodu izmedju ostaloga sto sam zaboravio da navedem, cilj je sto vise bajkera navuci da ide dole a ne odvracati ih politikom, danas sam pricao sa organizatorom i covek me moli da se skupimo u sto vecem broju, puko sam 3000 dinara telefona moleci svakog pojedinacno da ide!!!

 

Da, da u sto vecem broju, i onda izadje pomocnik ministra Bora Djordjevic, pa se sve to lepo izmontira i pusti se u vestima u petak, kad je predizborna tisina, i na kraju to nema veze sa izborima  ??? ??? ??? ??? Daj ljudi mislite svojom glavom ;) Zasto se nije organizovalo neki dan ranije ili posle 11. maja??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, koji je, uzgred, bas slucajno kum organizatoru, jelte.....

 

Ne znam zasto neko ide ali znam zasto ja ne idem. Ko god hoce da ide zbog besplatnog goriva, sirok mu drum, ja sam malko iznad tog besplatnog uvek u zivotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Ako ovo menja ishod glasanja onda gde mi zivimo, ja idem a vi kako hocete samo nemojte pricati da vas politika ne zanima!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Ja sam i prosle godine isao o svom trosku ici cu i ove, iskreno sramota me je da vozim REPSOLA a da mi drugi sipaju imam i ja ponos!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja sam i prosle godine isao o svom trosku ici cu i ove, iskreno sramota me je da vozim REPSOLA a da mi drugi sipaju imam i ja ponos!!!

Za ovo svaka ti cast!!!Dok smo sedeli prosle godine u Kraljevu i pijuckali hladno pivce,baja sede na njegovog ;skromnog; HD,pa mu je bilo malo sto mu je neki napunio rezervoar,nego ga je terao da mu napuni i flasu iz ranca ??? ::)

Kad tad nisam poludeo,nikad necu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

 

Da, da u sto vecem broju, i onda izadje pomocnik ministra Bora Djordjevic, pa se sve to lepo izmontira i pusti se u vestima u petak, kad je predizborna tisina, i na kraju to nema veze sa izborima  ??? ??? ??? ??? Daj ljudi mislite svojom glavom ;) Zasto se nije organizovalo neki dan ranije ili posle 11. maja??

 

Ако у одласку у Косовску Митровицу видиш нечију политичку подвалу ти не мораш да идеш. Ја мислим да Бора више није у министарству, исправи ме ако грешим и наведи у ком ресору је помоћник министра.

 

Ни један одлазак на Косово и Метохију неће променити моје политичке ставове ма колико се трудили да ми сипају бензин, плате храну и пиће, ја ћу ићи о свом трошку ако будем ишао, исто као Велибор.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

...  Ја мислим да Бора више није у министарству, ...

 

Mozda formalno nije , ali jos uvek jeste dvorska budala , i ne pada mi na pamet da ucestvujem u "mirovnoj" misiji (mirovna  ??? ... moz misliti ...  :-\  ) koju takav lik promovise ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

...  Ја мислим да Бора више није у министарству, ...

 

Mozda formalno nije , ali jos uvek jeste dvorska budala , i ne pada mi na pamet da ucestvujem u "mirovnoj" misiji (mirovna  ??? ... moz misliti ...  :-\  ) koju takav lik promovise ...

 

Ако је Бора „ дворска луда “ то је већ његов проблем.

 

Бора није ни први пут био иницијатор одласка у Косовску Митровицу већ Harley-Davidson Club Serbia чији је члан и Владо Георгијев, а мораш признати да је Владо сасвим другачији од Боре и као музичар и као човек. Само изгледа да се каче за Бору они који нису за одлазак у Митровицу и у Бориним политичким ставовима траже оправдање за свој негативан став према мисији. Нисам Борин обожавалац, само се трудим да будем реалан. По мени последње што је ваљало од Боре је „ Мртва природа “ за коју многи форумаши нису ни чули јер је било јако давно, мислим да је 1982 у питању.

 

Зашто мислиш да је Бора промотер, а није Ђорђе Давид или Жика Јелић ( ЈУ Група ) и они су прошли пут учествовали у мисији ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Tanka je linija...

 

Moderator nas sa pravom opominje ...  ::)

 

Mozemo mi sa foruma  da se ovog leta dogovorimo da napravimo turu do Mitrovice a i drugih dostupnih nam mesta na Kosovu , ali bez ikakve politicke konotacije i o svom trosku ... to bi bilo OK , a  ovakva  "mirovna misija" me ne interesuje ...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Ma dajte ljudi, organizujte se i idite, manite to koji će političar pokušati da ućari poene. Valjda se ova akcija organizuje u znak podrške onom napaćenom narodu na Kosovu. Setite se bar jednom, i primenite, naš nacionalni moto – eno je skraćenica i na zastavi. Dajte malo sloge, a ne stalno ja neću ako je u pitanju ovo ili ono. Pa političari su takva sorta da će uvek pokušati da neku korist izvuku za sebe kad neko nešto organizuje, stvarno je žalosno da onda zbog toga odbijate da učestvujete.

 

Pa znate li vi koliko onim ljudima na Kosovu znači bilo kakav tračak nade da nisu zaboravljeni od strane ostatka Srbije? Koliko im je značio ona prva akcija, i koliko ih je obradovala? Pružite *njima* podršku, donesite *njima* malo radosti u njihove živote.

 

I budite jednom "za" nešto a ne samo "protiv" nečega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Motoholic,svaka cast na odgovoru. Ja bih najiskrenije krenuo put Kosova,posto kako se razvija situacija,pitanje je kad ce uopste moci da se ide sledeci put. No imam neodlozne porodicne obaveze 7og a 9og poslovne. Meni je otac dole rodjen,i dosta rodbine je izbeglo.

No,potrudicu se da dodjem na kratko ispred skupstine,i provozam par kilometara sa ljudima koji idu dole.

 

Mislim da o politici ne treba razmisljati u ovoj manifestaciji. A takodje,na ovom forumu ima ljudi koji se bave medijima,pa nek oni naprave reportazu,clanak,izvestaj,sta god,gde ce jasno biti iskazano da ova akcija nema politicki karakter.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

... na ovom forumu ima ljudi koji se bave medijima,pa nek oni naprave reportazu,clanak,izvestaj,sta god,gde ce jasno biti iskazano da ova akcija nema politicki karakter.

 

Nije lepo nagovarati ljude da lazu ...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Braće Babin 6, Stara Pazova

Ma dajte ljudi, organizujte se i idite, manite to koji će političar pokušati da ućari poene. Valjda se ova akcija organizuje u znak podrške onom napaćenom narodu na Kosovu. Setite se bar jednom, i primenite, naš nacionalni moto – eno je skraćenica i na zastavi. Dajte malo sloge, a ne stalno ja neću ako je u pitanju ovo ili ono. Pa političari su takva sorta da će uvek pokušati da neku korist izvuku za sebe kad neko nešto organizuje, stvarno je žalosno da onda zbog toga odbijate da učestvujete.

 

Pa znate li vi koliko onim ljudima na Kosovu znači bilo kakav tračak nade da nisu zaboravljeni od strane ostatka Srbije? Koliko im je značio ona prva akcija, i koliko ih je obradovala? Pružite *njima* podršku, donesite *njima* malo radosti u njihove živote.

 

I budite jednom "za" nešto a ne samo "protiv" nečega.

SKIDAM TI KAPU!!! SVAKA CAST!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Ma dajte ljudi, organizujte se i idite, manite to koji će političar pokušati da ućari poene. Valjda se ova akcija organizuje u znak podrške onom napaćenom narodu na Kosovu. Setite se bar jednom, i primenite, naš nacionalni moto – eno je skraćenica i na zastavi. Dajte malo sloge, a ne stalno ja neću ako je u pitanju ovo ili ono. Pa političari su takva sorta da će uvek pokušati da neku korist izvuku za sebe kad neko nešto organizuje, stvarno je žalosno da onda zbog toga odbijate da učestvujete.

 

Pa znate li vi koliko onim ljudima na Kosovu znači bilo kakav tračak nade da nisu zaboravljeni od strane ostatka Srbije? Koliko im je značio ona prva akcija, i koliko ih je obradovala? Pružite *njima* podršku, donesite *njima* malo radosti u njihove živote.

 

I budite jednom "za" nešto a ne samo "protiv" nečega.

 

bravo, nema sta da se doda....osim da neko tamo dozivi podrsku finansiranu od strane drzave tako da se golim rukama zaleti na UNMIK-ov transporter i ostane bez oka dozivotno od samo gumenog metka!

 

Hvala, ja sam sposoban da raspoznam sta znaci podrska a sta sve ostalo provuceno pod takvim parolama. Nije svejedno sedeti daleko od zbivanja i pozivati na podrsku, i biti u sredistu desavanja prilicno opasnih po zivot. Kada zaprasti, nece tamo biti motorista, niti ce motoristima biti uopste mesto tamo a jednog dana ce shvatiti svi u cemu su ucestvovali.

 

Znas, nisu samo politicki poeni u pitanju, ima i ovaj deo koji je mnogo vazniji.

 

Vlada Georgijev se vozi mahom sa nekoliko harlijevaca na sve vece voznje. Tih nekoliko harlijevaca i organizuju ovo a B.Djordjevic je kum predsednika HD kluba koji sve i organizuje i pokrece. Ima tu kojekakvih veza i vezica, da ne otkrivam sad i vise nego sto je neophodno. Ovo je cista manipulacija, apsolutno svesna iako je mozda izmanipulisan i pozivar na ovu voznju. Moguce je da organizator ima sasvim dobre motive ali kazu da je put do pakla posut upravo dobrim namerama.

 

 

I....odakle Ti ideja da smo jednom bili "za"? Pratis li uopste akcije ove ovde zajednice kad ih vec meces na naslovne strane?

Mozda i uocis poneko "za" u celoj toj prici, ko zna.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja